Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Hannah

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Hannah

Příspěvekod Marta v 01 led 2012 15:03

Pani Verko, ani nevite, jak nam Karlak chybi... Tady je vetsi prostor, ale take vice nastrah.. Hannah se chova jako by ji patrilo cele mesto, utika za kazdym muzskym a v tyto dny ji vodit navolno je velke riziko.U z mi tolikrat utekla domu, jak nekde neco bouchne, vystreli, uz je pryc. Abych byla stale ve strehu a mela stalou predtuchu...V praze bylo lepe...Moc vzpominame... Vsechny pozdravujeme, Aimicce pusu...
Marta s Hannah
Marta

Příspěvekod Marta v 21 úno 2012 22:17

Tak tady bloudim a zjistuji, jak mnoho novych chrtiku pribylo a nova jmena uz nezname... Je to dobre pro pejsky, nasli rodiny a stesticko a obdarovali sve panicky laskou...Nove pribehy zacinaji, ale i my stari jsme tady a vzpominame na zacatky a nase kamarady, snad si sem tam nekdo vzpomene i na nas... Hannah v breznu oslavi tri roky priletu do Prahy, je stale krasna a bajecna, trosku kulha na levou predni nozicku, ale jinak je zdrava , uzasna spolecnice, srostla s rodinou, rozumejici kazdemu slovu, milujici lidi.... Diky vsem, kteri se zaslouzili o to, aby Hannah prisla prave k nam....
Marta

Příspěvekod L + L v 21 úno 2012 22:48

Hannah stála u zrodu občanského sdružení GACR... Paní Marto, to to letí... :3:
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Jana v 22 úno 2012 10:27

Marti to víte,že na Vás a Hannah nikdo nezapomíná!!!! To jenom,když člověk trošku míň na forum píše tak se trošku vymaže z mysli těch ostatních. Ono přibylo hodně pejsků(díky za to) a každý nový adopťák se tady musí zabydlet a páníčci mají moc otázek a hledají zkušenosti u ostatních. Ale takový zasloužilý majitelé adopťáků si to jen čtou a už mají svůj život zaběhnutý a klidný(no více méně). A tak se ozvou jen tak občas a žijí si ten svůj klidný a spokojený život. Určitě jste se už zabydleli a čeká Vás jaro v novém domově a Hannah se určitě moc líbí procházky kolem řeky a venku za městem. Ono s tou Prahou se to asi srovnat nedá určitě je to pro Vás krásnější prostředí,ale hodně volného prostoru. Tak přejeme krásné jaro a zase o sobě dejte vědět. A mám dojem,že Hannah ta nožička trošku pobolívala už od začátku? Hlavně,že se to nijak výrazně nezhoršuje. Agirovi dávám taky už 3 měsíce sirup Apto-flex,měl ztuhlé přední nožky a pomohlo mu to,taky nám stárne už bude mít 10 roků. Zato v Praze nám přibyl adopťák Sunny-má ho syn. Taky se těším až ho budem mít tady u nás na dovolené. {5;34}
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Martina.vac v 22 úno 2012 11:01

Paní Marto, nedávno jsem si na Vás vzpomněla, jak se asi obě máte. Taky sleduji nové chrtíky, jejich nové domovy a jsem za to všechno moc ráda. Objevili se tady noví lidičkové s velkým srdcem, kteří se rozhodli jít do adopce. A já jsem za to nesmírně šťastná. Vždy jsem toužila mít doma chrta, ale až teď se mi splnil můj dětský sen. Díky GACRu. A chrti mě nezklamali, jsou prostě až neskutečně něžní, ohleduplní, milující... Však všichni víte...
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

Příspěvekod Blanka v 22 úno 2012 12:28

Paní Marto,také na vás vzpomínám,jak jste se zabydleli,také jsem vám psala,že jsme se stěhovali z Prahy tady k Plzni,ale jen nám to všem prospělo.Také jse byla celý život na náměstí Jiřího z Poděbrad a teď jsme v ulici na vesnici a parkují tu čtyři auta.Je to šok,ale člověk si zvykne.Zdravíme.
:P
Blanka,Anetka a Amigo
Blanka

