Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

hledá se Aimee

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: hledá se Aimee

Příspěvekod Zuzana v 20 čer 2013 15:37

Super!!!! Mám obrovskou radost! ""-()
Je to chytrá holčička, ví, kde má domov a kde jí je dobře...
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod Nikola.Mull v 20 čer 2013 15:38

až mi z toho uplně buší srdce, zajímalo mě jak se našla, tak trochu jsem věřila že se sama vrátí, protože to tak často bývá. Potvůrka jedna kdepak se asi procházela, takovýho strachu co nám nahnala. Jsem tak ráda že je doma, určitě musíte mít taky radost! ""9-()
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Věra od Aimee v 20 čer 2013 15:42

Niky, já ani nedovedu popsat tu radost, hlavně že je doma a je v pořádku, taky by mě zajímalo kde byla, ale asi ne moc daleko, my to tu sice prohledávali, volali, pískali a nic. Je to šikula že cestu domů našla a ani nevypadá provinile, prostě se šla jen projít a trochu se to protáhlo. Ještě jednou strašné díky za podporu
Věra od Aimee

Příspěvekod colorka3 v 20 čer 2013 15:58

Perfektní,že je holčička doma a je v pořádku.Šla si jen tak na špacír,no!!Věřím,že jsi měla infarktové stavy,panáků si dej víc,zasloužíš si je.:) Já to sledovala na fb a sdílela.Páá a mějte se krásně holky {5;33}
Starinka, Hanička a Summer Mostecký,Zdenčí a Míša
colorka3

Příspěvekod Dáša Trojáková v 20 čer 2013 20:17

Jupííí, parádní zprávička k večeru :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Marta v 20 čer 2013 21:53

Tak to je stesticko.....ja si v duchu rikala-treba sel nejaky hezky kamarad okolo a ona vyrazila s nim... az se ji to omrzi, vrati se...a nikde nikdo, kdo by ji zavolal, tak proc ne...?Myslim, ze urcite nebyla sama, to by se vratila driv. Hannah take s kamaradem vyrazela na dovolene a neplatilo ani volani at se vrati.Byl to grey ktery to znal a spolu bezeli stale vpred, stastni ze vsem utekli...Ale vratili se az uznali oni...
No, radujte se, vratilo se vam stesticko...
Marta

Příspěvekod Badra ginever v 21 čer 2013 08:02

zkvela zprava,pejskove jsou chytry,taky porad trnu kdyz je mam z dohledu.hlavne ze prezila to vedro.
Vlaďka,azawaci Accra,Badra a Lily,labrador Akido,kocky Monty a Ceylan a krajta kralovska
Badra ginever

Příspěvekod Petula v 21 čer 2013 09:46

Hlavně, že všechno dobře dopadlo....užívejte si šťasné setkání
:54: :54: :54:
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

Příspěvekod Miaa v 21 čer 2013 10:14

Tohle je noční můra asi každýho z nás. Jsem moc ráda, že jste už zase spolu. ""5-()
Martina, podenkové Čenta a Rody a činčilák Joke
Miaa

Příspěvekod Věra od Aimee v 21 čer 2013 10:35

Děkuju, děkuju všem!!! Teď jsem sebrala plakáty a jedu na úřady to odvolat. Jen mě vrtá hlavou kde byla, jestli si ji někdo vzal, nebo k někomu zalezla a nemohla ven, myslím si že když trefila domů včera ve 14.30, v tom největším vedru, proč se nevrátila hned ten den třeba večer? Měla otevřenou branku i barák celou noc. Nevypadá zdevastovaně, jen trochu odřenej zadek, tak jí to čistím Betadinem a snad to bude v pořádku. Ale je taková odtažitá, moc se nemazlí, jestli má špatné svědomí? No snad se to časem zase zlepší. Tak ještě jednou moc velké díky za podporu Věra
Věra od Aimee

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní