Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

BADGER a JENNY

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

BADGER a JENNY

Příspěvekod Lucie v 31 pro 2008 16:50

tak tento pejsek nadelal vrasek par lidem. hlavne tem co opravdu miluji pejsky a ne, ze toho maji jen plnou pusu. dekuji vsem kolem jeho zachrany a velike pomoci.

Obrázek

zat ted se ma nadherne a dokonce ma vlastni veterinarku - svoji panicku. Ze severnich cech nam prislo par zpravicek:

Badger je v pohodě. Už začíná slyšet na jméno a taky se zdá, že už začíná chápat povel "zůstň". Včera jsem mu brala krev na vyšetření a až na ta játra je dobrá. Hodnoty nejsou až tak vysoké, ale nenechám ho, aby se s tím popral sám. Dostal léky na přírodní bázi na ochranu a regeneraci jater (Sanicell). Dále baští kloubní výživu Alavis a pak Ungiotin (čistý vit. H) na srst. Má vyčištěné všechny zoubky (bez narkózy). Jinak baští Eukanobu a moc mu chutná, ale myslím, že by mu chutnalo cokoliv Ještě léčíme zánět předkožky a dásní a průjem. Zatím to zkouším bez antibiotik, protože ty mu zatím nechci dávat. Na procházkách je moc hodný, zatím ho z vodítka nepouštíme, protože na to jméno si teprve zvyká... S Rexíkem je také v pohodě. Na procházkách čekají jeden na druhého a jsou k sobě hodní. Včera to i vypydalo, že by si mohli začít hrát, ale pak si to nakonec Badger rozmyslel.Tak snad na to Badger postupně přijde. O víkendu se pojede podívat na dalšího psa rodiny. Je to fena, kříženec labradora a husky a bydlí u přítelova otce. Ten má dům s velkou zahradou, tak zkusíme, jestli se Badger nebude chtít proběhnout sám, bez nás...

Obrázek
Lucie

Re: Badger

Příspěvekod Lucie v 31 pro 2008 16:51

prisly nove fotecky od badgera. Jak je videt ma se bajecne a udelal obrovske pokroky, ten samy badger co nemel rad zadne pejsky je na fotce se svym braskou

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

a par slov primo od panicky:

S Badgerem je vše v pořádku. Už mu začíná dorůstat srst na lysých místech a začíná se lesknout. Dostal nový kabátek, aby mu venku nebyla zima. Všechny členy rodiny už vítá. Oblíbil si gauče, křesla i postel, ale přes noc spinká poslušně na svém pelíšku. Občas si pohraje s plyšákem, moc dlouho mu to ale nevydrží. Na jméno už reaguje docela dobře.Stejně tak už dobře reaguje na zůstaň (ale zatím jen na krátkou vzdálenost), fuj a ke mně. V úterý se seznamoval s 2 "greyhounkami", které přišly s paničkou do ordinace pro krmení. Vzájemně se očichávali a vrtěli na sebe ocásky.
U přítelova otce běhal se Sárou po zahradě a hlídal (bez štěkání)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Lucie

Příspěvekod Lucie v 03 led 2009 18:56

prisly nove fotecky od Bagrika:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Lucie

Příspěvekod Magda v 12 led 2009 09:08

Bagříku, já žasnu nad tvojí pohodou, dokonce už máš psí kamarády a ještě čekám až panička napíše, že tě nechávají chladným malý utíkající pejsci a budeme tě dávat za vzor, jak rychle si jsi si zvykl a naučil se poslušnosti.
ABBEY A PANIČKA
Magda

Příspěvekod Lucie v 12 led 2009 10:55

ted uz budeme mit zpravy on line, protoze badgerova panicka prisla mezi nas. coz je SUPER ;)
Lucie

Příspěvekod Zuzana v 12 led 2009 19:27

Ahoj všichni, zdraví vás Bedříšek - to je moje české jméno, pěkné že :)
Nebojte se, za vším malým chlupatým bych se rozbíhal hned. Říkám tomu "lovná" :) . Akorát mi to moji páníčci nechtějí dovolit... :( Třeba tuhle jsem si vyšlápnul na Oblík (pro ty, kteří to neznají, kopec v Českém středohoří) a řeknu vám, z vrchu byl nádherný výhled. Moji pozornost hned upoutala jedoucí auta dole na silnici, šel jsem do akce...Bohužel mě zastavilo vodítko mezi mnou a paničkou,tak z lovení nebylo zase nic :( . Nepustila mě, i když jsem kňučel a štěkal vysokým hláskem, jak to my chrti umíme.
Jinak už mě moji páníčci naučili "sedni" a "lehni", tak už se začínám řadit mezi vycvičené pejsky :lol: ...
O Vánocích byl Ježíšek i za mnou a nechal mi tady bečící ovečku. Tak mám alespoň co lovit doma, když mi nic jiného nedovolí. Hlavně ráno si s ní rád hraju, koušu jí a ona bečí vždycky tak krásně, že to nedá spát ani páníčkům :lol: ...

PC270271.JPG

PC270270.JPG

PC270262.JPG
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod Zuzana v 12 led 2009 19:29

PC270258.JPG

PC270268.JPG

P1010316.JPG
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod tereyska v 12 led 2009 22:25

Bedříšek je krasavec :) , úplně prokoukl, když si vzpomenu na jeho venčení u Lucky ..k nepoznání, dával mi zabrat ;) . Umí krásně povely i náš Blacky už je zvládne, kluci šikovní jsou to. S lovením ho chápu, ovečka snad něco vydrží :P .
Zdravíme Vás
tereyska

Příspěvekod Magda v 13 led 2009 08:56

I já měla tu čest Bedříška venčit, respektive chvílemi to vypadalo že venčí on mě, ale je to krásný pes, nejdéle čekal na pána a to čekání se mu vyplatilo. On je moje srdeční záležitost, už se těším až se oteplí a přijede na pokec za naší holčičkou, bydlí kousek od nás.
Magda

Příspěvekod Lucie v 13 led 2009 13:41

Kazdy pejsek ma sveho pana souzenyho a myslim, ze Bedrisek si vycekal milionove panecky
Lucie

Další

Zpět na Adoptovaní