Příspěvekod Marta v 22 úno 2012 18:33

Dekuji vsem za vzpominku a jsem moc rada ze se vsem dari dobre a jste v poradku... hlavne vasi chrtici...U nas to vypada ze zacina jaro, je jeste trochu snehu, ale uz vyslo slunicko, me rozbolely nohy a hannah jako by pochopila, ze nesmi zustat pozadu, rozkulhala se se mnou...Je to tak vzdy - ja zlomena ruka, ona zlomena noha...
Ale myslim, ze s pocasim se vse zacne zlepsovat, a v lete uz to teplo z nas nemoci vytahne...samozrejme -primerene...
Take jsem moc rada, ze adopce tech nadhernych chrtu pokracuji, jak ja bych chtela mit jich vic... ale vek a vsechno to ostatni mi nedovoluji... Ted jsem par dni hlidala s hanulou jeste dobrmana. Hannah z toho byla spatna, chtela se s nim kamaradit, ale on nemel zajem a jako chlap rano probuzeny a nevrly se po ni ohnal...Vsechny ostatni dny Hannah kulhala strasne, sotva se vlekla, me ignortovala v posteli a jen vycitave mzourala. Jak Sorbon sel zpet domu, ozila a uz to byla ta stara Hanulka... Tak vidite, musi i ona zustat jedinacek...
Jeste pozdraveni od nas z Hranic a nekdy prijedte na vylet, je tu krasne ...
Marta s Hannah
Marta

Příspěvekod L + L v 22 úno 2012 19:03

Tady počasí neví co vlastně chce. Chvíli sněží, chvíli prší...chvíli obojí dohromady.
Jestli přijdou v prvním březnovém týdnu příznivé zprávy ze Starých Splavů,
rádi bychom uspořádali další Velké setkání adopťáčků....akorát nevím......
zajet pro Vás do Prahy nebyl nikdy žádný problém, ale do Hranic?
Díky za milé příspěvky...sice se opakující jarní zlomené ruce a nožičky....ale vždy
z nich dýchá neuvěřitelná pohoda.
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Návštěvník v 23 úno 2012 09:47

Dobry den, moc Vas zdravím....a také moc děkuji za nabídku....Nevím jak to bude letos se srazem na Machové jezeře. je to pro nás daleko a manžel musí ještě pracovat, já sice po 20ti letech opět začala jezdit a myslím, ze bych to zvládla, ale časové...no uvidíme, staří pánové už potřebují na vše vice časů a hlavně damskou pomoc. A co nezvladnou v pracovní době, to dohani Pres víkend...Ale někdy by mohl byt sraz na Morave...
Přejí krásný den, opatrujte se a ať se daří Vám i adoptakum... Srdečné Marta
Návštěvník

Příspěvekod Věra od Aimee v 23 úno 2012 16:23

Jéjé paní Marto, je prima že jste se ozvala, my na Vás s Hanulkou moc vzpomínáme hlavně na Karláku, tam nám opravdu chybíte, Aimee žádní psi nezajímaj, jen když se objeví chrt, to je jiná, to ožije a chtěla by si hrát, jenže pustit jí nemůžu, teď má nového kamaráda vipeta tak spolu blbnou aspon na vodítku. Aimee je zlatíčko a je v pohodě, tak ani nemám co psát, díky bohu nemá žádné problémy snad jen trochu vypelichala na zadních stehnech a bříšku, je to štítnou žlázou, má hodnoty strašně nízké tak bere prášky a ty fakt pomáhaj, už jí chlupy začínaj růst tak snad bude dobře. Posíláme Hanulce moc pusinek a ať se jí nožka brzy uzdraví Věra s Aimee {5;17} "1"-()
Věra od Aimee

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní