Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

ROMEO - pes 2009

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: ROMEO - pes 2009

Příspěvekod L + L v 16 zář 2013 06:16

Romea jsme přesunuli do topíčku ADOPTOVANÍ... Vítej doma :-)
{5;35}
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Vaska v 24 zář 2013 17:14

Jééé z Romea je brňák! Radi tě poznáme Romeo, máme jen samé chrtí kámošky a Flo přece jen ty chlapy radši ;)
Floinka a její dvounožci Olča a Jany
Vaska

Příspěvekod MishaF v 26 říj 2013 21:25

Tak konečně mám chvlku abych napsala jak se to naše nové zlobildo má. Tak první důležité info je, že jsem Romeovi změnila jméno na Cesar... lépe se k němu hodí .. je to takovej nobl plašan a zavísláček. Příjezd domů zvládl v pohodě, hned si na všechno zvykl. Největší starost mi dělala kočička s kterou naše Nelly měla skoro půl roku neuvěřitelný problém - stále nechapala, že se nesmí chytit a sežrat :-) a nakonec se ukázalo, že kočička ho zajímá ze všeho nejmíň. Nejvíc ho na kočce zajímá, že má vlastní misku s úplně jiným a rozhodně lepším jídlem. Jenom naše Nelly na Cesara hodně žárlí.. ale ta žárlivost je omezená na mě :-( jí je úplně jedno, že ji Cesar leze do misky a nebo jí bere pamlsky, ale běda jak si chtěl spát ve stejné mistnosti snáma a nebo jen za mnou přišel se mazlit, to štěkala jak pominutá, ale nikdy se nepokusila ho nějak napadnout nebo tak na to je moc hodná :-) ... no ale už je to o hodně lepší. Ale stejně když příjdu domů tak se odžduchávají, aby si ze mě urvali každej co nejvíc :-). Ale přesto, že se o proti Nellynce si zvyknul strašně rychle, samozřejmě, že je vidět jak moc si toho prošel. Úplně hystericky se bojí jiných psů a má tendenci po nich chňapat, ale když si u něho čupnu držím ho a hladm ho tak se tak nebojí a nemá tendenci chňapat... takže to bude v pohodě, chce to čas.
MishaF

Příspěvekod Dáša Trojáková v 27 říj 2013 11:21

Ahoj Cesárku :-) To je dobře, že se máš dobře. To koukáš jaká je tady zima viď? Si hodný, že necháš kočičku na pokoji a se ségrou to za chvilku bude taky dobrý :-) Panička vás má oba moc ráda :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Předchozí

Zpět na Adoptovaní