Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

TOMMY - pes 2009

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: TOMMY - pes 2009

Příspěvekod Lidka v 25 kvě 2016 21:58

No ahóóój Tomešku :-) !!!
To je krásná porce zážitků z tvého života :-). máte se skvěle a to je super !!! No a ta bahenní kůra to je něco, ta mamča se o vás tak stará a pečuje, že to je nádhera... My jsme ok a psala jsem, ale omylem jsem to vložila Harryskovi, tak jsem to ještě jednou dala k Tajgymu do deníčku :-)....
Takže jste pejsci vysmátí všichni a to je moc dobře. Na srazík se moc těšíme :-) a tolik pejsků pohromadě je něco !!! Tomíčku tys to vyhrál kluku jeden:-) ...toto jsi přesně potřeboval pro svoji náturu, žádný lenošení a sport, aktivita, kámošku máš, všechno máš a to je krásný:-).
Kristy mějte se moc hezky a už to utíká na srazu se uvidíme a užijeme si to :-)...
Posílám pohlazení Bobulce a Tomíkovi na tu jejich nádhernou vyhlazenou a vymazlenou srst :-)...
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Jitka N. v 30 kvě 2016 17:48

IMG_3778.jpg
IMG_3778.jpg (208.01 KiB) Zobrazeno 2495 krát

IMG_3578.jpg
IMG_3578.jpg (209.12 KiB) Zobrazeno 2495 krát

IMG_3580.jpg
IMG_3580.jpg (96.27 KiB) Zobrazeno 2495 krát

Tak co,Rinouš, dobrý?
Jasně, Tomeš, v klídku.
Jitka a "černá zlatíčka" Rino a Moro
Jitka N.

Příspěvekod Lidka v 31 kvě 2016 22:46

Ahojky Plzenští srážeči :-D !!!
Krásný holky a jejich psi...my děláme taky takový PIDI srázky a to skoro každý páteček navečer, po týdenním psyché !!! :-D Pejsi jsou spolu, my dospěláci jsme spolu, mezi tím sem tam kočička - ale naše :-D !!! Klídeček, pohodička, hlazení, vyprávění, sdělování rad a poznatků ze života nejen psů a hlavně odpočinek a nádherná představa ranního sobotního brzkého nevstávání :-). Jednoduše, lehce žít život... odpočívat po týdenním maratonu v práci alespoň jednou za týten, radovat se z maličkostí...a k tomu stačí procházka se svým milovaným psem a jako bonus milí přátelé...tak to nějak vidím i u vás na Plzeňsku :-)
Zdravíme vás všechny, ač se neznáme, ale jedno je jisté...jsme stejní blázínci,milovníci zvířat...
Mějte se a smějte se ....zdraví Morava... :113:
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod KrisMar11 v 01 čer 2016 07:07

Ahóóóóój :-D

Jituš, díky za fotečky, který si přidala. Byli to tři černí princové a tvoji kluci krásně zapadli ;-)
Liduško, u nás se scházíme cca 1x za měsíc a teď se nám zadařilo a dorazila právě i Jitka s klukama. Jsou krásní a hodní, jako ostatně všichni nosani. Jen nás trošku prudila vlčice, ale nakonec jsme jí taky zmákli :-D Jinak tě můžu ujistit, že na náš velký srazík dorazí i holky, který s námi vyrážejí na procházky a jsou totálně zbláznění do nosanů. Petruš, tu určitě znáš, ta jezdí na srazíky pravidelně a ještě dorazí Pavlí s Vidulí... té vděčíme za to, že se takhle hezky scházíme.

Tenhle sraz byl trošku jiný a to v tom, že jsme šli jinou (novou trasu) a cestou jsme trošku museli usměrnit jednoho nepříjemnýho pána... NIKDO o našich děckách nebude říkat, že jsou to čoklové!!!!!!!!!! To si pán naběhnul, co ti budu povídat {5;24}

Jinak na sraz už se moc těšíme a odškrtáváme dny v kalendáři ;-)

Mimo to pro mě za poslední dny, které prožíváme v pohodičce byl velký zážitek, když mi přišla zpráva od Mariho: "Nedávej jim to maso, já to pořád uklízet nebudu.... Zase nablito a nasráno." Moje odpověď byla: "OK" (co jinýho napsat, že).... A přijedu domů, pesani mě ani nepřišli přivítat, věděli, že mají průser.... Mari spal venku na lehátku a v obýváku totální spoušť :-D Nablito, nasrajdíno, načůráno a jako bonus roztrhanej plyšák. Tak že jsem to uklidila a udělala si vlastní obrázek o tom, co se doma stalo....
Jednoznačně nakadila Bobka, protože trousí a tak to bylo všude. Načůráno bylo taky od ní, protože trošku bojujeme s inkontinencí. A jelikož byly zavřený okna, tak se z toho smradu Tommek poblil :-D Marimu vůbec nezazlívam, že to tam nechal a utekl ven, spíš mě to pobavilo.... Jen jsem ráda, že takový překvapení nemáme doma denně {5;1}

No a to je asi tak nějak od nás všechno. Mějte se zatím krásně ;-)
Tommy a jeho smečka
KrisMar11

Příspěvekod Lidka v 02 čer 2016 19:55

Jé Kristy, tak to je nářez !!! :-D...
Je mi ta spoušť líto..., ale nebudu lhát normálně jsi mě rozveselila .... fakt jsem se zasmála, jak chudáčku uklízíš a ti smradi malí venku čumí, co to vyvedli....:-) No a nejlepší byl Tomek, který se z toho poblil :-D :-D :-D, jsi akční hrdina dne...všechno zvládlas...nám se něco podobného stalo jen jednou a to ještě s Maldikem (s našim prvním chrtem), přišla jsem domů a pes smutnej úplně vystrašenej no a v pokoji jsem našla spoušť, měl nějakou průjmovou virózu a chudák pokakal co se dalo, byl úplně vystrašenej, ale co bylo nejhorší tak měl čumák odřený do krve jak to uklízel, odřel si ho o koberec a vrchní škáru na nose měl pryč, chudáček můj malej...ani jsme mu nenadali a začali jsme uklízet to ti řeknu to byla fuška, vyprat koberec, madračku,kteru jsme nakonec vyhodili, povlečení, všechno vydrhnout a týden sušit, mákli jsme si, ale on byl tak nešťastnej, že jsem ho hladila a vím to i u dětí když byly malé, že jsou různé příhody i do postele když jsou nemocné...všechno jsme dali do pořádku a on tiše strachy ani nedýchal,asi ho musel někdo mlátit...pak se už nikdy nic nestalo, akorát se jednou počůral v sobotu v 8 hod. ráno a pak mi umřel...miláček můj vystrašenej...Tajgy si cvrnknul poprvé. když jsme ho dovezli, to jsem mu řekla nesmíš, ne, ne...pořád jsme s ním chodili ven co dvě hodiny i v noci asi týden a nikdy už se doma nepočůral, takže jsme úplně v pohodě...ale je fakt, že s ním chodíme, ráno, v poledne, odpoledne, večer a ještě manžel někdy v noci, říká tomu, že se jdou před spaním protáhnout a on narovnat si záda od počítače, protože pořád pracuje...(dělá účetní práce, takže daně a tak, celý den sedí u PC...).
a když je chvilka rádi chodíme se psem ven všichni na přeskáčku :-) Já si pochvaluju a jsem moc ráda, že ani s prvním, ani s druhým pejskem tyto příhody nemáme...uf, stačilo mi to jednou :-), takže s tebou cítím a
přeju ti, aby se to vyladilo...
No, jo každý pejsek je samostatná jednotka, ale ve smečce jsou někdy jako jeden muž a drží za jeden provaz, co jeden, to druhý i v tomto případě :-) :-) :-)
Mějte se hezky a těším se na vás ... :-)
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod KrisMar11 v 15 čer 2016 07:00

Ahoj bando, tak už jste se vyléčili z víkendový pařby? Já jo, už jsem chtěl jít včera na procházku, ale máma byla totálně vyplivnutá, tak že se nikam nešlo, ale dneska prej už jo {5;36}

No a jak jste si užili srazík? My moc. Poznali jsme spoustu nových kamarádů, poklábosili se "starýma" známýma. Zasoutěžili jsme si, vyhráli jsme něco v tombole a prostě nám bylo fajn. Ještě pořád přemýšlim, kam vystavim tu Tommeškovo medajli... Je krásná a tak by byla věčná škoda, aby byla někde schovaná. Bez obalu se přiznam, že mě ten náš BOB, kterýho jsme vyhráli moc potěšil. A ještě větší radost mi udělalo hodnocení paní porotkyně.... A taky přiznávam, že bych na jejím místě bejt nechtěla, protože každej pejsek, kterej na srazu byl, byl krásnej a vybírat vítěze, muselo bejt neskutečně těžký rozhodování. A stejně každej páníček považuje za nejkrásnějšího toho svého. Co si budeme povídat ;-) A v závěru to vyhráli všichni, kteří už svoje rodinky mají a jsou s nima šťastní.

Mějte se všichni krásně a my se na vás budeme těšit na příštím srazu... nemá cenu se tu o něm víc rozepisovat, protože každej, kdo byl sám moc dobře ví ;-)
Tommy a jeho smečka
KrisMar11

Příspěvekod Lidka v 15 čer 2016 22:14

Srazík byl jako vždy luxusní srdcová dovolená , takže příště zas !!! Kristy, Tomešek je nádhernej a spokojenej díky vám - je krásnej a šťastnej brouček ... :-)
{5;34}
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod KrisMar11 v 12 črc 2016 07:34

Tak a máme chvilku a můžeme se s vámi podělit o naše zážitky, který jsme prožili a zažili za poslední měsíc.... Tak trochu jsme výletovali po okolí - grilovačka na Hracholuskách se jim ale asi zamlouvala nejvíc... Bobka to měla s koupačkou a ti známý, co tam byli s námi se nad Tommeškem neskutečně rozplývali (tak jsem se dmula pýchou :-) )

