Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

HONDO

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

HONDO

Příspěvekod Janka v 14 bře 2009 21:32

Ajoky všem,
tak konečně jsme se dočkali a Hondo má nový domov. Na letišti to proběhlo docela v pohodě, přiletěli s Hannah a paní Dejdrou na čas. Fotek moc z letiště nemám, protože jsem fotit nezvládala. Když jsem uviděla jak přijíždějí přepravky hned jsem se rozbrečela a bylo po focení. Chtěli jsme být co nejrychleji doma a tak jsme se moc nezdržovali. První co Honda překvapilo byly schody na letišti a tak šup pánečkovi do náruče. Do auta vyskočil ale v pohodě. Doma jsme byli za pár minut. Následovalo seznámení s panem Luisem, čehož jsem se bála nejvíc. Pan Luis se mohl zbláznit radostí, oba dva vrtěli ocasem a Hondo měl pusu od ucha k uchu. Hondo měl strašný hlad a už na letišti spolu s Hannah zbaštili celý pytlík piškot. Doma se taky najedl a vypil dvě mysky s vodou. Mě vypil kafe s mlíkem a páničkovi málem snědl večeři. Co je ale pro něj největší záhada, je naše velké zrcadlo v chodbě. Pořád chodil a chudáček boural do něj, prohlížel se a pocvakoval zubama. Pak Honda čekala koupel, ten byl tak špinavej, že jsme ho museli mýt na čtyřikrát. Potom jsme rozdali dárečky a mlsky. Teď už Hondo spí. Jinak si myslím, že Hondo bude pěknej mazel. Pořád se nechává hladit. Je trošku vyhublej,ale my ho časem vykrníme. Srst je docela v pohodě, jen je suchá a nelesklá. No a pan Luis teď, když Hondo spí, tak dělá hérečku a s náma nemluví. Fotky sem dám zítra. Jsem teď všeho moc plná a určitě jsem ani nenapsala vše, co bych napsat měla. Hondo posílá pac pac všem adopťáčkům.... ;)
Janka

Re: HONDO

Příspěvekod Martina v 14 bře 2009 22:13

Vítáme krasavce Honda a jsme rádi, že to vyšlo i s panem Luisem a že už Hondo spinká, jistě plný nových zážitků. Budete mít krásnou dvojku. Moc se těšíme na fotky a taky že budete chodit na chrtí srazy.
M+S+S
Martina

Příspěvekod Kateřina v 14 bře 2009 23:14

No tak to je super, že všechno proběhlo bez problémů a už ho máte doma chudáčka. Úplně vás chápu, já když jsem viděla jak přijel ten náklaďák s těma pejskama a oni ještě všichni plakali, tak to sem to taky obrečela... :oops: Hlavně že si rozumí s panem Luisem a že není ze všeho vystrašený...
Moc na vás myslím a těším se na fotky :)
Kateřina

Příspěvekod Janka v 15 bře 2009 07:53

Máme první noc za sebou a vypadalo to následovně. Hondo je docela dychtivý a to prý ze stresu, takže páníčkovi bylo Honda líto a tak s ním spal na zemi :lol: . Paniček je celý zlomený, ale Hondo spal jak miminko. Hondo si musí zvykat na podlahové vytápění a tak mu je u nás vedro. Taky má problém tam, kde je plovoucí podlaha. Schody už vyleze, ale nedokáže je slézt. Na pamlsky nereaguje a tak se nosí na rukou. Budeme to muset pomalu zkoušet a budeme muset na to jít šibalsky. Kdyby jste nám někdo poradil jak, budeme za radu vděčný. Pan Luis ho pořád sleduje, ale nechává ho spát. S námi se pořád nebaví a když ho chceme (pana Luise) pohladit tak uhýbá

Na letišti jsme všichni nedočkaví
DSC_0017.JPG

tato fotka je pro mě nejvíc dojemná a je to okamžik, kdy jsem neudržela svoje slzy
DSC_0020.JPG

Hondovi se nechtělo z přepravky ven
DSC_0026.JPG
Janka

Příspěvekod Janka v 15 bře 2009 07:58

Hondo se seznamuje s novým domovem
DSC_0028.JPG

Luisík vše sleduje z gauče
DSC_0030.JPG

Unavený, vyčerpaný padl Hondo za vlast
DSC_0040.JPG
Janka

Příspěvekod Janka v 15 bře 2009 07:59

Museli jsme ukázat Hondovi, jak je příjemné, když se může natahnout na měkkém :D :D :D
DSC_0035.JPG
Janka

Příspěvekod Dona v 15 bře 2009 08:55

Kráááásné. Není co dodat. Přejeme Hondovi i nové rodině dlouhý a spokojený společný život.
Dona

Příspěvekod Janka v 15 bře 2009 09:04

Moc moc děkujeme. Jinak Hondo zrovna ukradl snídani pánovi z talíře :lol:
Janka

Příspěvekod Rosťa-OV v 15 bře 2009 09:36

Tak vám taky gratuluji k Hondovi za Moravu.Jednoho žíhaného Šéfa mám taky doma,je to pěkný mazel a doufám že Hondo bude taky.A pan Luis tam tak krásně majestátně sedí na té pohovce,jako by říkal,vítej u nás ! S tím jídlem si dávejte víc pozor.Náš Sabrošek to dělal taky.Hup na sedačku a bylo hotovo.klidně si vyskočil i na linku a třeba i na židli a pak na stůl,jen aby mohl sežrat co viděl a cítil.No a průjem byl tady.Takže sme jedli za zavřenými dveřmi,každý zvlášť se ženou a za měsíc ho to přešlo.Teďko už jen stojí a kouká a čeká jestli něco dostane,a když né,tak si lehne vedle a jen nás pozoruje.Můžu klidně nechat kus masa na lince,a Sabroš se ho ani nedotkne třeba půl dne! Chtělo to ale trochu síly,trpělivosti a občas ho i plesknout přes čumák,že to nesmí .Povedlo se a je teď v pohodě.Piškot je jeho největší pamlsek! To u toho mu tečou sliny proudem...Tak ať vám pejsek dělá jenom radost a je u vás doma spokojený !
Rosťa-OV

Příspěvekod Janka v 15 bře 2009 10:05

Hondo zdraví Šéfa. S tím jídlem to bude u nás velký problém. Manžel je měkota a tak krmí. Pan Luis umí jíst i příborem :D Jsou kvůli tomu u nás docela hádky. Uvidíme jka to půjde.

Pan Luis hlídá Honda :lol:
DSC_0044.JPG
Janka

Další

Zpět na Adoptovaní