Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Nelly

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Nelly

Příspěvekod Návštěvník v 14 pro 2010 18:39

Tak dneska konečně došlo k malému zlomu ve dramatu Nelly a kocour. Nelly přestala "lovit" a jinak nahánět kocoura. Kocour přestal útočit sedí celý den uraženě na okně a s nikým nemluví. Jen když Nelly příjde moc blízko tak vrčí a syčí ale jinak nic - hlavně neutíká... A když Nelly rázně upozorním tak většinou se s fňukáním otočí a jde po svým. HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Jinak dnes byl velký zlom. Nelly byla poprvé 3 hodiny sama doma. Ikdyž jsem to s ní trénovala tak jsem se přece jen trochu bála. Ale po návratu domů jsem našla tvrdě chrápající Nelly, které jsem asi vůbec nechyběla ((4:)) .
Domek zbořen nebyl, dokonce žádný binec ani loužička jen ospalá Nelly. Super
Návštěvník

Příspěvekod Magda v 14 pro 2010 19:39

Vy se Míšo vždycky zapomenete přihlásit, tak pak čeká příspěvek na schválení, jinak mám radost za pokroky, ale ve střehu buďte pořád, ještě je to krátká doba, ale super.
Magda

Příspěvekod pzlkovanova v 14 pro 2010 20:11

Skvělé zprávy, ale jak píše Magda je to hodně krátká doba, takže pořád buďte s kočíčákem hodně opatrná! Jinak je super, že samotu takhle trénujete - vůbec se toho nebojte, zvládáte to skvěle :D !!!
Jsem moc ráda, že se vám s Nelluškou daří takhle dobře a budeme se těšit na další pozitivní zprávy :113:
pzlkovanova

Příspěvekod MishaF v 15 pro 2010 00:29

Děkuji za rady moc mi pomáhají ..dáváme pozor ještě jim nebudu věřit tak rok :-p - asi jsem je přechválila večer Nelly trošku zlobila kocoura pořád se na něj snažila civět a dostat se co nejbíž a kníkala ten se samozřejmě mohl zbláznit strachem a byl našvaný, ale žádné boje nebyly :-) bylo to "v normě" ... bude ještě dlouho než si na sebe zvyknou...ale aspoň že se oba snaží někdy :-)
MishaF

Příspěvekod pzlkovanova v 15 pro 2010 10:27

Nebojte Míšo, půjde to - chce to trpělivost a hlavně zpočátku opatrnost.. ale Nellynka to pochopí ... však je to strašně krátká doba - nemůžeme chtít od pejska, který byl celý život veden k tomu, aby to chlupaté pohybující se něco ulovil, aby kočičku respektoval během pár dní... :3: .. u nějakých případů je to tak, že je pejsek s kočičákem ok hned, u některých to trvá déle... /§:9)
pzlkovanova

Příspěvekod pzlkovanova v 22 pro 2010 10:43

Tak jak se daří Nellynce?! paničko, čekáme na fotečky {5;13}
pzlkovanova

Příspěvekod Lenka Č v 22 pro 2010 16:11

jj,fotečky šup šup {5;26}
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod MishaF v 29 pro 2010 19:22

Po dlouhé době zase píšu...slibuji, že fotečky budou musím je upravit jsou moc velké a nevlezeou se sem...
Jinak Nelly je moc hodná a veselá holka všechny počáteční malé problémky se v pohodě vyřešily. A strašně ráda něco mlsá.. musím na ni trosinku dohlížet jinak by sezobala úplně všechno co není pod zámkem...
Jen s tím kocourkem to bude ještě tak rok dva trvat... kocour sedí na okně a odmítá z něj seskočit a když Nelly příjde do stejné místnosti tak syčí a vrčí a prská.... .. Nelly se snaží čiču ignorovat...ale když ona se ta číča tak hezky divně zlobí .......láká jí si do ní čumákem šťouchnout... Ale Nelly se vážně snaží ...dokonce jsou dny kdy si kočky na okně ani nevšimne... ale kocour si jí všímá pořád.. "3"-()
Příští týden nás čeká odběr krve...jinak předěžná prohlídka dopadla dobře i drápky jsou ostříhaný... a ten ošklivej zubní kámen co má zvládáme samy pomocí kostiček na zoubky... pan doktor nás chválil...
tak to je prozatím vše...
A těšíme se na návštěvu Katky...kdypak se s námi půjdeš projít?? {5;26}
MishaF

Příspěvekod Magda v 29 pro 2010 20:50

Zdravíme Nelly a paničku, co se týče jídla, no je to holt správný chrt :lol: S kocourem to nebude tak na dlouho, nebojte, ono i jemu dojde, že tam Nelly bydlí a zvědavost mu nedá a bude zkoušet co si může dovolit, hlavně, zda už Nelly ví, že ona nesmí po kocourovi startovat, to chce jí pořád připomínat a kocour až si bude jistý sám přijde. Držíme palce ať je to co nejdřív.
Zuby mají všichni zhuntované, dostávají tam granule máčené a proto mají tolik zkažené zuby, ale kosti hodně pomáhají, uvidíte, třeba nebude muset ani na čištění.
Magda

Příspěvekod Maceska v 29 pro 2010 21:42

Mohu jen potvrdit. Berry máme měsíc, po první návštěvě nám vet řekl že čištění pod narkozou je nevyhnutelné a že nelze jinak spravit. Po pár dnech a dvou třech kostech má zuby jako do reklamy :-))
Maceska

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní