Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Nelly

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Nelly

Příspěvekod pzlkovanova v 25 led 2011 12:34

Doporučuji tedy pokud bude v budoucnu venčit maminka, aby raději používala krátké vodítko a měla ho řádně omotané kolem zápěstí jak píše Lída....
Samozřejmě se to stát může, ale myslím, že teď už je pučená to Nelluška umí.. je to holka šikovná, že se vydala do recepce hotelu ale hlavně je štěstí, že se jí po cestě nic nestalo :109:
Popřípadě je také dobrý takovýto pás - ten konktérně používám i já osobně ;) !
http://www.izviratka.cz/eshop-item/id:14502/

Zdravíme tedy Nellynku, paničku i její maminku - ať nezoufá, vše dobře dopadlo, ale příště větší pozor a fakt si myslím, že ten pás je super věc :113:
pzlkovanova

Příspěvekod pzlkovanova v 25 led 2011 12:36

bože, co to píšu.. jsem chtěla napsat " poučená co Nelluška umí" ... jinak ještě k tomu pásu - vodítko samozřejmě ještě držím zároveň i v ruce - pás je jako druhé jištění proti případnému vyškubnutí :)
pzlkovanova

Příspěvekod Bronislav v 25 led 2011 12:41

Myslím, že tato zkušenost panimámě z hlavy jen tak nevymizí a bude si dávat hóóóódně pozor. A to pučení jsem si správně přeložil, ostatně si myslím, že Nelly se to tak líbilo, že opravdu rozkvetla :D
Bronislav

Příspěvekod ordeel v 25 led 2011 13:09

:109: jéžiš! takový horor po ránu! Hlavně, že to dobře dopadlo a Nellynka je zpátky doma! :18:
Jinak jak psala Peťa o tom pásu, musím potvrdit, že vážně moc dobrý. Já už ho mám taky koupený, je to vážně dobré, protože člověk ví, že takhle se opravdu vyvlíknout nemůže. Vřele doporučuji.
ordeel

Příspěvekod Lenka Č v 25 led 2011 14:50

hlavně že to dobře dopadlo :113:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod MishaF v 25 led 2011 20:50

Tak já tak něco připíšu k tomu hororu... Nellynka se vytrhla protože spatřila ráno kunu... a přesto, že se mamka za ní ihned rozběhla neuspěla, protože Nelly jako správný chrt se ani na zavolání neohlídla a projistotu se rozběhla jak na závodech...
Ani si neumíte představit jak vyděšená jsem byla...zvlášť když jí hledala a nemohla najít...do práce jsem napsala sms, že příjdu v 9 a to jsem ani netušila jestli to stihnu...ale později by mě v práci už nedovolili...
Naštěstí jsem potkala kamošku co roznáší noviny a hned jsem se jí ptala jestli Nelly neviděla a ona, že jo, že je asi 2 km daleko...jelikož tam začíná pěkně velkej provoz a já věděla, že to bude chvilku trvat než se tam dostanu tak jsem zavolala měšťáky, aby mi pomohli chytit chrta ... trošku se smáli, ale nakonec řekli, že tam posílají hlídku. Když jsem doběhla ty dva kiláky tak mi akorát volali, že ji mají, prý jí našli v recepci hotelu. Musím říct, že mám pěkně rozmazelenýho psa, protože je to hodně drahej hotel...
Ve stručnosti jen řeknu, že policajti ji nadali ani do klece (prý aby jí nestresovali) a už na nás čeklali před útulkem. Nic za to nechtěli tak jsem jim aspoň dala 100 Kč říkali zato koupí piškoty pro ostatní psy..
Nelly se vytrhla 5:40 a 8:05 jsem jí přebírala v útulku...takže to bylo vážně hodně rychlá akce..
Jinak Nelly dopadla z nás asi nejlíp všichni jsme unavení a vystresovaní a Neely je v pohodě a celá "procházka" se jí strašně líbila a pořád by chtěla ještě někam jít... ona je nadšená a já na prášky... mamka byla důsledně poučena... je z toho taky hotová...takže se to určitě znovu nestane... to bych nepřežila...
MishaF

Příspěvekod MishaF v 25 led 2011 20:52

Jinak Broňovi děkujem moc za pomoc při hledání a taky za to, že vás informoval...
MishaF

Příspěvekod pzlkovanova v 25 led 2011 20:58

Míšo, mamka ať je v pohodě - prostě se to stát může no ... důležité je, aby se to nestalo znovu a hlavně, že Nelluška to přežila ve zdaví! Jak jsem již psala, možná to kratší vodítko by nebylo od věci - na tom krátkém není chrt schopen nabrat takovou rychlost - no i když oni to umí i ze stoje hodně rychle.. však víme..
Tak se z toho, rodinko, pěkně vzpamatujte a budeme se těšit už jen na pozitivní zprávy :113:
pzlkovanova

Příspěvekod Magda v 25 led 2011 21:06

Jasně, že se to může stát každému, a taky se to skoro každému stalo, proto vždy říkám, že páníčci musejí mít oči lepší jak chrt a předvídat :lol: A klobouk dolú před vaší MP, takových kdyby bylo mezi námi víc, to by byla nádhera. Já se spíš při týrání psů setkávám s nezájmem policie, takže si kluci z městské zaslouží poděkování. :54:
Magda

Příspěvekod MishaF v 25 led 2011 21:11

ona právě vyrazila z klidu - prý stála něco čichala a najedno proběhla ta kuna - Nelly se postavila na zadní a vystřelila a bylo...
nevím jestli se z toho vzpanatuju...
MishaF

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní