Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Carly (galgo z Cuency)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Carly (galgo z Cuency)

Příspěvekod Eva R. ml. v 02 úno 2011 10:08

Je to šikovný chlapík a s tím diktafonem to není od věci...sestra kdysi zase natáčela svého psa na foťák a to co pak viděla, stálo za to :21: , její pejsek rajtoval po gauči jako malé dítě a cupoval polštář...hodně jsme se zasmáli :-).
Eva R. ml.

Příspěvekod Magda v 02 úno 2011 10:13

Holky, já sem pako, já prostě do topíku ke Carlymu nemůžu chodit, vždycky u toho řvu, i když vím, že se má fajn a nevzdechne po mně už. :oops:
Magda

Příspěvekod Petula v 02 úno 2011 10:29

Magdi, doufám, že co nejdřív přijedete omrknout šťeňáky a vybereš si jednouho galgouška, v Teplicích je prostoru.... (bys nefňukala po Carlykovi :-)
{5;32}
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

Příspěvekod jitul v 02 úno 2011 10:35

Carlík je velká šikulka {5;13}
jitul

Příspěvekod Magda v 02 úno 2011 10:38

H, hi. no to víš, že přijedeme, ale nevyberu si, bo já sbírám jen týraný a opuštěný a tihle budou vymazlení a budou se mít krásně, takže budu ráda sledovat jejich pokroky v nových domovech ;)
Magda

Příspěvekod Gabi v 02 úno 2011 11:12

Přesně tak je to úleva obrovská jak pro mě tak pro něj, že už je v pohodě:-) Magdi nesmutněte, brzo sem nějaké fotky dodám i video jak si Carly hraje se Sofinkou. Ta čůza skoro sedmilétá ho pořád provokuje k hrátkám a dosti ožila s ním. A když je vidím jak spolu nalepení na sobě leží tak je mi moc hezky na srdíčku ""9-() a jim taky, že mají jeden druhého:-) Magdi díky za Carlíčka:-) a ne že budete bulet!!! :-))))
Gábi, princeznička Marí, dobrmanka Sofie, galgoušek Carly a sestřina italačka Chanel :-)
Gabi

Příspěvekod Gabi v 06 bře 2011 16:21

Včera mi Carlíčk přichystal krááááásné přivítání :-) Byli doma se Sofinkou sami asi 5 hodin, což je nejdýl co byl sám doma a jdu do ložnice a koukám, že mé krásné bílé povlečení už není bílé, ale jaksi strakáté žluté. No zkrátka mi Carly počůral celou postel, hajzlík jeden! Asi byl naštvaný, že jsem byla dlouho pryč:-( Udělal Vám to někdy nějaký pesan?
Gábi, princeznička Marí, dobrmanka Sofie, galgoušek Carly a sestřina italačka Chanel :-)
Gabi

Příspěvekod Monika v 06 bře 2011 16:27

Mě Felísek ze Scooby takhle čůral na kytku... když zůstal doma sám tak se mi takhle pomstil...po příchodu Vetiska to přestalo...
No asi budete muset pořídit ještě jednoho pesa...
Monika

Příspěvekod pupulu v 06 bře 2011 16:30

Mě jednou někdo počůral postel teď už nevím dko,ale někdo z adopťáků a jednou Xí,ale to byla ještě miminko.Asi se fakt naštval,že je dlouho sám,ale je mi divné ,že on vlastně sám není že?Vy máte ještě dobrmanku...jestli se nepletu.
pupulu

Příspěvekod Gabi v 06 bře 2011 16:56

Přesně tak, on sám není nikdy, pač tu má kámošku dobrmanku Sofinku. No pěkně mě s tím naštval parchantík jeden. Dvakrát i počůral misky,hned když dojedli se Sofkou, jen tak si je označkoval, to jsem mu taky pěkně vynadala, jinak doma vůbec nečůra. No doufám, že to bylo naposledy :-)
Gabi

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní