Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

LUCAS - galgo z Cuency

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: LUCAS - galgo z Cuency

Příspěvekod jitka v 23 črc 2011 19:40

Felízek to nese statečně, hlavně, že i přez takové vážné zranění je psychicky v pohodě. Přeji ať se kluk brzy uzdraví a bude moc s Váma na houby. :54:
jitka

Příspěvekod Monika v 25 črc 2011 17:51

Tak jsme zase po pár převazech... celkem už Felísek dostal 19inj. a i když ho vždycky docela naštvou... tak se na vet kliniku vrací rád...koleno se zatím hojí, ale vyhráno nemáme... vazy drží, koleno je bez otoku a Felísek už přibral, váží 26,6 kg... takže 2,2kg za necelý týden...což je dobře...

No a vyhráno nemáme protože se infekce mohla dostat tvz. ukrýt ve vazech (nové vazy jsou nějaká umělá vláka ), a zánět se může opakovat opakovat... pak by Felísek musel podstoupit operaci na výměnu vazů....
Včera mu vytáhli drén z meziprstí a prstíčky už vypadají celkem hezky...přestal dostávat inj. na bolest,koleno pořád ještě proplachujem...
Zatím tedy jezdíme každý den do HK na převazy....

Jinak je Felísek zase veselá kopa... na nohu přišlapává a vlastně se pořád raduje.... má ten pes tada optimismu víc jak všichni doktoři a já....
Monika

Příspěvekod wild owl v 25 črc 2011 18:21

""5-() Však on to Felísek ví, že se to lepší a ještě zlepší! :54: :54: :54: :54: - aby ty vazy nezlobily!
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Zuzana v 25 črc 2011 20:47

Dobré zprávy, snad zůstanete takto naladěni a žádné jobovky už nepřijdou, hlavně, že se Felísek cítí lépe ""5-()
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod Jana v 26 črc 2011 10:37

Díky bohu a Felízkově optimismu a Mončině skvělé péči se snad packa dá do pořádku. Snad se to opravdu doléčí a bude klid. Moc Vám to přejeme a myslíme na Vás. Hodně štěstí. {5;19}
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Monika v 26 črc 2011 11:00

Já už to beru tak jak to přichází.... jsem Felískovi ušila specielní postroj , aby jsme udrželi obvazy na noze, protože fakt nevím jak dlouho ještě budem hojit.... a já se asi začnu modlit k nějaké vyšší moci, aby nezůstala skrytá infekce v těch vazech.... ještěže mají galgové takové dobré hojení.... veti nad tím jen kroutí hlavou.... vůbec nečekali, že se budem hojit tak dobře... nj... zlaté španělsko a velmi tvrdá selekce , prostě zůstávají jen ti nejsilnější....
No veti na to koukají z hlediska svých zkušeností a zatím nezažili, že by po takovém zánětu , kdy to tam hnilo, bylo koleno druhý den po operaci bez otoku... i tak říkají, že vyhráno opravdu nemáme....
Se to teď může zahojit a jak dobere ATB. tak se to zase může rozjet.... pak bychom přišli o vazy a museli dostat nové....

Nj... proč by měl být život jednoduchý... na druhou stranu máme s Felískem krásnej vztah.... on je pes jenom pro mě....
Monika

Příspěvekod wild owl v 26 črc 2011 11:58

:3: :P
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Monika v 26 črc 2011 19:54

Tak jsme zase po převazu.... pomalinku se to hojí... dnes Felískovi vytáhli drén a všechny stehy a dostal poslední INJ. ... teď tedy budem brát ATB. v práškách... ale nevím jak dlouho... no nějaký posun k lepšímu tu je vlastně každý den.... jo a už má zavázaný jen koleno ....prstíčky už necháme dohojit navolno....
Felísek má pořád chuť k jídlu... na veterinu se těší pořád stejně... a tak zítra zase vyrazíme do HK na převaz ... on je strašně šťastnej,že se někam jede...
No a když na to tak koukám zpětně... on má Felísek opravdu šťasnou a sluníčkovou povahu... je trpělivej a statečnej.... a i přeze všechny potíže , které přišli jsem moc ráda, že je u nás...
Ono je jednoduché mít psa když není žádný problém... jednou za rok si člověk skočí na veterinu na očkování a všechno je v pohodě... někdo by to s adopcema možná i vzdal, kdyby druhý jeho adoptovaný pes měl zase nějaké zdravotní komplikace... a já..... i když to není lehký ... i když vím,že nás třeba čeká další operace, nebo i dvě... to beru jako nejlepší zkušenost , která mě mohla potkat.... a jednou zase příjde nějaký galgouš a třeba zase budu muset něco řešit...třeba taky né... co vím určitě , že vždycky ten nějaký galgo bude adoptovaný...
Navíc to sblížení se psem je naprosto unikátní a neuvěřitelně hezké...

Jsem si tu trošku popřemýšlela nahlas, ale vy se na mě zlobit nebudete... však víte jak to všechno myslím....
Monika

Příspěvekod Monča v 26 črc 2011 21:12

Moni, hezky jste to napsala, moc krásně se o Felíska staráte!!! Držíme pěsti a tlapky, ať se brzy zahojí a žádné komplikace už nenastanou!! :54: :63:
Monča

Příspěvekod catchie v 27 črc 2011 10:26

Popremysleni nahlas bylo moc hezke - kolik lidi by to uz vzdavalo a Vy stale bojujete! Hrozne moc Vam preju, aby se vse co nejdriv dostalo do normalu. Je to par dni, co jsem si rikala, jak uz musite byt vycerpana, ale kdyz si zase uvedomim podle toho, co pisete, co pro Vas Felisek znamena a jak Vas musi "dobijet" energii, kdyz on to ted snasi pomerne dobre... No strucne a jednoduse: klobouk dolu! Mate muj uprimny obdiv.
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní