Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

HONDO

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: HONDO

Příspěvekod Lucky v 01 dub 2009 08:59

Jé, tak tomu říkám opravdu LÁSKA, paní Iveto. :-)
Lucky

Příspěvekod Janka v 01 dub 2009 14:05

U Hannah se řešilo, jestli chrti sedí, tak přikládám Hondovo posezení. Ale na "posed" Pege od Žanetky teda Hondo stejně nemá :D
Hezký den a papalapa posílá Hondo a pan Luis ;)

DSC_0044.JPG
Janka

Příspěvekod Marta v 03 dub 2009 09:20

Paní Janko, tak to zírám...Hondo je frajer, to se musí nechat...Jak budu zdravá, budeme trénovat. I když - Hannah je šikulka, rozumí gestům, ani nemusím nic říkat a už 4 dny je doma čisto.../klepu.../Už sama se odebere ke dveřím a počká až se obuju, to je pro mě znamení, že tedy jdeme čurat a kam...
Ale já stále jsem hluchá, slyším blbosti místo toho, co slyšet mám a všichni se smějí, vůbec nechápou, že mi hučí v hlavě, neslyším listonoše a vlastně nic...jen když se Hannah pohne, už skáču...Ještě kašlu, pískám a opary se hojí pomalu..
Pacička Hannah se také hojí pomalu, protože - ona přes den má zásyp a ponožku a v noci, když usnu, ponožku stáhne a packu líže. Tak jsem zatáhla gumičkou ponožku a uvidíme.Ona je ale chytrá, dobře ví, že to nesmí, myslí si, že na mě vyzraje...
Ve středu jsme byly na procházce a zabrousily jsme do obchodu pro psy. Hannah si vybrala kuří nohu a když jsem ji chtěla zaplatit, začala čurat. Vytáhla jsem ji z obchodu ven, pokárala ji, že to tedy nelze a vrátily jsme se do obchodu pro tu nohu.Ale Hannah se odvrátila , uražená, jak jsem ji tak mohla ponížit a nohu odmítla. Tak jsme odešly bez nohy ...Ona opravdu je chytrá...Myslím, že se velmi rychle učí...
I v těch nemocech, co nás teď postihly, si myslím, že zatím zvládáme dobře...Dceru dnes pustí z nemocnice , tak asi začnou jezdit na chatu a já s Hannah se brzy připojíme, jen co budeme zdravé...
Všechny vás zdravíme, hubičky pejskům a někdy na výletě se sejdem...
Marta s Hannah
Marta

Příspěvekod Janka v 29 dub 2009 09:25

Ahojky všem,
dlouho jsem zde nebyla a tak aspoň krátce, jak se Hondovi daří.
Hondovi se daří skvěle a přijde mi, že je opravdu moc šťastný. S panem Luisem jsou super dvojka. Pořád si spolu hrají, jeden bez druhého ani ránu, kradou si navzájem hračky a provokují jeden druhého. Sranda s nima. Z ložnice si udělali trampolínu a někdy to u nás vypadá jako by jsme měli v baráku tucet dětí..
No a pár foteček ;)
DSC_0180.JPG

Tady je pan Luis proti Hondovi takový drobeček
DSC_0183.JPG

Tři chlupáči :D
DSC_0189.JPG
Janka

Příspěvekod Janka v 29 dub 2009 09:29

a takhle je to pořád
DSC_0194.JPG

DSC_0202.JPG

hajajá :P
DSC_0210.JPG
Janka

Příspěvekod Magda v 29 dub 2009 09:35

Teda to jsou fotečky. Hondo se má fakt nádherně, musíme poslat Dejdře jak rychle si zvykl, radost z obou pejsků fakt jen čiší, už se na ně těšíme do Doks.
Magda

Příspěvekod Dona v 29 dub 2009 11:13

To je nádhera, úplně to hřeje u srdíčka. Nevím, co mě těší víc, zda šťastný Hondo v novém domově, nebo to, že ho Pan Luis vzal rychle za bráchu.
Dona

Příspěvekod Lucky v 29 dub 2009 11:18

Krásné fotky, spokojení pejsci. Co dodat. :-)
Paráda a gratulujeme, jak rychle jste to zvládli.
Lucky

Příspěvekod tereyska v 29 dub 2009 21:51

nádhera nádherná .. krasavci jedni :D těm je hej :) . Mygda mi čte myšlenky a fotky už jsme posílala hned po příjezdu a dnes znova :) . Zdravíme
tereyska

Příspěvekod Janka v 30 dub 2009 08:19

Úpřimě jsem zvědavá, jak Hondo bude reagovat na Dejdru. Přece jenom s ní byl nějakou dobu a od příletu do Čech to není zas tak dlouhá doba a tak si jí na tuty bude pamatovat. Necháme se překvapit a budem pozorovat Hondovo reakce :shock:
Janka

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní