Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

hledá se Aimee

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: hledá se Aimee

Příspěvekod Věra od Aimee v 20 čer 2013 08:18

Moc děkuji všem co na nás myslí, pro mě je důležitá každá podpora, od rána zase jezdím po okolí, lepím plakáty kam se dá a rozdávám je pejskařům. Tak buď je někde hodně daleko, což v tomhle vedru se mi zdá nepravděpodobné, nebo si jí někdo vzal k sobě. Nejhorší by bylo kdyby byla někde zraněná nebo zkolabovala z toho vedra. Ona bere prášky na štítnou žlázu.
Věra od Aimee

Příspěvekod L + L v 20 čer 2013 08:30

Ne ne, Věru.. Jak jsme si volali. Podle mne je buď někde schovaná, což je ale dost nepravděpodobné, když je vítací typ a nebojí se. Asi bude u někoho na návštěvě. Tak jen letáky a osvětu, aby všichni věděli, kdyby ji viděli nebo věděli kde je, aby zavolali.. Dobře to dopadne..
""5-()
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Nikola.Mull v 20 čer 2013 08:38

Moc moc držíme doma palečky aby se co nejrychleji našla nebo aby jí někdo vrátil. Amiee je mamky srdcová záležitost. Určitě to dopadne dobře, škoda že jsme daleko a nemůžeme víc pomoct než sdílením.
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Věra od Aimee v 20 čer 2013 09:00

Tady v Hostivicích je polepeno kde co tak se bojím že bude někde dál. Přeci normální člověk kdyby našel psa tak se bude zajímat co se stalo, Aimee je krásná, čistá, je na ní vidět, že se má dobře, že není nikterak zanedbaná. Policie slíbila, že to nahlásí policajtům v okolí, Rudná atd. Už fakt nevím co dál
Věra od Aimee

Příspěvekod L + L v 20 čer 2013 09:19

Věru, já vím, že je to těžké, ale nezbývá než čekat dokud někdo nezavolá. Lidé jsou různí a když byla bez obojku, můžou si myslet, že jí pomáhají, když si ji vezmou domů... Neboj.
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod L + L v 20 čer 2013 13:48

Tak jsme si už všichni oddychli, protože:
AIMEE JE DOMA !!!
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod jesterka v 20 čer 2013 14:19

Supééér
Zdenka, Martin, podenčí slečna Tíťa, čistokrevný vořech Alík, důchodce kocourek Čestr a hejno rybiček
http://www.fler.cz/tita-shop
jesterka

Příspěvekod norinco v 20 čer 2013 14:33

no to jsme si fakt oddychli!! dneska mě kolegyně 2x majzla hliníkovou tyčkou, kterou mě bije jen když zmrším nějakou fakturu nebo mám narážku na její figuru , protože jsem furt sledovala FB nebo tady forum, jak to s pusinkou vypadá.. tak sláva!! ""-()
Psi mají různé velikosti, ale jejich srdce je VŽDYCKY OBROVSKÉ..
Scarlett Greyová, Kryšpína JackRussellová, Fík Podenčík + oddaní poddaní Krausovi
norinco

Příspěvekod Věra od Aimee v 20 čer 2013 14:40

Lidičky, je to tak, Aimee se jakoby nic vrátila, já byla u zubaře a Jirka na zahradě a ona si to přilítla a hupla si do otevřeného auta, kde bylo asi dvě stě stupňů. Mě tedy vítala hodně, ale Jirku jakoby opustila před hodinou. Je trochu špinavá, ale nezraněná. Otírám jí mokrým ručníkem, dostala pamlsky, už se jí dělá večeře, prostě princezna je zpět. Chci vám všem strašně moc poděkovat za podporu a Petře a Katce že přijely a pomohly mi jí hledat. Opravdu to pro mě moc znamenalo, díky a díky /jdu si dát kafe a panáka/
Věra od Aimee

Příspěvekod westička v 20 čer 2013 15:34

Super zpráva! :) Hlavně že je holčička v pořádku ;) "1"-()
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní