Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Nelly

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Nelly

Příspěvekod stana v 29 pro 2010 21:48

To je super, kosticky fungujou bezvadne.
stana

Příspěvekod Verda v 30 pro 2010 10:08

Jsem ráda, že se Vám daří dobře! Budete mít zoubky jak z reklamy {5;13}
Verda

Příspěvekod Kačka v 30 pro 2010 13:14

Ahoj Míšo, v neděli máme sraz s chrťáčkama v Bohuticích, asi to bude pro tebe trochu z ruky, tak příště vymyslíme nějaký sraz v Brně a nebo za tebou přijedeme do Jundrova, i tam je v lese pěkně! Jsem ráda, že děláte pokroky! Taky se domluv s Broňou, bydlíte kousek od sebe a pro chrty je moc fajn když se vidí, zvlášť když už se z dřívějška znají, tak si honem domluvte nějaký pravidelný prochajdy, uvidíš jak Nellynka pookřeje a Cindy taky! {5;17}
Mags, Daronek, Kačka, Michael a Minnie která v našich srdcích navždy zůstane
Kačka

Příspěvekod Bronislav v 25 led 2011 12:13

HOROR V JUNDROVĚ
Dnes v 6:19 mě přišla sms od Míši "Ahoj Broni mamka byla teď ráno venčit Nelly a ta ji utekla kdybys viděl dej mi prosím vědět nemůžu ji najít".
Za deset minut jsme já coby Colombo (nadopovaný antibiotiky) "6"-() a Cindy začali pročesávat místo útěku, čuměl jsem jak blbec do všech zákoutí, hnal se, že i Cindy čuměla a zjevně si to užívala. Černé scénáře se kmitaly mozkem.
Hledali jsme dobře, ale na blbým místě, protože mě Míša volala, že její kamarádka viděla Nelly dva kilometry otdud. Tak jsme se vydali po stopě, kterou bylo pětimetrové vodítko klikatící se v čerstvém sněhu po chodníku.
Tam jsme se s Míšou setkali, zrovna telefonovala s městskými strážníky, které Míša poprosila o pomoc, aby si pro ni zajela do Bystrckého útulku.
Někteří znají tu ohromnou úlevu, která po té přišla. Doprovodily jsme Míšu na autobus a prošli se kolem řeky, kde bylo v tu chvíli opravdu pěkně.
Vydáno s povolením majitelky ;)
Bronislav

Příspěvekod Martina.vac v 25 led 2011 12:19

Týý jóó, ještě stěstí, že to dobře dopadlo!! :54:
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

Příspěvekod pzlkovanova v 25 led 2011 12:22

:109: :18: hlavně, že se nic nestalo! Rozumím tomu tedy dobře, že Nellynka je už doma na gaučíku :67:
Vodítko držet pořádně pevně maminko! "7"-()
pzlkovanova

Příspěvekod Magda v 25 led 2011 12:22

Ach jo. hlavně, že to dobře dopadlo, jak se to Broňo stalo? Se nečeho lekla, nebo jak? A jak se dostala tak rychle do útulku? Stalo se to ráno, předpokládám? Prosím pro příště pokud pesan uteče, a nemáte tucha, kam a kde, volejte hned nás, vždy je někdo na netu, kdo obvolá policii, útulky a obecní úřady, a ostatní mohou být v terénu. Super, že jste to zvládli, že je holka v pořádku, co jako na to ted říká, nebo se jí v útulku a u cizích lidí snad líbilo?
Magda

Příspěvekod wild owl v 25 led 2011 12:27

Teda, infarktová situace hned po ránu...!!! Jo, hlavně, že to dobře dopadlo! :54:

Ono to chce mít smyčku vodítka navléknutou na zápěstí a vodítko držet až za tím (případně ještě omotané kolem dlaně, nebo jak to popsat) - jako lyžařské hůlky, jak nám vtloukali všichni tělocvikáři do hlavy. Takhle jsem to také ukazovala Angelice, jak vodit Sonica.
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Bronislav v 25 led 2011 12:29

Nelly při svém temperamentu a váze něco uviděla a panimáma neudržela. Policajty obvolala Míša, navedla je na stopu a poprosila je o odchyt. Prý Nelly vlezla do recepce Parkhotelu. Jistě by jsme zavolali, ale v tu chvíli bylo nejlepší rychle vypadnout, ptát se a hledat.
Nejenom že je v pelíšku, ale zjevně velice spokojená.
Bronislav

Příspěvekod Bronislav v 25 led 2011 12:31

Vodítko uvázané kolem zápěstí máme já i Míša od začátku, ale matka to zřejmě podcenila. Taky je dobré, že si holky rychle zvykly chodit hlavně po chodníku.
Bronislav

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní