Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Larky ( Larky Lady ) a Cathy ( Auburn Cathy )

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Larky ( Larky Lady ) a Cathy ( Auburn Cathy )

Příspěvekod tereyska v 23 bře 2009 21:28

Já tedy mám Larky (Larky Lady), transport září 2007, narozena 20. 2. 2000, černá fenka a Cathy (Auburn Cathy), transport září 2007, narozena 1. října 2004, černá fenka. Oběma se daří výborně a mě s nimi baví svět :) ..napsala nám paní Zděňka Halšová a budeme se těšit na fotečky které nám později pošle emailem..
tereyska

Re: Larky ( Larky Lady ) a Cathy ( Auburn Cathy )

Příspěvekod tereyska v 30 led 2010 20:30

Paní Halšková se ozvala po dlouhé době, omlouvá se že to trvalo, píše a posílá také fotečky, text od ní je pod fotečkama :)

Pf Larky :)
Obrázek

Larky :)
Obrázek

s Miou...
Obrázek

Larky ..
Obrázek

kačenka.. :)
Obrázek

" Dobrý den,
na PF jsem využila Larušku, která odpočívá, což je její nejoblíbenější činnost. Laruška má ráda klid, je žárlivá, tak že pokud se kolem mě točí starý omnáctiletý (nyní již zcela slepý a skoro hluchý podvraťáček) Riki nebo synův Labrador Kosmík, moc ráda je bleskurychle štípne. Dcera Kamila (Mia) s větší částí naší smečky. Kačenečka je milá, stále se tře a hladí, olizuje kdekoho a miluje všechny kolem sebe. Po tom čase co je mám doma, tak i Larynka se velice zklidnila, kromě koček a podobných zvířat už nevyjíždí po ničem, dokonce se snášela i se slepicemi a kachnami, kočky se naší zahradě zdaleka vyhýbají. Ježky Larky miluje stále a stále si je nosí domů, dokonce jednou roztrhla gauč,(bylo to poprvé a naposledy kdy něco roztrhly) a narvala ježka do gauče, abych jí ho nevzala. Jinak žádné boty si nejsou jisty, obě dvě milují tahání bot po zahradě, takže nejedny, které teď hledáme budou dozajista pod sněhem.
Zatím se loučím, zdravím všechny Zd. Halšková. "
:103:
tereyska

Příspěvekod Marta v 30 led 2010 20:55

Jsou tak nádherné...a kdybych nevěděla, že to není Hannah, myslela bych si, že je to ona....
Marta

Příspěvekod Lenka Č v 30 led 2010 22:06

krásný holčičky :11: moc zdravíme :103: {5;35}
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Magda v 31 led 2010 07:25

Vítáme Vás, Zdeni, jsme moc rádi se Vám i pesanům dobře daří. :113:
Magda

Příspěvekod Draza v 01 úno 2010 11:15

zdravime moc,ta druha fotka Larky je suer,jak se tam zubi :105: moc krasne fotecky,tak hlavne ze jsou holcicky zdrave a boticky,ty se objevi na jare :lol: hlavne ze je sranda.. :103:
Draza

Příspěvekod Dona v 01 úno 2010 13:05

A jakpak se má Miina smečka?
Dona

Příspěvekod ZHalskova v 04 úno 2010 20:45

Tak jsem napsala obsáhlou odpověď, kterážto zmizela v dáli. Tak znovu.:
Moc se omlouvám, že jsem dlouho nebyla na f´oru, kde jsem kdysi pravidelně přispívala, ale popravdě řečeno, nemohla jsem se v těch tahanicích vyznat a nevěděla jsem, co si z toho všeho vybrat. Kamča studuje a nemá čas na nic jiného, takže u nás delší dobu nebyla, ale stejně je zima, takže co. Je problém i s velkými psy, protože náš labrador Kosmík a její ritchbeck se nesnášejí.
Naše učitelka Kačka zase pořád napomíná Soxínku, hlavně aby po mně neskákala, takže z toho je pak takový rachot, ale vždycky, že ohlušující štěkot {5;1} nelze vydržet. Já už jsem taky starší člověk a mám ráda klid. S tím si s Laruškou naprosto přesně rozumíme.
Soxínka je divočák, obě jsme s Kamčou už dávno zkonstatovaly, že kdyby někdo dostal dohromady Soxínu a Larky, tak není povaha, která by to vydržela. Fredánek je zlatíčko, který tomu velí a zklidňuje to. No a Larky se co nejdříve stáhne někam stranou, lehne si a pozoruje cvrkot.
ZHalskova

Příspěvekod Návštěvník v 28 čer 2010 21:40

Zkusím, jestli mi to půjde napsat další zprávu. Holky jsou OK, žijeme celkem poklidný a líný život a stále stejně se milujeme. Dívala jsem se na chrtí stránky, jaký kus práce jste udělali, je to skvělé. Moc ráda bych se podívala třeba na venčení v Ostravě nebo Novém Jičíně, ale data se mi nepodařilo najít. Zkusí mi někdo poradit? 'Tak dík.
Návštěvník

Příspěvekod Magda v 29 čer 2010 07:26

Zdeni, v Ostravě vždy něco vymyslí Rosťa, kdyžtak mi v sz písněte na Vás tel. a když nějaká akce bude, ozveme se.
Magda

Zpět na Adoptovaní