Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jimmy ( Firhouse Tom ) a Johny ( Holy Havens )

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Jimmy ( Firhouse Tom ) a Johny ( Holy Havens )

Příspěvekod tereyska v 25 bře 2009 15:15

tak dnes jsem telefonicky mluvila s paní Sylvou, která byla moc příjemná a ráda mi řekla jak se kluci Jimmy a johny mají a že se mají báječně :) , mají pro sebe celou zahradu u domku,která je výhradně jen a jen pro ně - to se mají kluci. Časem nám o nich také napíše sama, jen co jí zapojí internet domů. Dělají paničce jen radost a udělai úžasné porkoky a jsou veselejší a muži už jim nevadí :). Pesani mají problémy s kouby, ale paní Sylva se o ně skvěle stará a přidává do krmiva vitamíny a prášky od veta co jí dopuručil. ABych nezapomněla bydlí kousek od Znojma a tak se tu na ně budeme těšit, a sraze už vědí, tak uvidíme, paní Sylva to nemá zrovna lehké zdravotně také. tímto je znovu zdavím a brzy těšáma na foečky a povídání :)
tereyska

Re: Jimmy ( Firhouse Tom ) a Johny ( Holy Havens )

Příspěvekod Jana v 26 bře 2009 11:16

:) No konečně se taky dovídáme něco o paní Sylvě. Jsem moc ráda za dobré zprávy o ní. Koukám,že jsou tady na tý naší straně a konečně mají domov. Jen doufám, že paní Sylva dorazí na sraz. A taky už aby měla ten internet a mohla s námi pokecat. Moc na ně celou dobu myslím jak zvládli tu těžkou životní situaci. A co její zvířecí smečka v čele Jimmym a Johnym. Pokud je možné tak jí moc pozdravujem a těšíme se na ni. Jen aby jí přálo zdravíčko.
A děkuji tereysko za zprávu a paní Sylvě. :P
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Zpět na Adoptovaní