Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Ash - Silverhill Ash-Greyhound (Anglie)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Ash - Silverhill Ash-Greyhound (Anglie)

Příspěvekod pupulu v 06 úno 2011 12:13

Oni jsou ti veti se vším hned hotový!Ještě,že jí hned nedal prednison,to je totiž také jejich velmi oblíbená medikace.Já než jsem se s Aďkou dohrabala do fáze kdy jsem řekla a dost,tak mu veti dost ublížili,Prednison apod..A opravdu jsem se musela vytočit,poslat 3 vety někam a zeptat se jednoho veta jestli je ochoten jít se mnou do boje za cenu,že mi přestane ordinovat nesmysle a dávat drahé sračičky na nic.Šel do toho se mnou,působí jen poradně a event. svou technikou.Vše konzultujeme jako 2 zdravotníci a né jako veterinář bůh a blbá panička psa....Aďka je nyní v nejlepší kondici ve svém životě.Ale i diagnozu sebepoškozování jsme si také vyslechli.
Uděla jí aspoň stěr z rány?Aby se aspoň potvrdila či vyvrátila nějaká breberka?
no uvidíš jak bude.V nejhorším bych ti to domluvila a zajeli by jste si na konzultaci.Je to sice z ruky (Jilemnice),ale zase příznivější ceny i diagnostika.
Pokud by to měla být neuroza tak nelitovat,neutěšovat.Prostě je to normální stav,že má bebí.to se vyléčí.Hlavně jí Romy nedělej nějaké ústupky.To by se akorát zhoršovalo...Prostě normální režim,jako vždy.
pupulu

Příspěvekod pupulu v 06 úno 2011 12:17

Romčo jinak není problém,Kong ti klidně půjčím mám jich několik,jestli chceš tohle vyzkoušet.A olejíček od Lidušky ti odleju.Kdyby se někde lízala nebo kousala,hned to namaž.Případné dráždění hned pomine.My dnes jdeme venčit cca ve 14h. s Marcelou a Samsíkem.Kdybys chtěla jít taky snáma.Máme sraz na okruhu u Rádia (RCL).Vezmu ti to vše sebou.
pupulu

Příspěvekod Romana009 v 06 úno 2011 13:07

jj, půjdeme hrozně rádi, celá smečka, pokud mě do té doby neodvolají do práce... ještě musím zjistit, kde je RCL :-) vezmu profi foťák :-) na pořádné obr., ju?
Romana, princezna Ash, rošťák Rony a uražená Žofinka
Romana009

Příspěvekod pupulu v 06 úno 2011 13:09

o.k. superko-konečně srazík i v LBC!!! {5;13} Na Okruhu je nad kasárnama-těma dole,pak jsou ještě jedny nahoře. {5;13} Těším se,vezmu ti ty věci.
pupulu

Příspěvekod Verda v 07 úno 2011 09:41

Co Ash, lepší?
Verda

Příspěvekod Romana009 v 18 úno 2011 09:50

po delší odmlce hlášení: (jsem ale denně na FB): Ashlince se noha sice lepší, ale pořád válčíme - denně převazy a zábaly v dubové kůře a olejíčku od Pupilky, která ho má od Lidmilky - budu jí muset poprosit, aby mi na dobírku poslala další :-) je to prostě ošklivé - pořád to má otevřené, ach jo - takto si ublížit! Ale mluvila jsem se známou, která dělá se psy už 30 let - canisterapie, výcvik asistenčních psů, psychologie a ona si troufá říct, že to není psychické - Ash poznala a nepůsobí na ní jako hafan s problémem a navíc - Ash si rozkousala zadní nohu a neuróza se projevuje hlavně kousáním předních tlapek, takže doufejme, že to bylo jen něco, co jí rozčilovalo nebo svědilo... veterinářům se asi fakt nedá moc věřit - hlavně, že vytáhly tisíce za nesmysly v podobě feromonů, ale nechci nikomu ublížit, třeba taky mají pravdu... ach jo, posledních 14 dní nedělám nic jiného, než že řeším Pravdu a Lež - pracovně a už toho mám plné zuby - je to hnus, co všechn se děje... Mějte se krásně!
Romana009

Příspěvekod pupulu v 18 úno 2011 10:24

To je dobře,že je Ashlinka v relativní pohodě a nožka se určitě taky brzo dohojí.Hnátičky se hojí dlouho.Aďkovi taky trvalo 1,5 měs. než se zahojil urvaný drápek...jinak veti no comment.Mě taky Ash nepřijde jako neurotický pes....ale i tak třeba ty feromony přispějí k většímu klidu obou hafíků-ač já na to moc nevěřím,třeba na tom něco bude. {5;13}
pupulu

Příspěvekod wild owl v 18 úno 2011 10:58

Romčo, poslala jsem ti SZ. :103:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Romana009 v 10 dub 2011 19:20

po delší době ahoj všem... já jsem denně na FB a tady to flákám, ale myslím, že většina z vás je právě i facebooku :-) dnes jsme při běhání po lese narazili na Ria s celou smečkou... paráda, je nás čím dál víc!!! Ash se má báječně, myslím, nestěžuje si :-) dělám z ní úplného kamzíka - stále se učíme na spřežení - jindy nás Rony táhne jako magor, ale nasadíme kšíry a málem couvá :-) máme se krásně a obzvlášť, když začíná být krásně a můžeme být pořád venku - jsem sice hodně v práci, ale všechen volný čas patří chlupáčům mým milovaným!!!

http://www.facebook.com/album.php?aid=3 ... &aid=36224
Romana009

Příspěvekod Verda v 11 dub 2011 07:19

To je sranda, že jste s potkali s Rioškem! Chrti se hold přitahují :)
Verda

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní