Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

HONDO

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: HONDO

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 30 dub 2009 09:13

Já jsem zvědavá i na to, jestli Deidra pozná všechny ty adoptované chrty, jestli si na všechny bude pamatovat, které tam uvidí :D
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod Janka v 13 kvě 2009 08:37

Tak Vám řeknu, že to co Hondo předvádí za poslední dobu jsem u psa nikdy neviděla. Z Honda se stal maximální závislák a žárlivec :D . Vyžaduje absolutní pozornost. A když k nám přijde návštěva, tak jí vyloženě zalehne a chce drbat, drbat, hladit....Dneska ráno jsem se mazlila v posteli z Gilly a panem Luisem a Hondo začal normálně na mě štěkat, jako co to dělám a že chce taky.
Když se zvednu hned jde za mnou, abych asi nikam neodešla, nebo já nevím...
Bych se potřebovala roztrojit, aby byl klid a všichni byli spokojení
Ale jinak je Hondo moc hodný.
Janka

Příspěvekod Lenka Č v 13 kvě 2009 20:40

:lol: :lol: :lol: u nás když se žárlí,tak se vrčí :roll: a zjistila jsem že máme úzký futra :39:,když je pouštim ven(jsou schopný se ušlapat,hlavně aby byl každý první) :63: :25:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Lucky v 13 kvě 2009 20:53

Ano, u nás nápodobně (s těmi futry). :-)
Lucky

Příspěvekod Janka v 30 zář 2010 08:42

Ahojky vám všem,

dlouho jsem nedala vědět o našich miláčcích a vypadá to, že jsme zmizeli ze zemského povrchu :oops: . No není tomu tak :68: . S Magdou jsem v kontaktu a jsem ráda, že vždy když je třeba na něco se zeptat nebo něco pořešit, tak s ochotou pomůže :63: .
Hondo i Gilly jsou v pořádku, šťastní a spokojení,ale abych nezapomněla, tak pochopitelně i pan Luis. Teda aspoň se tak tváří ;) . Je teda pravda, že Hondík má nejradši svůj klid, pohodu a samotu, ale z druhé strany přijde a vyžaduje neustálé drbání a hlazení. Ale dodnes nemá rád, když mu šáhneme na zadní nohy, to se vždycky tak zle podívá a my víme, že stačilo. Už jednou jsem zažila jeho cvak :mrgreen: cvak :mrgreen: a navždy mám v hlavě ten jeho pohled :shock: . Gilinka je totální závislačka a pořád je na mě nalepená jak žvejkačka. Ale není to takový neviňátko, naučila se pár móresů od pana Luise a dovolují si na Hondíka, no a ten si pochopitelně nechá všechno líbit. Jen se divím, že zrovna Hondo, polokůň a vybavený pořádnýma tesákama, se nechá…jednou se budou divit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Co se týče zdraví, tak v podstatě se dá říct, že jsou v pořádku, ale Gillinka má problémy s krví. Má špatnou srážlivost krve, málo bílých krvinek a červené nejsou na tom o nic lépe. Jakýkoliv vnitřní operační zákrok je pro ní velkým rizikem. Takže jsme ustoupili i od PAWSEM podmíněné kastrace.
Pana Luise jsme měli chvíli na antidepresivech a to z důvodu sebepoškozování. Vím, že to zní směšně,ale je to tak. Začal si ohryzávat klouby na nohách, články na prstech a otřesně se zřídil. Když jsme to začali řešit s dr. Herčíkem, tak nám vysvětlil, že to dělá proto, aby na sebe upoutal větší pozornost a že je to vlastně známka žárlivosti na Honda a Gilly. Psychouš no. Ale pomohlo to a už je z něj zase fešák. Sice zlobí a terorizuje dál,ale na to jsme už jaksi zvyklí :105: .
Takže tak o naší chrtí smečce. Jsou to zlatíčka a pěkně si to s nimi užíváme :8: :8: :8: .

No mějte se všichni fajn a podrbejte za nás vaše chlupáče.
Zdraví panička Janka, jitrnice Gilly, pan Luis a Hondo alias Hogo Fogo… :103: papalapa :103: .
Janka

Příspěvekod pupulu v 30 zář 2010 08:47

Zdravíme také moc,koukám,že máte taky pěkně veselo u Vás.Posíláme podrbání všem rošťákům!!!! {5;17}
pupulu

Příspěvekod Lenka Č v 30 zář 2010 16:42

moc zdravíme z bobkovo-goldíko-bruníkova :103: Náš Bruno se také okusuje,ale ne jako pan Luis.když je rozjívenej a chce si hrát,začne se okusovat zadní nohy a někdy si kousne i do mně :19:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Předchozí

Zpět na Adoptovaní