Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

HONDO

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: HONDO

Příspěvekod tereyska v 30 bře 2009 18:30

Zdravíme, uvidíte co Vám řekne i vet, ale s tím funěním mohu potvdrit u nás to samé, vše se srovná časem Jani určitě :) . Pokud jste udělali všechno vyšetření, bude to fajn. Je to o zvyku a venku už se otepluje to bude :) paráda.
tereyska

Příspěvekod Janka v 31 bře 2009 19:30

Ahoj všem,
Hondo se nám začíná pěkně zabydlovat a "konečne" navštívil i ložnici :P Už třetí noc, většinou kolem jedné ráno se začne přesunovat k nám do pelechu a mooc se mu tam líbí :D A řeknu Vám, že moc skladný teda není :evil: A nevím proč, ale nejvíc se mu líbí spát na mém místě a mém polštáři :roll: takže já spím obráceně a hlavu mám tam, kde obyčejně mám nohy, ale Hondík si libuje, že může spát na polštáři jako člověk :? Pan Luis nemůže nikde chybět a tak se nasáčkuje k páníčkovi, jenže Luisík se smotá do klubíčka a jako by tam nebyl. Opravdu se mi spí výborně :? ale copak ho můžu vyhodit?
DSC_0029.JPG

DSC_0039.JPG

DSC_0026.JPG
Janka

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 31 bře 2009 19:57

Je to fakt nádhera. My se taky dělíme o postel. K nám leze vetřelec kolem třetí čtvrté ráno :D
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod Janka v 31 bře 2009 20:15

Když oni tak krásně hřejí :P ale někdo psa v posteli nesnese. Nám to nevadí, akurát musíme častěji převlíkat :?
Janka

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 31 bře 2009 20:17

To je pravda, krásně hřejí, ale občas i prdí a to je pak něco :lol:
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod Janka v 31 bře 2009 20:21

No to mi povídejte s tím prděním. Teď už to není tak hrozný, ale ze záčátku...Doktor mi doporučil yukan (nevím jestli jsem to napsala správně), ještě jsem ho nevyzvedla, ale to prej na "prdíky" pomáhá.
Janka

Příspěvekod Lucky v 31 bře 2009 20:57

Moc pěkné fotky :-)

Přiznám se, že patřím k těm, u kterých pejskové do postele nesmí - má to jediný důvod: náš Fredík, když líná, tak straaaaašněěěě moc - ne, nemá problém se srstí a pod, ale je opravdu hrozně chlupatý, má hustou srst, takže když ji mění, je to záplava. A postel... tam bylo chlupů vždy nastláno... Takže když tam nebereme Fredíka, tak ani Peggy ne, to by nebylo fér, že. Ale mají dlouhý pelíšek z matrací a dek hned vedle postele. ;-)
Lucky

Příspěvekod Janka v 31 bře 2009 21:07

No jo,my jsme takový měkoty a vyhodit je neumíme :? To když jsme měli afgánku Lakynku a že byla chlupatá taky dost :D, tak taky s náma hajala v posteli, no a manžel když se pár dní neoholil, tak ráno byl jak Mikuláš :D Obalenej chlupama :D
Janka

Příspěvekod Lucky v 31 bře 2009 21:33

:-D Tak to si umím představit, ale zase jako izolace to nemuselo být od věci. ;)
Lucky

Příspěvekod Iveta v 01 dub 2009 06:09

Já psa v posteli taky můžu,ale moc mi to holky nedopřejí,lehnou si ke mně jen občas :cry: ,ale jednou se mi stalo,že jsem šla spát později než hafani a když jsem přišla do ložnice,tak obě ležely v mojí posteli a byly tak spokojené,že jsem neměla to srdce je vyhodit,tak jsem si lehla do jejich pelíšku :lol: .
Iveta

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní