Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Rico - pes 2010

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Rico - pes 2010

Příspěvekod Lidka v 05 říj 2013 01:08

To jsou krásné zprávy, jak se klouček krásně přizpůsobuje :-). Bude lepší a lepší, máte ho krátkou dobu a výsledky jsou perfektní , prožíváme to s vámi :-). Je to šikovný klučík a jak píše Dáša uvidíte za půl roku ho nepoznáte,jaký
udělal pokrok !!! Tak je to i u nás s pejskem, máme ho půl roku a je to sto a jedna !!! Na sedačku si ještě nevleze ani teď,ale rozvaluje se na svém místě s nožkama nahoře poslední měsíc, jako král :-D!!!! Je také více a více uvolněný a to dříve nebylo...,takže gratulujeme k pokrokům a radujte se z něho :-) :54: :54: :54: .
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Nikola.Mull v 05 říj 2013 11:46

:-) Tak to jsou moc milé zprávy! Mam velkou radost, věřila jsem že to zvládnete jak vy tak Rico. Buďte rádi že zatím patříte mezi ty nesedačkový :D Rhyna od mamky taky doteď neleze nikam ani na sedačku ani na postel, za to Melody se nacpe uplně všude :-D S tou vahou možná opatrně aby jste ho zase nepřekrmily, protože je běžné že po příjezdu domu po nějakém čase začnou všichni hubnout, protože jsou mimo závody mimo tréningy a tak jim opadávaj ty nabušený svaly a vracejí se do takového normálu, dokud nečouhají kosti tak je to v pořádku. Urle například krk se zmenšil o polovinu a to myslím vážně, když přijela venčila jsem jí se sousedovic Grace a měla dvonásobný krk a teď ho mají stejně hubený. "Prsíčka" ty dva pruhy na spod hrudníku taky poleví a budou pak plandat :-D Ale pokud bude běhat na zahradě tak to nebude tak hrozné jak popisuju :-D Jak píší ostatní uvidíte že za 5-6 měsíců ho ani nepoznáte. Jen tak dál, jste moc šikovní všichni a držím vám palečky i nadále :-)
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod monika v 06 říj 2013 17:52

S tím hubnutím je to myslím normální, oni neměli v kotcích asi moc pohybu, takže asi přijíždějí všichni baculatější a tady, jak mají najednou vycházky, tak trochu hubnou.....
Jsem moc ráda, že se vám daří!
Monika, Agáta-bulteriérka a Sue-greyhoundice
monika

Příspěvekod Veronika Křimská v 07 říj 2013 06:52

Evi, jsem ráda, že se Rico už lepší :-) Jinak opožděně dopisuji, že naše greyka také neumí sedět. Podle mě to umí hrstka, protože to pro ně dispozičně není možné, tak se jim do toho nechce, no :-)

Jinak jak je na tom Rico s tím kaděním? Už je to lepší? Napadlo mě, že jestli ne, stálo by za to udělat rozbor stolice. Stačí sběr ze dvou dní. Nechte si udělat rozbor, jak na viry a bakterie, tak na vstřebávání bílkovin. Já jsem to teď nechávala dělat u jednoho dočasa taky, není to nijak extra drahé a člověk ví, na čem je.
Veronika Křimská

Předchozí

Zpět na Adoptovaní