Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Flo Jo greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Flo Jo greyhound

Příspěvekod Verda v 01 črc 2013 12:47

černa lady!
Verda

Příspěvekod west v 01 črc 2013 15:48

Výrazem mi Jo hodně připomíná Amber. Podle popisu paničky to také je stejné éro :-)
west

Příspěvekod Vaska v 02 črc 2013 14:50

Ahoooj chrtí kamarádi :-),
tak zas nějaké zprávy o Flo. Trošku mi dělá starost, že Flo málo pije. Je docela horko a ona se prostě nenapije, dnes pila jen jednou a to vyloženě proto, že sem jí k tomu donutila. Tak namáčím granule aby aspoň nějakou vodu do sebe dostala. Říkám si, že snad není úplná trubka, že kdyby měla žízeň, tak snad ví kde má vodu a napije se, ale úplně klidná z toho nejsem... Jinak včera nad naším domem letělo letadlo, zvuk trošku jako bouřka, takové to dunění, no to bylo... Flo vyletěla z pelíšku s velkým křikem a rychle k nám na sedačku. Poseroutka to budééé... Rychle jsme zesílili televizi, mluvili na ni ale nic. Byla další hodinu nervozní a nespustila oči z okna. Docela se bojím toho až my budem v práci a třeba se přižene bouřka :-(. Až na tuhle "maličkost" je to paní pohodářovááá, hodí záda a drbejte mě, né že přestanete!!! Jooo málem bych zapomněla, Flo se naučila povel místo ""-() a na zavolání už taky přiběhne, chce to trpělivost ale je to chytrá hlavinka. To je zatím vše kamarádi. Užívejte hezkých dnů
Floinka a její dvounožci Olča a Jany
Vaska

Příspěvekod Nikola.Mull v 02 črc 2013 17:57

Vám taky přejeme hezké dny :-) Pokud vám přijde že pije málo a že nepije ani přes noc někdo se jde napít až navečer, tak přilejte do vody mlíko jen tak aby se to třeba obarvilo ta voda a měla by vypít celou misku :D mě to teda na všechny zatim fungovalo, vždycky to vypili do dna a srajdu neměli to se nemusíte bát. Mamka má taky šílenou bojavku bojí se hrozně bouřky, pravděpodobně i Flo se bude bát, ta moje tak na půl bojí se ale nešílí jen vyděšeně kouká :D Prý je nejlepší si jich nevšímat a dělat že je všechno v pořádku, a plus ta televize je dobrý pouštět jí. Ale moc zkušeností s tim nemam..
Pozdravujeme holčičku
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Dáša Trojáková v 02 črc 2013 18:49

My teď teda taky moc nevypijeme, ale to mlíko je dobrý :-) . Jinak u nás dneska dost bouřilo, Charlie tak divně koukal, protože jsme byli zrovna u koní a tam je na volno, jsou tam ohradníky, ale jak jsem to slyšela, tak jsem ho dala i na vodítko, kdyby náhodou, aby neproboural i ty ohradníky :-D Ale bude to dobrý, třeba si berunka zvykne :-) Krásné léto :-) a pošlete nějakou fotečku, a´t se můžeme pokochat :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Vaska v 03 črc 2013 14:45

Moc díky za radu s mlíkem ale bohužel ani to nezabralo. V noci rozhodně pít nechodí. Dnes nepila ani jednou, měla jen vodu, kterou měla ráno v granulích. Jí v Irsku dávali snad Evian, že teď pohrdá obyč. vodou z kohoutku :-D. Jinak pohodářka...
Přílohy

DSC_00016.jpg
DSC_00016.jpg (84.49 KiB) Zobrazeno 2652 krát

DSC_00013.jpg
DSC_00013.jpg (64.9 KiB) Zobrazeno 2652 krát

DSC_00012.jpg
DSC_00012.jpg (64.07 KiB) Zobrazeno 2652 krát
Vaska

Příspěvekod Dáša Trojáková v 03 črc 2013 14:48

Krásná holčička... tak jí dejte jedině vývar z masa nebo kostí, to je jediné, co mě teď napadá :-) to jí třeba bude šmakovat :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Nikola.Mull v 03 črc 2013 14:55

Teda ta je ale nádherná!! A ty kukadla.. To se fakt divím že mlíko nezabralo.. Pokud to trvá už dýl tak bych ale dávala pozor aby nebyla dehydratovaná, kontrolujte jí dásně pokud by byly hodně světlý tak to značí dehydrataci a zašla bych asi na veterinu pro jistotu, nebo pokud by byla malátná, nebo nějak mimo. Ten vývar by mohl zabrat ale pak bych se trochu bála aby se holčička nerozmlsala a pak nechtěla nic jinýho to totiž znám :D
Doufám že začne brzo pořádně pít. A čůrá normálně aspoň?
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Vaska v 03 črc 2013 15:03

Já děkuji za rychlé reakce :-). Ona je takhle v pohodě, jen prostě nepije. Čůrá taky normálně, tak fakt nevím... Přemýšlím nad tím jaký by mohl být důvod toho, že nechce pít? Volala jsem dočasné mamince u které Flo byla než jsme si ji vzali my pod svá křídla. Dočasná maminka mi taky říkala, že u ní málo pila. :-(
Vaska

Příspěvekod akras v 04 črc 2013 06:39

S pitím neporadím, Pierrek pije dle potřeby :-) ale musím tedy napsat že Flo je opravdová kráska a ten úžasný pelíšek jaký má - no nádhera !!!!!!
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní