Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Flo Jo greyhound

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Flo Jo greyhound

Příspěvekod Lidka v 10 lis 2013 15:32

Díky za pochvalu,až se stydím.....
ale o tom to je si poklábosit se spřízněnými dušemi a vy jste taky takový blázínek milující,jako my všichni tady....
Zdenička je hodná duše a ty svoje holky nádherný taky miluje jako blázen...!!! a mě hrozně pomohla při tzv.rozjezdu při výchově chrtidla :-) děkuji ti Zdeni "1"-() . Prostě jsme tady,abychom si sdělovali o nášich láskách vše dobré i horší a ono to i někomu z nás pomůže vypořádat se i se svým problémem s pejskem, ne?
Mějte se krásně ...:-) a těším se na další zážitky ze života s našimi hafany....:-).
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Vaska v 10 lis 2013 17:59

No kdyby bylo na mně, tak už mám doma další dvě chrtidla :-D, jenže on páník nechce... Dám tomu ještě chvíli čas, a pak začnu mluvit o dočáskovi ( dofurt ) a hlavně ho musím vytáhnout na příjezd chrtů, to posledně zabralo ;) . Flo taky moc nechtěl ale teď, kámoši jak hrom, je z ní posranej víc než já, vše jí dovolí, je na ni měkejš, proto to mám doma na povel já :-D.

Dnes byla Flo na návštěvě s pánečkem u jeho rodičů, kteří mají labradora. Ta potvora mu vyluxovala okamžitě misku s granulema, zapila to vodou, pak si šla do obýváku pro půlku bábovky a zalomila to na gauči. Je s ní fakt sranda se suverénkou samoobslužnou {5;24}
Floinka a její dvounožci Olča a Jany
Vaska

Příspěvekod Vaska v 17 lis 2013 09:20

Hezkou neděli všem!!!

Tak vám zas musím napsat o naší Flo jaká je to poseroutka. V létě byl nepřítel č.1 horkovzdušný balon, ten když zmerčila někde na obloze, tak neskutečnááá panika a pláč. Bouřky se taky bojí ale to celkem zvládala, jen funěla jak blbá. No a teď na zimu je nepřítel č. 2 měsíc :-D!!! Ona je fakt praštěná, pořád kouká na oblohu a sleduje co na ní je a ten měsíc se jí nějak nepozdává. Je zajímavý, že v létě jí vůbec nevadil, to si ho ani nevšimla ale teď... Celkem děs běs to večerní venčení. Vůbec netuším, jak jí tohle odnaučit, to prostě nejde. Ona i když pak dojdem domů, tak první co je, tak valí k oknu a sleduje jestli tam náhodou ten měsíc není vidět. Takže my máme skoro pořád zatažený žaluzie aby madam něco nerozházelo :-D. Jooo a ze včerejší procházky, máme další věc které se bojí, k tomu všemu přibyl ještě satelit. Včera jsme šli okolo panelového domu a na tom domě na střeše bylo upevněných asi 5 satelitů. Opět jsme šli chvíli s plačící a vibrující Flo :-). Alé ať se bojí čeho chce, milujeme jí, je to naše poseroutka :-). No a na to navazuje další problém. Co Silvestr??? Co dáváte pejskům aby to Silvestrovské šílení přežili? Mám z toho hrůzu už teď a je mi jasné, že bez nějakých uklidňujících prostředků to nezvládnem...

Mějte se všichni moooc krásně {5;34}
Floinka a její dvounožci Olča a Jany
Vaska

Příspěvekod Nikola.Mull v 17 lis 2013 11:03

To je fakt zajímavý teda! Já jsem se teď na podzim divila a smála se tomu že Urla se bojí padajících listů ze stromů ale asi po třech panikách šílenství si zvykla a je to v pohodě. Ale měsíc? To jsem teda ještě neslyšela a taky popravdě netuším jak bych to řešila. Silvestr mi taky leží pěkně v žaludku, protože mam Urlu od ledna takže nevím jak reaguje a nejhorší je že přítel objednal s přáteli chatu na horách takže ani nebudu moct být s ní a muset jí zařídit hlídání. Pokud ale uvidim, že až začnou házet děcka bouchačky a ona by se bála tak jí vezmu s sebou nebo nepojedu. Určitě už se to tady někde řešilo co na Silvestra s bojínkama. Ale utišující prášek asi až jako poslední možnost. A myslim že by se měla dávat menší dávka možná, protože vim že na narkózu se dává taky míň rotože to hůř snášejí. Naše Rhyna má 26kg a dostala narkózu na 15kg psa a spala celý den, byla z toho fakt zničená. Posíláme pohlazení ať se Flo tak moc nebojí, naše Melody je taky takový bojínek, zeptam se mamky co dělali protože jeden silvestr tady snad byla (na sídlišti mezi dělobuchy, jinak mamka bydlí v lese kde je klid).
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Předchozí

Zpět na Adoptovaní