Jinak jsem nás přihlásila na 4km dlouhý caniscrossový závod do Dobříše, který proběhne v srpnu a tak jsme zvědavá, jak nám to s Tommeškem půjde {5;36} Po delší době jsme měli domluvený společný výběh s tou naší bandou a hle... Tommek se nám zranil. Zjistila jsem to úplně náhodou, protože brouček ani nepípnul. Roztrhl si pacinu u malíčku na zadním běhu. Tak že ovazování, mazání atd. atd., ale už to máme téměř zahojený a tak nám v radování se nic nebrání ""-() Ale když jsme měli pacinu čerstvě bolavou, tak jsem je nebrala na procházky, ale vyvezla jsem je k babče na obídek a taky aby měli změnu prostředí. Řízek s bramborem jim chutnal ""-1()

Doma máme jezírko s rybkama a už bylo načase ho vyčistit. Miláčkové nám krásně asistovali... A Tommešek měl vyloženě 100% barf. Přemnožily se nám nějaký plotice, který v záchvatu záchrany loni přinesl tchán a naházel nám je ke koi kaprům (tenkrát jsem myslela, že mě klepne pepka, ale to by byl jinej příběh :-) ). Nu a tak jsme se toho malýho sajratu potřebovali zbavit, bylo jich tam možná 40ks velký tak 5cm. Tommek nevěřícně pozoroval ty naše barevný čudly, a pak se vrhnul k potěru a já mu jeden vyndala a to jste neviděli ten fofr s jakým rybku sežral. Dal jich asi tak 10 kousků a pak už jen spokojeně koukal, co páník dělá (zbylé ryby jsem nesla do řeky). Zvláštní bylo, že Bobulka, která je jinak pažravá, ohrnovala nos a nedala si ani jednu...

Nu a teď to nejdůležitější z uplynulých dní... Od 1.7.2016 jsme do 10.7.2016 slavili. Nejdřív Bobušky nejspíš 10 narozky a potom Tomeškovo přijetiny (je s námi brouček 2 roky) a další den jeho krásný 7. narozky. Bobka dostala nějaký hračky a oba dva zase plno dobrot a mlsání (od uzenýho kuřecího stehna, přes tlačenku a salát s tuňákem). Tommeškovi dárek ještě přijde (objednala jsem mu obojek se jménem). Jinak co se tlačenky týká... Nakupuju zásadně u jednoho řezníka a tam jsou ode mě zvyklý už na ledacos... hlavně ženský ví, že mam doma dvě psiska a tim u nich nakupuju možná víc než někteří zákazníci sami pro sebe... A tak jim říkam: "Chtěla bych tu nejlibovější tlačenku a dva plátky a cca 1,5cm tlustý." Paní prodavačka se na mě kouká se zamyšlením a říká mi: "Vy jste rozšířili jídelníček nebo to je pro ty vaše čtyřnohý děti?" Tak jí říkam, my slavíme narozky, tak to budou mít místo dortu a nějakej pán, kterej taky nakupoval na mě zůstal koukat s pusou dokořán, že jako psům dávam takový věci a ještě slavim jejich narozky :24:

A tenhle víkend bude teprve paráda. Páník jede sice pryč, ale to nám radost nekazí... V pátek přijede Verunka s Ronniem a Angienkou a budou u nás celý víkend a v sobotu ještě jako třešničku na dortu máme společný venčení s tou naší bandkou a mají dorazit i holky od Prahy a tak to vypadá, že nás bude pořádná banda a my už se fakt mooooooooooooc těšíme ""-() ""-2)

Mějte se krásně a užívejte si s úsměvem alespoň tak jako my {5;35}
Tommy a jeho smečka
KrisMar11

Příspěvekod KrisMar11 v 12 črc 2016 09:57

A tady pár foteček....
Přílohy

IMG_0247 (Medium).JPG
Dáváme si do nosu :-)

IMG_0209 (Medium).JPG
Táto, děláš to dobře???

IMG_0198 (Small).JPG
Rybky, rybky...
IMG_0198 (Small).JPG (128.26 KiB) Zobrazeno 2371 krát

IMG_0174 (Medium).JPG
Hezký den u babi :-)

IMG_0139 (Medium).JPG
Mam bebí...
Tommy a jeho smečka
KrisMar11

Příspěvekod Lidka v 12 črc 2016 21:25

Kristý, jsi hodná, že píšeš, to je krásný ...:-)
No a ten velký výlov rybníka i s ochutnávkou přímo čerstvých ryb to nemá chybu !!! ""5-()
Užijte si krásně víkend a vůbec celé léto :-) pozdavuj přátele a mějte se jenom dobře. Pohlaď za mě pejsky a
jedeme dál !!! léto nekončí !!! {5;34}
Přílohy

P7060055.JPG
P7060055.JPG (74.67 KiB) Zobrazeno 2362 krát
Tiger+L+J
Lidka

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní