Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

CINDY a AMBER

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: CINDY a AMBER

Příspěvekod Kaelin v 12 pro 2011 19:34

Tak už to má beruška zdárně za sebou. Přejeme rychlé uzdravení a pak už jen krásné vánoce. {5;38} "1"-()
Kaelin

Příspěvekod catchie v 13 pro 2011 07:31

To jste ji teda dali pekny darek k Vanocum, to Vam povim ;) Nase smecka preje krasavici brzke uzdraveni, at vse probiha bez komplikaci a nasi kluci s ni souciti - oba je to v blizke dobe taky ceka {5;17}
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod Bronislav v 13 pro 2011 07:37

Děkujeme všem. Dárek je to hezký :3: já to tak naplánoval protože ji to asi po 3-5 dnech začne svědit a to už budu mít dovolenou a ohlídám to. Včera byla tak zblblá, že ani maso nechtěla a spala ve stoje. Přes noc už krásně spala, ráno vrtěla a maso do sebe nasoukala. :)
Bronislav

Příspěvekod catchie v 13 pro 2011 07:44

Tak to je skvely, ze takhle rano uz pookrala! Tak snad ji to moc neboli a osobne si myslim, ze non-stop peci behem Vasi dovolene si naramne uzije :)
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Předchozí

Zpět na Adoptovaní