Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Nelly

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Nelly

Příspěvekod Magda v 25 led 2011 21:43

To bude dobrý, to chce klid, prostě příště jen budete připraveni, že se to může stát a mít vodítko omotané. Abbejka když jdeme do zoo, kde jsou i kočky domácí, které jí také dokážou postavit na zadní, chodí na kšírách, protože by se z obojku zcela určitě vysmekla a to vás ujišťuju, že kočku vidím vždy dřív a mám co dělat, neb naše holčička nemá v tu chvíli mozek :lol:
Magda

Příspěvekod MishaF v 25 led 2011 21:45

A ještě něco pro zasmání... moje mamaka dneska měla opravdu svůj den...a pokusila se nechtěně zbavit všech zvířátek co máme doma... po raním stresu s Nelly se mamka pokusila vyčistit svoje rybičky (má je už léta a dělala to asi milionkrát) a když rozebírala a čistila filtr tak jí pak nějak přestal fungovat takže po příchodu z práce jsem doma našla zdeptanou máti a nešťastný rybičky... a navíc díky tomu všemu zapoměla i na kočku a koucour byl celý den hlady...

filtr jsem opravila rybky přežily a koucour dostal papat... už se těším až dnešek skončí...
MishaF

Příspěvekod Magda v 25 led 2011 21:52

Na druhou stranu, jak teď říká manžel, můžete být ráda, že se nic nestalo mamince, protože start na tu kunu, když to maminka nečekala, musel být dost prudký a v tomto případě si mohla ublížit i maminka. Já včera spadla s Beníkem, díky náledí, cvakli jme se hlavama, Beník se lekl, ale já držela pevně, tak jen uskočil, když jsem byla malá měli jsme afgána a ten když viděl zajíce na poli, tak mě vláčel po poli, já vodítko omotaný kolem ruky, drny na poli cítím ještě teď když si vzpomenu :lol:
Někdy holt den blbec, pozdrav mamince, rybičkám i kocourům :)
Magda

Předchozí

Zpět na Adoptovaní