Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Carly (galgo z Cuency)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Carly (galgo z Cuency)

Příspěvekod Gabi v 16 bře 2011 13:13

To máte pravdu Leni, nedávno, když jsem viděla tu reportáž jak tam byl vyhublý na kost tak jsem byla v šoku. Ted je z něho krásný a spokojený pejsek, až na ty jeho výpady po psech :shock: :)
Gábi, princeznička Marí, dobrmanka Sofie, galgoušek Carly a sestřina italačka Chanel :-)
Gabi

Příspěvekod bachroc v 16 bře 2011 13:27

Jo Jo je to fakt krasavec člověk by ani nevěřil když se podívá na ty starší fotky . ""5-()
bachroc

Příspěvekod Petula v 16 bře 2011 13:36

Fotky jsou krásně pohodové :P
Jak tak koukám na Carlyho a Felíska, tak zasloužilá matka Nera bude muset do srazu něco schodit. V rámci těhotenství a kojení baštila jak protržená a štíhlý galgí pas opravdu nemá :-)
Jestlipak se galgoušci z Cuency na srazu poznají?
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

Příspěvekod Gabi v 16 bře 2011 13:43

Taky jsem Peťulo moc zvědavá, jestli se oni poznají a jestli Carly pozná Magdu. Už se tam moc těším na Vás všechny a pejsky :-) A zasloužilá matka Nerinka ať žádnou dietu nedrží, ona to schodí časem, stejně je krásná :-)
Gábi, princeznička Marí, dobrmanka Sofie, galgoušek Carly a sestřina italačka Chanel :-)
Gabi

Příspěvekod jitul v 16 bře 2011 14:12

Si bude moct Carly pokecat s naším MIšákem...ten chce taky všechny krom chrtů sežrat :roll: :lol:
jitul

Příspěvekod Gabi v 16 bře 2011 14:33

:lol: uvidíme na hošany jak si pokecají :-)
Gabi

Příspěvekod Zuzcha v 16 bře 2011 16:50

Krásné fotky holky moje!!!!To je panečku smečka {5;32}
Zuzka, Laura a jejich smečka Suri a Butch (greyhounds) a pan Šedivý
Zuzcha

Příspěvekod Monika v 16 bře 2011 17:27

Já se tedy přiznám...my na sraz nepojedem, neb budem v rehabilitacnim rezimu...
Budu se alespon moc tesit na fotky a povidani...

Jinak Gabi s tim vyjížděním na psy: Felísek taky jakoby agresivně útočí na psy, ale agrese to je jen v momentě pokud se nějaký pes neomaleně hrne na Kamilka, nebo pokud Kamilek zapláče,že se bojí...
Nechci psát napadne, ale vyjede jen po psovi, který na něj zavrčí a chová se asociálně...
V HK na veterině jsem měla možnost vyzkoušet jeho chování a štěňata oblízal a pomiloval všechny, dospělé pejsky si očmuchal ,seznámil se a nedošlo k žádným dalším výpadům, nebo štěkání...
On Felísek tak nějak řve na psy, když mu není dovoleno seznámení...

Posíláme pohlazení pro Carlíčka...
Monika

Příspěvekod Gabi v 16 bře 2011 19:50

To je opravdu škoda Moni, že na sraz nepojedete, chtěla jsem Felízka vidět, ale to se nedá nic dělat, tak snad příště :-)
S tím vyjížděním na psy je to Carlymu úplně jedno, vyjíždí vždy jako první a okamžitě bez varování, docela jsem z toho byla prvně v šoku, pač jsem měla psy vždycky moc hodný a v pohodě a ke carlymu s to ani nehodilo, když vypadá jak andílek {5;15} , ale zkrátka si prošel něčim hnusným ve Španělsku, takže se mu ani nedivím. Ale po 3 měsících tréningu, se to o moc zlepšilo. Takže třeba za rok moooooožná bude úplný andílek, kéž by :-)
Gabi

Předchozí

Zpět na Adoptovaní