Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Ash - Silverhill Ash-Greyhound (Anglie)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Ash - Silverhill Ash-Greyhound (Anglie)

Příspěvekod pzlkovanova v 06 úno 2011 09:23

Romčo, to ještě nemusí nic znamenat.. ? skákla bych na tu veterinu ať se na to mrknou a uvidíš, jestli to bude pokračovat, tak by to chtělo začít nějak řešit.. - myslím, že Janka co má Honda a Jill ta má ještě Luise -saluku a ten to sebepoškozování dělal - bral na to nějaké léky - něco jako antidepresiva..
pzlkovanova

Příspěvekod pupulu v 06 úno 2011 10:48

Hele Romčo Ash taková není...není ten typ.Myslím,že jí něco svědilo,možná tam mohla mít i něco nalepeného.to dělá naše Canty,když se jí nalepí na nohy sníh nebo něco ,okamžitě si začne packu vztekle kousat,že mám dojem, ,že se rozhodla pro amputaci.
Jednou už vet u nás vyslovil dg.sebepoškozování a to u Aďky,který se kouše na různých částech těla-do krve.Jenže to se nepotvrdilo,protože čím jsme úspěšnější z dietou na alergie tím méně má svědění a tím se i méně kouše.
Podle mě jí něco vadilo,mohla jí klidně kousnout blecha,kterou už ani na sobě nemá.Ale to bys nevěřila jak si doukážou někteří psi rozkousat kůži kvůli jedinému blešímu kousnutí.Nebo připadá v úvahu zbytková sůl na chodnících...je toho moc.Spíš to chce poléčit a sledovat jestli to nedělá zas.Když jí chytneš při činu,hned důkladně pokoukej co tam má.Místo jí omej,hned jak by se lízala.Naše Bíba si olizuje taky nohy,když je má mokré z venku.Nejlepší je nohy osušit po příchodu.A co vet?Na hojení těhle věcí je nejlepší Lidušky olejíček,Aďku sním léčím velmi úspěšně,ikdyž se rozhryže do masa.Klidně ti odleju. :113:
pupulu

Příspěvekod Kateřina D v 06 úno 2011 11:31

Já myslím, že to bude jak píše pupulu :54:
Set a Setovo otroci.
Kateřina D

Příspěvekod Romana009 v 06 úno 2011 11:50

nedělní dopoledne strávené na veterině :-( z Ash se asi stává obrovský závislák a když jsem v práci, tak si ubližuje :-( včera si rozkousala nohu do krve, hrůza - otevřené rány!!! Demolice věcí nezabrala, tak podle doktorky zvolila jinou taktiku. Ani brácha Rony nepomáhá :-( teď týden převazy a injekce - antibiotika a nákup feromonů do zásuvky, které působí antidepresivně - to je mazec... a co předvedla v ordinaci - hysterka ječela, že zbytek pacinetů utekl :-) ne, to kecám, ale ječela jako když jí vraždí... ach jo, s úspory na novou kuchyňskou linku do nového bytu se můžu rozloučit :-)
Romana, princezna Ash, rošťák Rony a uražená Žofinka
Romana009

Příspěvekod Romana009 v 06 úno 2011 11:55

ale zůstávám optimistou a věřím, že bude dobře :-) i když, ona doma kňourá byť je s ní páníček - to když odejdu s Ronym běhat ... ten kousanec ma na takovém místě, kde bych blechu nečekala a jinak se vůbec nadrbe, ani Rony... zkrátka uvidíme :-)
Romana009

Příspěvekod pupulu v 06 úno 2011 11:59

Hysterka na nohy a ocas,to ona je!No ty blechy to je dost ošemetné.Mě se Canty kousala strašně moc a nenašli jsme jedinou blechu.Až jsme přišli na to,že má 2 kousance patrně bleší.ale blechy neměl nikdo.Tak se jí mazalo gelem na sklidnění a dobré...
Ale příčin je možných hodně,proč si pes něco rozkouše..A co říkal vet?
pupulu

Příspěvekod Romana009 v 06 úno 2011 12:03

že to vypadá na neurózu... {5;19}
Romana009

Příspěvekod Lex v 06 úno 2011 12:08

hlavne ji nezacni litovat, jinak ji jeste vice rozhodis tonem hlasu...
jak vydatne ma prochazky pred tim nez odejdes? zkus ji vic utahat ( i kdyz vim ze ma problemy s kulhanim), treba nejakou hrou,aby pak vetsi cast dne prospala...
Lex

Příspěvekod Návštěvník v 06 úno 2011 12:10

Jejda, to snad néé, kéž by to bylo něco jiného a Ash se sama nekousala ze stresu...uvidíte, feromony třeba pomůžou :54:
Z Lakynka se taky stává závisláček...jsem včera na chvíli zmizela do sklepa a Lakyn asi po minutě hned kňoural a když to nezabralo, tak zase tak žalostně vyštěkl (jako když si vyštěkává papu :-) ) a prý už několikrát, když jsem nebyli doma všichni tři svorně stáli na schodech vedle sebe, čumáky nahoru a vyli :-)...a to je doma táta
Návštěvník

Příspěvekod pzlkovanova v 06 úno 2011 12:10

Diagnóze tohoto typu bych od jednoho jediného veta po jedné jediné události asi nevěřila na 100%... Romčo, D.A.P.čkem nic nezkazíš, ale uvidíš, že se to třeba nebude ani opakovat... zkus jí koupit třeba i ten gong, ať se něčím taky zabaví ... ale věřím, že to bude ok!
pzlkovanova

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní