Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

LUCAS - galgo z Cuency

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: LUCAS - galgo z Cuency

Příspěvekod Monika v 03 zář 2011 12:14

Felísek má po všech kontrolách... 26.8. jsme dobrali ATB. a nožička se zahojila nad očekávání dobře...
Na veterině v HK jsou opravdu úžasní... Felísek má povoleny procházky, a může zase běhat navolno na zahradě...
Zatím se nedá říct , jestli zánět zase někde nevyrazí... ale moc bych si pro Felíska přála aby už všechno bylo dobré... nožičku občas odlehčuje ale po tomhle všem je to normální... důležité je , že normálně běhá a chodí, v pohodě vyleze i naše schody do ložnice, které před první operací nezvladl vůbec vylézt...po druhé operaci je vylezl hned potom co mu vyndali drény z nohy... takže je to fakt kluk statecnej a sikovnej...
No a jak je mu dobře tak se konečně ukázala ta jeho totálně bláznivá nátura... on je plný čirého štěstí a radosti ze života.... rád si hraje, pořád dělá úplně stejný ksichtíky jako Mišák od Jitul, hrozně rád odpočívá na mě nebo těsně vedle mě, ze všeho má absolutní radost...
Skvěle se učí... na zahradě má špičkový přivolaní i když je za plotem srnka, zvládá dlouhodobé odložení, povel na místo, sedni, stuj , čekej, netahej, hop a já nevím co všechno... on se to učí tak nějak sám...jednou dvakrát mu něco ukážu a už si to pamatuje....
Prostě skvělej pes to je a já jsem strašně šťastná že ho mám... že mám všechny svý kluky...
Monika

Příspěvekod Jana v 03 zář 2011 20:22

Moniko a Felísku vypadá to,že jste vyhráli a konečně bude dobře. Moc Vám to přejem a už si zasloužíte klid. za tu chvilku co tady seš jste si toho užili opravdu moc a moc nepěkného. Mějte se krásně. "1"-()
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Verda v 05 zář 2011 07:19

to je paráda, že se daří dobře!
Verda

Příspěvekod Monika v 05 pro 2011 20:18

Tak něco málo zpráv od nás... Felísek je pořád stejně bláznivý stvoření...
Sice nás trošku začala zlobit nožička, ale to je to jeho artrotický kolínko, že? Takže i když Felíz radostiv a žrav, přestal zase chodit na nohu a tak vzhůru na veterinu...
Asi se mu zastesklo po té svkvělé péči... pro jistotu dostal ATB a něco na bolest... no zlepšení tak nějak žádný a tak nám byla nabídnuta nějaká spšl kůra na klouby... tj. 7 dávek INJ. do žíly... každý týden jedna INJ...
teď jsme u 4té dávky ve středu jedem na pátou atd...atd...
Navíc ve středu jezdím do školy na angličtinu a tak nám bylo nabídnuto že ty necelé 2hod. může být Felísek na veterině, kde mu píchnou inj. a bude náležitě opečován při čekání na mě...
No po prvním čekání se mnou nemluvil... se mu nedivím...si myslel, že jsem ho opustila a ještě ho přitom upláceli sušeným masem...doma se pak radoval ják blázen... druhá návštěva probíhala tak, že jsme jako vždy před veterinou vyrazili na prochajdu... pak mě dotáhl na veterinu, zaplul ladně za pult recepce, já tam stihla jen dát deku na ležení, hned se dožadoval mazlení a sušeného masa a kdyby mohl , ukáže mi prostředníček...
Když jsem se vrátila vítal mě se širokým úsměvem a razili jsme domů...
Při další návštěvě jsem ho trochu zmátla neb se mnou šel do školy... ale byl moc hodnej...nejdřív všechny přivítal včetně našeho učitele , pak si způsobně lehl na místo a učil se se mnou... pak procházkou na veterinu na inj. , tam mě zase táhnul jak blázen a asi tam chtěl i zůstat...no tak aby mu to nebylo líto tak zase schlamstnul pytlík sušenýho masa a prochajdou k autu a domů....

No nemá se ten pes líp jak já? On si ty doktory tam snad užívá... všichni tam nad ním kroutí hlavou, že tam ještě vůbec chce... a když říkám, jak se k nim těší...tak vůbec nechápou... nj... ale on je chůďa nedomazlenej, že? takže prvních 20 min, probíhá jen mazlení... a oni mu na to všichni skočej...včetně lidí co jsou v čekárně... :lol:
Monika

Příspěvekod Monika v 05 pro 2011 20:20

Jo a zapoměla jsem napsat, že už po první dávce (inj. kyselina huluronová, nebo tak nějak)a za pomoci léků proti bolesti, začal 3tí den na nohu chodít a zlepšení maximální....
Monika

Příspěvekod Dona v 05 pro 2011 20:49

Moni, super, tak snad to zabere :113: a co zbytek smečky?
Dona

Příspěvekod Monika v 05 pro 2011 21:49

Jo... zbytek smečky to je na zahradě masakr... maj to rozdělený chlapci... Vetisek nenažranej... Kamilek kope metro směr Praha(Felísek s nima teda neběhá venku) , ale Felíz to po Kamilkovi kontroluje jestli to dělá dobře a sem tam upraví směr trasy... Felíz je bláznivka a Kamil krade...
Takže trojka k pohledání... největší sranda je když si všichni hrajou... se tahaj třeba o jednu hračku všichni...
pak tady v obýváčku začnou běhat dostihy kolem krbovek, samo že včetně Felíska... konferenčák už jsme zrušili... měla jsem strach aby se Felíz neklepl do kolena a Kamil pravidelně po oběhnutí komína a skončil na stolku jako na rozhledně...
a teda nejkrásnější jsou když tvořím v dílně... to je tam mám napáskovaný všechny , maj tam pelechy mrchy jedny týraný a chrápou ...občas zkontrolujou jestli pořádně makám a jestli to dělám dobře a zase chrápou...
Vetisek všechny naučil, že déšť a vlastně všechny povětrnostní vlivy , krom slunce a tepla 24st, nestojí za to chodit ven... čím míň je stupnu a víc mraku , tím větší je neochota jít ven... takže ráno vstane Martin , zatopí v krbovkách a uvaří kávu, pak vstávám já.... Martin odejde do práce... pak ještě pořád dlouho nic... pak váhavě sejde z ložnice dolů Felíz... koukne za dveře a odebere se na sedačku... za pul hodinky se přitrousí ostatní, velmi neochotně kouknou za dveře a jdou se uložit na sedačku... po marném čekání, kdy si řeknou, že by chtěli venčit... vytáhnu první Felízka... velmi neochotně , ale jde... venčení trvá asi 5min i se sprintem po zahradě a hurá se válet... Vetiska musím pravidelně vytáhnout a vyhodit z terasky... a Kamila ještě ukecám...
Je to někdy fuška... ale takhle veselo u nás nikdy nebylo... takže čím víc krtů tím víc srandy...

No humor mě přechází ve chvíli kdy zjistím , že Kamil zlikvidoval poslední ovladač na satelit, už 4tý... a moje myš k PC je poněkud upravená... asi chtěl hrát hry když jsem byla na obědě...

Další smutek mě přepadá ve chvíli, kdy mi Martin zopakuje, že žádný další pes... to nechápu...vždycky mu říkám ,že by bylo ještě víc veselo... no... a tak to má být....
Monika

Příspěvekod jitul v 05 pro 2011 23:37

:D
sranda musí být, čím víc chrtů, tím větší sranda :D
jitul

Příspěvekod Verda v 06 pro 2011 08:42

Krásné :) hlavně, že je veselo, co ? :)
Verda

Předchozí

Zpět na Adoptovaní