Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Smečka od Moštění

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Smečka od Moštění

Příspěvekod Maceska v 24 srp 2011 13:48

{5;24} , popis je hodně podobný, můj nos a ret trpěl už mnohokrát. tak já to zkusím, snad to dokážu :-)
Maceska

Příspěvekod Jana v 25 srp 2011 10:09

Ano i já se přidávám za to kousnutí taky. Je to dobrej psychologickej manévr. Pes bude čučet jako puk. A klidně zopakovat, tohle se normálně usměrní v době štěněcím ve smečce u maminy,ale když se takhle projevuje furt tak nelitovat a kousnout taky. Však si dá příště pozor. Ale pozor,abyste nepřišla o zuby sama! Musí to být rychlá akce,cvaknout a dělat jako že nic. Když se zadaří jde se trefit i do čenichu,ale opatrně. :103:
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Dona v 25 srp 2011 10:40

To kousnutí je asi dobré, hlavně v případech, kdy je pes divoký a jančí při hrách s lidmi, ale tady jde o to, aby neubližoval psímu kámošovi. Člověk se musí do té psí kůže vžít... no, prostě aby si pes uvědomil, že né, že když je tu páníček, budu na bráchu hodný, ale aby to tak bylo vždy... Maceško, jsme zvědavé na jakékoli pokroky... :103:
Dona

Příspěvekod Maceska v 25 srp 2011 10:59

Díky za podporu a rady. Jen co se mi naskytne vhodná příležitost jdu na to . Info určitě napíšu .
Maceska

Příspěvekod Maceska v 06 říj 2011 09:30

Zdravíme všechny adopťáčky. O víkendu jsme navštívili Heroltice kam dorazil zbytek transportu od Vás a spolu s tím zde proběhl i sraz chrtů pod CHVN. Musím říct že jarní sraz na Mácháči nasadil ta vysokou laťku , že v Herolticích to pro mne bylo velké zklamání. Nic méně jsem se sešla se spoustou lidí které znám jen z fora či FB a hlavně, přivezla jsim si do dočasné péče pravou greyhoundí slečnu Nelly Eilly. Je úžasná . Nevím jak dlouhý čas máme pro naše poznávání vyměřený, ale i tak jsem ráda za tohle rozhodnutí a možnost tohoto černého anděla poznat. Na jméno ještě neslyší a na kluky občas vrkne, ale jen proto že je zatím trošku nejistá. Je nádherné je pozorovat při jejich sbližování. Přidáváme pár fotek :-) Všem hezký den
http://gamgabb.rajce.idnes.cz/4._10._2011 {5;17}
Maceska

Příspěvekod Zuzana v 06 říj 2011 10:20

Jj, je to fešanda, kmoukám, že si to hned spolu užíváte spolu naplno ""5-()
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod akras v 06 říj 2011 10:40

Smečka je tedy nádherná, radost podívat :-) Nová holčička je krasavice. Já bych se u dočasu bála pak toho loučení.
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Verda v 06 říj 2011 12:42

Je moc krásná! Taková druhá Rhyna! :)
Verda

Příspěvekod Maceska v 06 říj 2011 15:14

Loučení bude určitě těžké, protože Eilinka je přesně to, co jsem od adopce očekávala. Ale člověk přece nesmí být sobec a kvůli svým citům nedat šanci . V současné době je to moje jediná možnost jak pomci v adopčních programech. Mám prostor a čas a hlavně chuť. Jsem ráda že mi dočasná péče pootevřela okno k poznání greyů . Až přijde ta správná doba, myslím že vím , jak se naše smečka rozšíří :-) Ale zatím se mohu dle potřeby alespon postarat o nějaké ty dočásky.
Maceska

Příspěvekod Yvett v 06 říj 2011 16:29

To jsi Maceško napsala velice hezky, moc ti fandím. Smečku pesanů máš nádhernou. ""4-() :41: :103:
Yvett, Columbo, Judy a teddy Jolly
Yvett

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní