Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Charging Thunder - Černý Jack - a nově také miláček Roory

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Charging Thunder - Černý Jack - a nově také miláček Roory

Příspěvekod L + L v 17 bře 2009 10:56

Díky, díky - vzájemná pomoc už přináší výsledky. Díky Jablůňce se nám podařilo vypátrat prvního ztracence. Černý Jack je na světě a pomocí MMs Vám přineseme nějaké fotečky a paní Sabina si už svůj topic povede sama.
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Re: Charging Thunder - Černý Jack

Příspěvekod tereyska v 17 bře 2009 21:05

Super zdravíme a vítáme :)
tereyska

Příspěvekod sabina v 18 bře 2009 23:12

Všechny vás zdravím i za svého černocha Jake... Tedy dostala jsem očkovací průkaz na jméno Jake, tak ať si nás náhodou nepletete... s žíhaným Jack, který jak jsem se dozvěděla není bohužel k dohledání. Když si na něj vzpomenu, tak jsem v pvní dojem byla rozhodnuta pro něj... :|
Jen mi to prostě nedalo a šanci "odstrčenému" se smutnými očičkami jsem dala Jakeááánkovi... Je to bobek, který mi upřímně dvakrát utekl, ale našel sám svůj domov a zároveň jsem měla z toho super pocit, že ví, kde ho mají rádi. Jelikož bydlíme v menším městě na tož na kraji blízko luk a lesů, tak musím přiznat, že nemám problém jej pustit, aby se vyběhal, jak má ve zvyku.
Ve zkratce co bych o něj napsala.... je velmi pozorný, hravý, velmi rád se vítá jak s lidmi, které uznává a to jsou moji dva kamarádi s psími kámoši a samozřejmě koho vítá nejvic jsem já... To se pottřebuji pochlubit, protože upřímně je to má vnitřní výhra, že mi věří a chce mi věřit. Když si zavzpomínám, jaký byl chudáček s psychikou velmi špatnou, tak teď jde vidět, že má radost ze života. Jen když ho vidím se válet vedle mě v posteli nedej bože, když z ní vylezu, tak je hned pohotový a zabere místo...
Jsou to 4 měsíce, co jsem ho adoptovala a jsem velmi za něj vděčná. Musím přiznat, že jsem měla sen, který jsem si uskutečnila a zároveň pomohla, alespoň jednomu z těch kvant týraných psů. S radostí přijedu na sraz a budu moc doufat, aby mi to vyšlo. Myslím, že i Jake bude velmi rád za své kamarády se stejnou minulostí.
Co se fotek týče, s dovolením mějte chvíli strpení... Určitě zašlu.
přeji všem spoustu radosti s pejsky, kteří určitě jsou vděční těm, kteří jim tu šanci dali a Hlavně se o ně dobře starají a dávají jim lásku, kterou automaticky dávají oni nám! :)
sabina

Příspěvekod jablůňka v 18 bře 2009 23:30

Ahoj Sabi,jsem ráda,že si se ozvala.
Já sama za sebe musím přiznat,že jsem o tohodle pejska měla obrovský strach.Byl tak strašně zlomený a nedůvěřivý,jeho strach z lidí byl úplně hmatatelný.za nějakou dobu u nás sem si k němu cestičku našla a vděčím za to hlavně naší smečce,protože u nich viděl tu jistotu.Ale muži pro něj budou asi navždy "nepřítel".
Od okamžiku,kdy jste si k nám přijeli pro pejska,bylo jasné který z těch dvou pojede s váma...........prostě jsi mu dala obrovskou šanci a já ti za to moc děkuju.
Fotečky ještě mám,ale na rajčeti a ty jsou veliké a v PC už ne,tak sem nemůžu dát nic.
Ale doufám že brzo přibudou nové. ;)
Ahoj a zdraví Lenka a silná čtyřka
jablůňka

Příspěvekod sabina v 18 bře 2009 23:44

Že s dovolením budu tedy taky tykat....
Ahoj Leni :)
No já jsem totiž taková, že většinou dám šanci slabším... A Jake bohužel v té situaci byl..Když teď nad tím přemýšlím, tak máš vlastně pravdu. Našel jistotu a ten začátek života u vás z té lepší stránky než co zažil. Upřímně i kolikrát přemýšlím, co vše museli zažít a jak se k nim chovali, že jsou někteří z nich opravdu na tom psychicky špatně. Netvrdím, že je vše super! Stále se bojí určitých aut, hlavně skůtrů a čtyřkolek na ty má velmi dobrý sluch, dále na ty chlapy...z těch je úplně hotový doposud nenašel až tak lehce cestičku k mému otci a mu nic nezbývá než si ho uplácet flákotou masa. Jake je hrozně nedožraný, když se nyní postupem dívám na ty naše kulišáky adoptované a někteří z nich i tu mají fota, tak šňupání do odpad.košů vidím je na denním pořádku. A to jsi mě sama upozorňovala.. Je to kradač, i když pravda, zvyká si, že nesmi si nic vzít sám. Zřejmě zažíli hlad, to si myslím a co vidí to sežerou.
Jo a to chrápání v posteli a na zádech s roztaženýma všema nohama taky vidím nic neobvyklého... Takže každopádně jiní nejsme. :D
Díky Leni, že jsem tě mohla poznat i ty tvé psí krasavce a doufám, že bude spousty příležitostí se potkat a i s více takto příjemnými lidmi.
Jedno je už jisté, že nás spojuje velmi příjemná věc a skutečnost.......láska ke psůůům, zviřatům a to je super. Na toto téma je si vždy co pohovořit
Jake a Sabina
sabina

Příspěvekod jablůňka v 18 bře 2009 23:51

Já jen....ještě jednou díky :cry: :)
jablůňka

Příspěvekod Iveta v 19 bře 2009 00:27

Milá Sabino,jste na tom přesně jako já,bojujete za ty slabší,kteří to potřebují a za to Vám díky,měla jsem vybraného jiného hafa,do kterého jsem se zamilovala a nakonec jsem si vybrala Dee Dee,kterou nikdo nechtěl,a která by jistě časem byla utracena,ale osud tomu chtěl a my jsme se našly a i když jsem časem dostala i Cleo,je to hrozně zvláštní,slovy se to popsat nedá,to se prostě musí cítit,i když je miluji obě,Dee Dee prostě má v mém srdci zvláštní místečko,i když jsem ji původně vlastně ani nechtěla? Ale osud dá dohromady ty,kteří k sobě prostě patří,že jo :lol: .
Iveta

Příspěvekod Lenka Č v 19 bře 2009 21:01

Ahoj Jacku,vítej mezi námi ;)
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod L + L v 21 bře 2009 18:38

Tak konečeně také fotečky:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod jablůňka v 21 bře 2009 18:42

Krása,já závidím každému,komu lehaj chrťáci na zádech. :) Tedík to nedělá,jen okamžikem ráno,když mě přijde vzbudit,tak při hře.
jablůňka

Další

Zpět na Adoptovaní