Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Hannah

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Hannah

Příspěvekod Marta v 15 bře 2009 14:23

Tak se konečně hlásíme z Prahy...Hannah je doma a od paničky Hondo víte, jak to všechno probíhalo. Já mám z letiště pár fotek. ale jsou nepoužitelné, rozmazané.
Fotky z domova se pokusím připojit pozdějiHannah je úžasná... Ničeho se nebojí, žádné stresy, výtah v pořádku, vklouzla do dveří, cpala se do bytu, prošmejdila všechno, najedla se, napila a doslovně sebou praštila v ložnici na parkety. Kdykliv jsme nakoukli co dělá, zabušila ocasem, zvedla hlavu, pusu od ucha k uchu a opět spala...v 23 hod se probudila a šmejdila potmě, vždy koukla na mě a na vnučku zda-li je to možné, že spíme v tuto dobu a začala chroupat bisoní kůži.. Nedalo se usnout celou noc.Ráno jsem ji budila 7.30 na venčení, moc se ji nechtělo, alo šli jsme. Jediný problém - mnoho pila, po cestě žíznivá, lízala prázdnou misku a stejně se počůrala na koberec...
Koupat budeme až dnes odpoledne, potřebovala jsem ji nechat seznámit se se vším okolo, ale ona nemá žádný strach, natož problém.. Dnes se dokonce odvážila do postele a když viděla, že se nic neděje, po vycházce před polednem si to zamíříla přímo do ložnice, aby ji nožičky neujely, skočila přímo od dveří do bílých peřin...A venku po dešti... Bylo ji odpuštěno...
A mazlí se úžasně, žádný ostych, vynutí si packou pozornosti...Je perfektní...
Tak pozdravy všem adopťákům, momentálně z peřin...
Pozdrav také ode mne...Marta[
Marta

Re: Hannah

Příspěvekod Kateřina v 15 bře 2009 14:28

No tak to je parádní :) Myslela jsem si, že bude bázlivá, na fotce vypadala taková vystrašená a ona je to taková pohodářka. No jo, jak vám jednou objeví postel, tak už z ní nikdy nesleze :lol: Mám velkou radost, že to takhle skvěle všechno dopadlo. Moc na vás myslím a těším se na fotky :D
Kateřina

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 15 bře 2009 15:03

Gratuluji vám k Hannah ! Teď se dostala do skutečného ráje. Těším se na fotečky, jsem celá nedočkavá !
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod L + L v 15 bře 2009 15:59

HANNAH......
fotky došly a tady jsou:
je úžasná, všechno proběhlo báječně, je šťastná, z ničeho nemá strach,
mazlivá, směje se, brebentí, hraje si...prostě ten nejkrásnější, nejzlatější
pejsek...A dnes si také vyzkoušela postel. Jsem zvědavá, jak to bude dnešní
noc...
Zdravím také Honda s páníčkami a pana Luise, snad je to u nich obdobné....
Marta

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Kateřina v 15 bře 2009 16:15

Jé tak ona už vám leží i na zádech? :lol: Spider to tak týden, 14 dní trvalo, než to začla praktikovat :D :D ale už jí to zase neopustilo. Je vidět, že se u vás cítí moc dobře a to je super...
Kateřina

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 15 bře 2009 17:44

Ta se teda rychle zabydlela !!! :D Je báječná, vypadá spokojeně a šťastně, holka si to umí užívat. Je zajímavé, jak ty chrťáci hned míří do postele :D jako kdyby to snad znali nebo co !
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod Girlie v 15 bře 2009 18:19

Krásná holčička, která si opravdu užívá nový život a svou rodinu. No to jsou ty nejlepší novinky, na které tady všichni čekáme. Na to proč všichni adopťáčci tak suverénně okupují postel mám jednu teorii. Deidra je to totiž od prvního dne, kdy se k ní dostanou učí a před odjezdem skládají postelovou zkoušku. :lol:
Girlie

Příspěvekod Lenka Č v 15 bře 2009 18:59

To jsou úžasný zprávy,tak Hannah už je doma.Gratulujeme s Goldíkem a posíláme pohlazení. ;) Z profilu jsem předpokládala že bude hodně bázlivá,ale podle fotek vypadá pohodářsky,ale to je jenom dobře.Zdravíme a těšíme se na další zprávičky :P
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Janka v 15 bře 2009 19:12

Hannah vypadá výborně. Hlavně je super, jak si rychle zvyká na nové prostředí. Fotky z postele mě dostaly :lol: :lol: A já si myslela jak bude chudinka vyplašená a vyděšená a ono je to všechno jinak. Hondo a pan Lusis posílájí Hannah pac a pusu a zdraví paní Martu
Janka

Hannah

Příspěvekod R횹a v 15 bře 2009 19:26

Zdravíme Hannah v jejím novém domově i s novou paničkou.Hannah je pohodová fenečka a svůj"ráj"si opravdu užívá od prvního dne. :lol: Přejeme jen krásné zážitky a těšíme se na jejich vyprávění. :)
R횹a

Další

Zpět na Adoptovaní