Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

MICRO (microligth) a PRIDE (lighting panther)

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: MICRO (microligth) a PRIDE (lighting panther)

Příspěvekod Magda v 23 bře 2009 17:46

Girli prosím teď ještě polopaticky, takže v září, a já vím, že vyjste to hodně sledovala a sledujete i teď na datech je to ta Micro, která měla přijet v červenci, ta Líza, nebo se pletu?
Magda

Příspěvekod Girlie v 23 bře 2009 19:40

:?: No Magdo já jsem asi taky přepracovaná, protože už tu otázku čtu po patnácté a pořád tomu nerozumím. Já našla na datech Micro mezi adoptovanými, ale nějak nevím co myslíte tou Lízou? Asi potřebuju mokrý hadr na hlavu. :lol:
Girlie

Příspěvekod Magda v 23 bře 2009 19:54

No já asi taky :lol: Tenkrát v červenci byla v profilech Micro /líse/, já ji chtěla rezervovat a než jsem tak učinila, tak zmizela z nabídky, já tenkrát ještě neuměla koukat na greyhoundata. Tak jsem vybrala Abbey, a pak jsem slzšela něco, že Líza je mrtvá, a pak zas, že, ne, myslím že Dona by o tom mohla vědět. No a pak nějaká Micro dorazila v září, a já si myslím, že je to ona. Ale nevím to jistě, tak pátrám.
Magda

Příspěvekod Girlie v 23 bře 2009 21:28

Jó ták :roll: Ona Micro byla v nabídce jako Micro Lite. Na stránkách PAWS byla docela dlouho a na fotce měla takové šíleně vytřeštěné oči plné strachu a v kožíšku ještě takovou tu nahnědlou srst. Ono je docela možné, že byla v nabídce pro červencový transport, ale těch psů bylo za tu dobu tolik, že pamatovat si všechny tak mám hlavu jako meloun. :mrgreen:
Girlie

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 23 bře 2009 21:51

Micro byla v nabídce už v červnu, ale přijela až v září. A ta mrtvá měla být Babe a taky přijela v září.
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod Magda v 23 bře 2009 21:58

jo, ale Micro je teda Líza, určitě.Osud tomu tak chtěl, má se holka skvěle a to je podstatné :P
Magda

Příspěvekod Girlie v 23 bře 2009 21:59

No vida, konečně nám do toho někdo vnese jasno. Tak Žaneta je ta, co má hlavu jako meloun. :lol: Já adopce sleduju takřka nepřetržitě díky práci, ve které sice trávím hromady hodin, ale díky tomu, že je závislá na internetovém spojení, můžu sledovat co se dějě od rána do večera HEČ :P
Girlie

Příspěvekod Girlie v 23 bře 2009 22:07

Magdo jestli je Miki Líza, tak můžeš (omlouvám se za to takání) být klidná, protože skvěle se teda má. Dostává minimálně čtyřikrát denně teplé papání, panička by se pro ni rozkrájela a na sraz nám jí přislíbila zapůjčit jen pod přísahou na vlastní životy, že nedojde žádné újmy a to ať už v její pravidelné výživné stravě, či v mazlení a pozornosti. No prostě je opečovávaná jako malé děcko potvora jedna vychytralá. Ta si teda uměla vybrat kam patří. :twisted:
Girlie

Příspěvekod tereyska v 23 bře 2009 22:09

Tak hlavně, že je v tom pořádek holky :), jsem ráda... fotky úžasné i počteníčko. A co takhle sraz ? přijedete? :) zdravíme celou smečky - tedy smečky..
tereyska

Příspěvekod Magda v 23 bře 2009 22:15

Terezko, taky únava, že? :lol: Jasně že přijedou, Žaneta i Girli, jukni do přihlášek, hele já kvůli dnešní komunikaci spálila kuřecí stehýnka. :cry:
Magda

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní