Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Flo Jo greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Flo Jo greyhound

Příspěvekod Vaska v 04 črc 2013 19:18

Uf, uf, uf, Flo už pije ""-() Ráno sem jí zkusila dát míň vody do granulí a ejhle, zabralo tooo :-). Možná jí donutilo i to dnešní vedro, které v Brně bylo... Byli jsme dnes na procházce v lese, a pak jsme se zastavili u potůčku, kam si Flo hned ochotně běžela smočit tlapky a napííít se :-). Ochladili jsme bříško a stehýnka a pokračovali jsme dál, no dál, taky páníčci se museli osvěžit u vychlazeného piva, tak to Flo na zahrádce s náma ochotně přetrpěla :-D. Je to s ní fakt moc bezva. Ještě není úplně odvázaná ale už vrtí ocáskem a vítá nás, když přicházíme domů. My se teda snažíme házet nevšímačku ale moc nám to nejde :105:
Přílohy

DSC_00421.jpg
DSC_00421.jpg (127.27 KiB) Zobrazeno 2902 krát

CSC_00461.jpg
ááá trochu sme si s páníčkem zaběhali... ale on nic nevydrží :-D
CSC_00461.jpg (110.25 KiB) Zobrazeno 2902 krát

CSC_00441.jpg
CSC_00441.jpg (114.68 KiB) Zobrazeno 2902 krát
Floinka a její dvounožci Olča a Jany
Vaska

Příspěvekod Dáša Trojáková v 04 črc 2013 21:52

Je vážně krásná!! a Neboj Flo, páníčci si ten běh natrénují :-D
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Vaska v 14 črc 2013 09:23

Tááák a zas nějaké info :-). Flotyšátko naše je v pohodě, jen mě serou ostatní nezodpovědní pejskařííí. Večer jsem šla s Floikem ven, byly jsme venku asi půl hoďky, když jsme se vracely domů, tak před naším domem 3 feťáci s pitbulem. Nic proti těmto psům nemám ale když jsem toho psa viděla málem mě jeblo. Pes bez vodítka, bez košíku a děj se vůle boží... Ty 3 individua ještě měly blbý kecy na mě, no fakt sem se bála. Naštěstí pitbul se na nás vybrdl a my jsme rychle proklouzly domů. No, nebylo to vůbec příjemný. Já ty lidi znám, bývají tam docela často a právě sem zažila jak ten jejich pitbul napadl psa jedné paní a z ničeho nic. Se teď docela bojím večerního venčení. "9"-()
S Flo jsme si našly oplocený výběh kam teď chodíme tak obden a je to supééér, konečně sem viděla ten chrtí běh, něco úžasnýho. Flo se teda moc nechtělo, musela sem běhat s ní ale pak... {5;34} neuvěřitelnýýý. Teď už ví, že jakmile se odepne karabina od obojku, tak je volná a užívá si běhu i sama. Je to ale trošku potvůrka, zkouší vrčet na ostatní pejsky, což mě trošku mrzí. Dokud si ji peseni nevšímají je v pohodě, nevadí jí, ale jakmile ji už moc dlouho oňufávaj nebo si chtějí hrát, tak je velice rychle uzemní, asi to chce ještě čas... {5;17}
Užívejte léta :-)
Vaska

Příspěvekod Vaska v 09 lis 2013 12:52

Ahoooj chrtí nadšenci :-), tak po dlohé době je třeba něco napsat.
Flo je u nás už 5 měsíců. Jak sem si na začátku myslela, že je v pohodě, že je jak kdyby u nás byla odjakživa, omyl. Byla zlatíčko, to ano ale ta proměna za těch 5 měsíců je neuvěřitelná!!! Rozkvetla nám, je daleko odvázanější, zkouší na nás různý vylomeniny, krade jídlo ze stolu, v tom je opravdu přebornice. Jsem si nachystala těstovinový salát do misky, položila ho na jídelní stůl, otočila jsem se zpět ke kuch. lince a salát ze stolu zmizel i s miskou. Ona to potvůrka loupí tak potichu, že to člověk fakt ani nepostřehne :-). Je s ní sranda s holčičkou naší milovanou. Povahově je úžasná, jen moc nemusí ostatní psy, nemá s něma problém, ignoruje je ale né každý pes ignoruje jí. Očuchání snese ale žádný jiný kamarádíčkování. Když přišla kamoška s Roxy (greyka), tak v pohodě i spolu ležely v jený posteli ale jakmile se jí Roxy dotkla, tak vrčení, ale naštěstí se dá Flo velice dobře usměrnit, poslechne. Teda poslechne ale opravdu jen mě s pánečka má celkem na háku u nás sem velení vyhrála evidentně já :-D. A je to žárlivka, jakmile se ke mně přiblíží ve výběhu jiný chrt a já ho hladím, tak v tu ránu je u mě Flo a začne na psa vrčet ale né nějak moc, prostě jak kdyby říkala to je moje mamka a ta bude hlatit jen mě! No, takže tak s pejskama... ona je vyloženě člověčí, lidi miluje!!! Zvažovali jsme adobci druhého chrtidla ale nevím jestli jí nebude líp samotné, ona je na ty ostatní psy taková vrklinda. No, přecejen, kdybychom se rozhodli, doporučili byste k Flo fenu nebo by pes byl lepší varianta???

Už jsme měli i nějaké malé zdrav. problémy :-(. Sedřenou packu od sprintu, asi od klacku ale dobrý, vyléčili jsme ""-() . No a taky nás potrápil průjem a po dobu toho průjmu nechtěla ani jíst cca 3 dny. Asi nějaká vyroza ale to už je taky ok :-).
Tak to jsou zprávičky od nás :-). Mějte se všichni moc krásně
Vaska

Příspěvekod Dáša Trojáková v 09 lis 2013 13:34

Teda to jsou krásné zprávičky od Floinky :-) Já si taky myslela nejdřív, že je Charlie takový samotář- on jako je, ale když jsme tady měli greye na hlídání, tak byl ve větší pohodě, a když odjížděl, tak měl nos mezi plaňkama plotu a podle mě nechtěl, aby odjel...Nikdy to nedělal. Teď taky čekáme na příjezd druhého pejska a těšíme se všichni. Možná by chtělo odzkoušet, odkoukat, jestli je radši v pánském kolektivu nebo dámském... možná s pejskem v dočasné péči, abyste věděli, s kým si padne do noty :-)
Hodně štěstí Flo !!!! :-) a krásný podzim...
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Návštěvník v 09 lis 2013 16:28

Když ona Flo vyžaduje veškerou pozornost jen pro sebe, když je mezi ostatními chrty. Bohužel mužskou společnost nemáme kde zkusit, protože kamarádky se kterými jsem v kontaktu, tak mají feňule. Já bych toho druhého tááák ráda ale myslím, že by mi to Floinka neodpustila. Nevím, musíme to ještě zvážit. Já bych třeba měla hrůzu je nechat samotný doma, bych se celou dobu v práci děsila, že se mně tam požerou, já jsem v tomhle děsnej posera :) .
Jinak moc děkuji za názor... Krásný podzim i vám a hlavně ještě trošku sluníčkááá:)
Návštěvník

Příspěvekod Lidka v 09 lis 2013 19:14

Ahoj Flo a páníčci :-),
máte se dobře a máte se rádi a to je super.....
Přejem vám další hezké chvíle a mějte se moc hezky. {5;35}
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod colorka3 v 09 lis 2013 19:34

Ahoj,Flo je moc krásná a je vidět,že ji milujete.Ano, adopťákům trvá,než se otevřou,ale jejich duše je nádherná.V kradení jsou přeborníci,ale kdo by se na ně zlobil,já se vždycky musím smát,jak jsou šikovní a vynalézaví.Je nás dost co máme dva,či více chrtů a je to v pohodě.Víte,že jeden chrt,je jen půl chrta!! :) To mi pořád všichni tvrdili a je to pravda. :D Ke Starince jsme si pořídili Haničku a jsme moc rádi.Sem tam na sebe vrknou,ale ještě se nestalo,že by si ublížily. {5;26}
Starinka, Hanička a Summer Mostecký,Zdenčí a Míša
colorka3

Příspěvekod Vaska v 10 lis 2013 10:19

Lidunkooo, Vás si pamatuju ze srazíku CHvN :-)... Vás, Maldiho a Harrýska, jste úžasná parta a kluci jsou úžasňáci nádherní, ""4-() ...čtu Váš topík a Vaše psaní je bezkonkurenční!!!!

colorka3 právě o to je to krásnější, že si člověk musí počka a také pro to dost udělat aby adopťáček poodkryl svoji duši, a ano je nádherná, hluboká, a když si jí získáte, tak věřím, že navždy a vztah bude daleko hlubší, než kdybyste pejska měli od štěnda. Vůbec nevím, jak jsem bez Flo mohla žít, fakt si to už nepamatuju, co jsem mohla asi tak dělat s volným časem, asi to musela bejt nuda...

A teď musím požalovat na paní Floikovou. Páníka jsme včera večer neměly doma, takže bylo povoleno aby Flo spala se mnou. Tak si spíme, Flo pěkně u mě pod dekou, jak jinak že... Já se chtěla pouze pootočit a ta potvůrka si na mě zavrčela. Nevidím v tom žádnou dramatiku, myslím, že tvrdě spala a lekla se, tak zavrčela, než se zorientovala, že to co do ní strčilo jsem byla já. No ale stejně dostala vyhazov z postele, to se prostě nedělá. Už je zase jako beránek :-)

Krásnou neděli {5;35}
Vaska

Příspěvekod colorka3 v 10 lis 2013 11:34

Tak toto nám dělala Hanička docela dlouho,že někdy zavrčela,ale jen když byla v posteli a my si k ní třeba lehli.Udělala jsi dobře,že jsi ji vyhodila,chce to důslednost.Ty jsi alfa smečky a ona musí poslouchat.Já jsem ji dokonce plácla novinama,protože z postele nechtěla jít.Byla pěkně naštvaná! :) Teď to už nedělá,je nejmilejší chrt pod sluncem,ale trvalo ji to asi 8 měsíců,kdy to zkoušela.Ale opravdu jen někdy.
Je to přesně,jak píšeš,taky říkám jak jsme mohli bez nich žít,život se nám obrátil naruby.Já osobně jsem přišla o hodně blízkých,ale na druhou stranu jsem získala spoustu stejných bláznů,jako jsem já!!! :D Jaký jsme to žili prázdný život,není ani možné,přitom máme tolik místa v srdci na rozdávání.
Popřemýšlejte o druhém chrtíkovi,je jich tolik,kteří potřebují naši lásku a teplo domova.
Tatím páááá a napiš :D
Starinka, Hanička a Summer Mostecký,Zdenčí a Míša
colorka3

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní