Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

LUCAS - galgo z Cuency

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: LUCAS

Příspěvekod pzlkovanova v 28 lis 2010 23:27

Tak já přidám pár foteček Lukáška z dnešní návštěvy u veterináře... je to moc krásný pejsáček :)
Chudínek musí být strašně zmatený.. věřím, že až získá jistotu, že je to u Monči konečná zastávka, tak bude naprosto ok i s klukama.. však to známe.. z počátku někteří pesani prostě "držkujou" ;) ...
TAk Lukášku, už bude jen a jen dobře, .. přejeme ti krásný nový život :54:
Přílohy

PB285399.JPG
PB285399.JPG (20.71 KiB) Zobrazeno 636 krát

PB285394.JPG
PB285394.JPG (32.6 KiB) Zobrazeno 636 krát

PB285393.JPG
PB285393.JPG (31.3 KiB) Zobrazeno 636 krát

PB285400.JPG
PB285400.JPG (20.47 KiB) Zobrazeno 636 krát

PB285396.JPG
PB285396.JPG (25.69 KiB) Zobrazeno 636 krát
pzlkovanova

Příspěvekod Monika v 28 lis 2010 23:31

No zatím jsme na začátku...nejdřív se musí uklidnit a zakrmit...
Venku je zatím na vodítku a venčení provází husté vrčení, ale doma je celkem v klidu...kluci si ho nevšímají jen venku ho chtějí trošku očuchat, takže uvidíme za pár dní...

Už dvě hodiny doma nic neočůral,hodně spí a stačí abych se na něj jen podívala a už vrťákuje ocáskem...
Monika

Příspěvekod Girlie v 28 lis 2010 23:49

Lukášek je moc krásný pes. Určitě brzo pochopí, že kluci jsou kámoši a přestane prudit. Beztak je to hlavně z toho, že je zmatený a stersík ze všeho nového dává o sobě vědět. Chlapečku už se neboj! Těď už jsi v těch nejlepších rukou, jaké sis mohl přát. :3:
Girlie

Příspěvekod Darja v 29 lis 2010 02:23

Lucas právě získal báječný život a tak to má být, užívejte si, Mony :54:
Údolí celého světa plná lásky by byla zapotřebí k tomu, abychom zaplatili zvířatům za jejich služby a zásluhy.

Christian Morgenstern
Darja

Příspěvekod Magda v 29 lis 2010 07:57

Ano, Lucas má nádherný domov, Monika s námi celou akci tří galgoušků velmi prožívala od samého počátku a Lucas byl její favorit, hodiny jsme strávili po skype těšením na pesany a modlením se, aby vše pro pejsky dobře dopadlo, chudák už byla na cestě do Prahy, když jsme jí volali ať se otočí, že musíme vyrazit pro galgoušky do Německa. Přesto jsme do poslední chvíle nevěděli, jestli Lucas půjde do smečky k Vetískovi a Camalkovi, i když jsem včera viděla, že Monča s Martinem jsou rozhodnuti adoptovat Lucase, trošku jsem měla strach jak to zvládne Lucas s Vetískem, nicméně Monča má Vetíska velmi vychovaného a Lucase si vychová také. Jsme moc rádi, že Monča mohla být i u vyšetření pejsků, no nakonec nás tam byla plná veterina, pan doktor byl velmi vstřícný, takže vyšetření všech pejsků probíhalo za účasti celého uvítacího výboru. :lol: Monča Vám do topíku k Lucasovi písne sama víc, co se týče jeho zdraví a kondice.
Tak Lucas hurá do života ""5-()
Magda

Příspěvekod Verda v 29 lis 2010 08:31

Moni, moc děkuju za Lucase! Nedovedeš si představit, jak jsem ráda, že ses ho ujala. Bude třeba zkušeného člověka, aby pochopil základní pravidla a zase se naučil věřit!
Držím palce, aby mu to šlo rychle! Jsi zlatá :11:
Budu se těšit na příspěvky!
Verda

Příspěvekod jesi v 29 lis 2010 08:35

TAk velká gratulace Lucasovi k nové rodince a smečce. A Vetísku s KAlemkem budtě na něj hodní, on musí hodně odpočívat a sbírat síly. A až nějaké nabere bude rád s vámi blbnout. {5;34}
jesi s Honey
jesi

Příspěvekod Monika v 29 lis 2010 10:12

Tak zpravy z dnešního rána jsou mnohem pozitivnější...
Lucas se vyspinkal se mnou dole na sedačce, nehnul se do té doby než šel Martin kolem 6 venčit Kamilka...
hned jsem ho vzala taky ven vyčůrat, ale jelikož je u nás od noci vánice a pořád padá sníh,tak Lucas vyčůral a honem domů do tepla...
Kamilek s Martinem se zase přesunuli do ložnice a my zalehli dole na sedačce...
Kolem deváte se kluci s Martinem přesunuli dolu a odhadla jsem Lucase dobře... vítal kluky i Martina, pak vyvenčit a najíst(on vidí chůdina mističku a hned se k ní žene, ale musí počkat,až mu sundám košík a řeknu,že může)...
Od včerejška žádnej bobeček, takže mu to krmení evidentně svědčí...
Pak jsem nasadila koš a zase ho nechala ať si lehne kam chce...a on se usadil hned u kluků...

Bude to dobrej pes, jen se musí naučit žít doma...a tím ,že ve smečce psů žil možná odmala, nebude problém ,aby si na kluky nezvykl...
Krevní testy budu mít kolem páté večer tak pak dám vědět...
Přílohy

29-11-2010 020.jpg
29-11-2010 020.jpg (141.83 KiB) Zobrazeno 605 krát

29-11-2010 014.jpg
Lucas si šel takhle ke klukům lehnout sám...
29-11-2010 014.jpg (150.67 KiB) Zobrazeno 605 krát
Monika

Příspěvekod Magda v 29 lis 2010 10:16

Jé tak to jsou super zprávy, vypadá náramně štastně ve smečce, jak píšeš, vychovat, naučit žít doma, ale oni to pochopí rychle.Založíš topík, nebo mám já?
Magda

Příspěvekod pzlkovanova v 29 lis 2010 10:28

Skvělé zprávy, .. jsem přesvědčená , že tento týden půjde košík dolů a Lukášek bude s klukama v naprosté pohodě :) ... - vypadá to, že už vlastně docela je :)
Je úžasné se koukat na to, jak takový pejsek, který čekal v tom hrozném zařízení na to nejhorší se teď válí na gaučíku a evidentně si to náramně užívá {5;23}
...
pzlkovanova

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní