Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Hannah

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Hannah

Příspěvekod Marta v 18 bře 2009 14:26

Hlásíme, že vše se začíná vylepšovat..Nikdo počůraný už 24 hodin.....Myslím, že Hannah chápe, antibiotika také začínají dělat své , a hlavně se milujeme....
Když příjde vnučka, která u nás bydlí a zachrastí vodítkem, Hannah dokonce vyskočí nohama do vzduchu...Radost v rodině obrovská...
Ale mlsná je děsně, nasucho granule - ani ťuk, a když je zaleju polívkou a masem, tak zůstanou na boku a sní jen z musu ...až potom, později....když nic už není.
Venku si nevezme nic, ani mlsek který má ráda, ani ode mne, ani od nikoho. Jen v místnosti.A kdyby překročila ještě louži po dešti, tak bych řekla, že je to vtělená moje noblesní pudlice o kterou jsem přišla před 20ti lety.....
Hezké odpoledne ..Hannah a Marta
Marta

Příspěvekod Lucky v 18 bře 2009 14:30

Dobré odpoledne, paní Marto a Hannah, :-)

to jsou samé dobré zprávy, tak dále držíme palečky! :-

A mezi námi: suché granule nepozře ani jeden z našich pejsků. ;)
Lucky

Příspěvekod Dona v 18 bře 2009 14:45

Naše Dona taky nejí suché granule, nebo spíš, kdyby je slupla, půjdou jí hned spátky. Takže u nás vždy máčené. Je to také prevence torze žaludku, že se nenafouknou vodou až v bříšku.
Dona

Příspěvekod Zdena v 18 bře 2009 14:45

Zdravím,
suché granule se sice v kompetici s ostatními psy náš Max žrát snaží, ale neumí to a dusí se. A to tak, že z toho jde téměř strach, takže já plním misky pro něho vždycky půl dne předem aby se to naopak pořádně rozmáčelo. Čubám suchý nevadí. Polívčička je vždycky vítána.
Zdena

Příspěvekod Rosťa-OV v 18 bře 2009 14:57

Jó tak to náš Sabrošek,to je velký šéf ! Ten sežere na co přijde...granule na sucho i na mokro.nedávno se sousedovi zakousl do sáčku s rohlíky,tak dva co uzmul,hned dostal.Ale zase snídaně za 6 kč přímo na ulici tak hned někde nepořídíte !!!
Tak ať hannah dělá vám jen samou radost...
Rosťa-OV

Příspěvekod Marta v 18 bře 2009 18:47

Tak jste mě dobře pobavili... Pěkně jsem se zasmála. Já mám chrta přímo anděla.. Zatím naše Hannah N E K R A D E...!
Koukne co máme, dáme ovonět a ona jen tak, mimochodem, když chce, tak vezme mezi dvěma zuby /a to,prosím , i dobroty/, a když nechce, jde pryč..Ale nevím, co by se stalo, kdybych nechala ležet jen tak kus masa... Tak to, opravdu nevím... Musím to zkusit.
Jinak se to vylepšuje, tak snad do 10ti dnů budeme v pořádku...Jen nás dnes trochu děsily tramvaje a auta, byly jsme ve špatný čas venku.Ale hledáme to, co nám bude vyhovovat...Ne ven okolo 17 hod..
Dobrou noc vám všem
Hannah a Marta
Marta

Příspěvekod Lenka Č v 18 bře 2009 20:39

:lol: zatim nekrade,jen počkejte až se rozkouká :lol: sežere na co přijde ;) náš Goldík si pochutnal na řízkách a o Vánocích nám sežral chlebíčky a zapil to psím pivem,pak už jenom odfukoval a prděl :lol:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Janka v 18 bře 2009 21:01

Koukám,že Hannah je pěkná dámička. Já bych opravdu nevěřila tomu, že zrovna Hannah bude takhle v pohodě. Aspoň teda podle původního profilu vypadala Hannah tak vystrašeně a zbídačeně. Je to úžasný, že Vám dělá radost. Vím, že Vás rozčiluje to její občůrávání, ale jak už tady píšou zkušení páníčkové, snad se Vám to podaří co nejdřív zdolat a za čas si Hannah uvědomí, kde má vykonat potřebu.
Všichni Vás a Hannah moc zdravíme a těšíme se na brzké setkání...
Janka

Příspěvekod Iveta v 19 bře 2009 00:39

Milá Marto,moc se neradujte,Dee Dee byla ze začátku taky hrozné zlatíčko,ale jenom co se rozkoukala,tak to začlo a dodneška si musíme svoje jídlo hlídat,protože sežere na co příjde a došáhne :lol: ,ale já to zase až tak neřeším a všem doma říkám,že jsem je varovala,že si mají svoje jídlo hlídat,že jsou lidi a mají víc rozumu,než pes(aspoň někdy :P ),ale na druhou stranu je to supr adrenalin,když zapomenete a chystáte oslavu,odběhnete a pak zjistíte,že Vám hafan sežral půl kila uzeného,a Vy honem přemýšlíte,čím nakrmíte hosty :lol: .
Ale Váš miláček může být úplně jiný :P .
Iveta

Příspěvekod Jana v 20 bře 2009 10:13

:lol: Musím říct,že se to čte opravdu nádherně a docela se tady chechtám. Hannah je opravdu psí dáma a tak trošku si z Vás Marto asi dělá šoufky! Ale samozřejmě moc Vám i jí přeju,že je taková otrkaná a není asi až tak psychicky zlomená jako někteří hafíci co přijeli dřív. Jo moc Vám přeji ať si spolu užíváte a jste všichni spokojení a zdraví!Držím palce aby bylo všechno dobré.
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní