Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

TOMMY - pes 2009

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: TOMMY - pes 2009

Příspěvekod KrisMar11 v 25 črc 2016 07:50

Tak za sebou máme další letní dny... Byla u nás na víkend Verunka s Angienkou a Ronnýskem a to byla panečku jízda. V pátek grilovačka a běh po zahradě, v sobotu se Ronnýsek nedopatřením vykoupal v bazénu a místo aby letěl do zahrady a tam se pořádně oklepal, tak vletěl do baráku a tam se teprve oklepal a tak byla v obýváku a kuchyni povodeň :-D Miláčkové byli prostě úžasní. V sobotu dopoledne byla neskutečná lítačka po zahradě. Roneček, o kterým Veru tvrdila, že niky neběhal dával takový sprinty, že jsme z toho měly obě dvě výtlem. Angienka se ale nenechlala zahambit a taky běhala. Na to že má artrózu, tak lámala rekordy. Odpoledne jsme vyrazili na společnou chrtí vycházku do Plzně a to byla teprve skvělá akce. Sešlo se nás snad nejvíc za celou dobu, co se scházíme. Počasí Pavlí zase objednala na jedničku, bylo koupání a pak i posezení u některých s pivečkem. A když jsme večer přijeli domů, tak miláčci padli za vlast. My si ještě upekly, ale taky jsme dlouho nevydrželi :-D V neděli nás Verunka s nosánka opustili, ale zase se nám vrátil páníček, kterej byl na focení.... Nu a tim krásný chvíle skončily... V pondělí nás vykradli... Naštěstí se pesanům nic nestalo, byli na zahradě, ale nám to tak nějak vzalo vítr z plachet a tak nějak postupně sbíráme síly... Původně jsme měli jet na víkend s dalšíma nosánkama, se kterýma jsem se seznámili na srazíku, ale všechno jsem odpískali. Ale co, život jde dál a nejspíš to tak mělo být. Hlavně, že jsme zdraví a máme se rádi ;-)

Až budu mít trochu víc času, tak přidam fotečky :-)

Mějte se krásně a užívejte si pohody a jen a jen radosti a pokud možno žádný starosti.

Jinak musim přiznat, že nám tyhle dusna moc nesvědčí. Funíme a i když je energie, tak po chvíli jsme rádi, že si zase můžeme lehnout na pelíšek a kelišovat, co se kde šustne.
Tommy a jeho smečka
KrisMar11

Příspěvekod Lidka v 25 črc 2016 19:49

Ježiší Kristýýýý,co to byla za hajz...., co vás vykradli, to snad není možný !!! To je k zoufání :-( ...
Lidi jsou fakt někdy pěkný svi....!!! Ale hlavně, že se vám nic nestalo, ani pejskům, držím palce, ať je Policie brzy dopadne a potrestá, i když ....někdy si zloděje chytíš i sám a potom jsi po zásluze potrestán ty, že jsi na něj vyvinul nepřiměřený nátlak !!!! :-) :-) :-) tak nevím....
Jinak ty vedra a to dusno nám taky nesvědčí, ostatně, jako všem pejskům..dýcháme, funíme, na večer už je to dobrý...,ale to k létu patří :-) :-) :-)...mějte se a užívejte krásné letní podvečery a večery, kdy okna máme dokořán a není nám zima ...:-)
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod KrisMar11 v 10 říj 2016 08:35

Ahoj bando, tak po hooooodně dlouhý době zase na fóru... Prostě to teď žije na FB no ;-)

Podle všeho se máte všichni fajnově a dobře. Teplým dnům už bohužel odzvonilo a tak nás zase čeká oblíkání, utírání pacin a teplý pelíšek po větší část dne.
Doufam, že jste si užili všichni léto tak pohodově jako my (když pominu pár drobností). My vejletovali, jezdili po návštěvách a návštěvy byly častý i u nás. Tommek to všechno miluje a zvládá to levou zadní. Jen je utrápený vždycky, když je u nás návštěva a některý z návštěvníků nocležníků mu zabere pelech. Pak stojí a kouká jak lojzíček :-D
Co jsme museli zrušit byl závod v Dobříši (v těch dnech byl takovej pařák, že jsem nechtěla cokoliv riskovat).
Brouk náš byl šikovnej od samýho začátku, co je s námi, ale vždycky byl a asi bude takovej spíš na vlastní pěst, i když po dvou letech udělal další pokrok a leží vedle nás na sedačce a vleze si na sedačku, když jsme na ní i my. To dřív nehrozilo. Já z toho mam nehoráznou radost (miluju ty chvíle, kdy má hlavinu položenou u mě a nechá se drbat), ale páníček někdy žbrblá :-D Prej pse lehni si jinak ať se sem taky vejdu... On si nemůže lehnout na jeho místo, on se rozvalí přes celou půlku sedačky... Žbrblá a žbrblá a Tommek nehne ani brvou, tak že páník se sebere a jde si sednout k PC :-D
Změny se dějou i u Bobušky, naše madam se na starý kolena naučila lozit nám do ložnice a spát u mojí půlky postele a když se zadaří tak v mých nohách... Tak že jsme udělali úpravu... Vyhodili lampu a pořídili pelíšek a tam si když má chuť vegetí. Průšvih je, když se v noci začne mejt... Mlaská u toho a to mě samozřejmě vzbudí, ale nemůžu na ní mluvit, protože začne mrskat oháňkou a tak by vzbudila i Marka. Tak že já nespim, ale hlavní je, že je madam spokojená :-D

Vejletovali jsem v Polsku, Německu, v Krušných horách. Všude jsme přespávali a majitelé penzionů a i restaurací nás chválili, že snad ani psy nemáme a pokud jo, tak plyšový, protože o nich vůbec nevěděli. Co vám budu povídat, dmula jsem se pýchou :-D

Jo a ještě jeden veselý žážitek z našeho společného bytí a žití. Z kraje léta jsem se domluvila se známou a vyrazili jsme za ní na focení. Tommek se doma fotí poměrně nerad a když vytáhnu telefon, že ho vyfotim, tak je vyloženě týranej.... Teď nádherně spolupracoval a pózoval a co myslíte Bobka??? Tomkovo pravý opak... doma pózuje a dělá blbinky a tady vůbec, ale vůbec nechtěla spolupracovat a chovala se jako rozmazlenej spratek :-D

Mějte se fanfárově a užívejte si krásný chvíle s miláčkama ;-)
Tommy a jeho smečka
KrisMar11

Příspěvekod Lidka v 10 říj 2016 22:04

Jéééé, Kristýýýý to bylo krásné shrnutí léta :-). Měli jste se parádně a máte život s pejsky pohodičkový :-). Tommy je pan chrt a nedá si do ničeho moc reptat, černej krasavec :-) !!!
Pěkně si s pejskama žijete a jste spokojení a šťastní, tak to má být...mám vždycky radost, když čtu vaše dobrodružství a že Tomešek má svůj ráj, kterej si kdysi vysnil a splnilo se mu to, takže se nenudí a není žádná bábovka :-) ... Kristý , ty s ním běháš, jezdíte na výlety a celá vaše rodinka pejsková je taková mile usměvavá. Smysl pro humor máte taky exelentní :-D, takže to vaše žití a adoptování pejska nemá chybu. Přála bych ho všem tam opuštěným a čekajícím ...broučci ...
Teď nějací zas přijedou tuším 5.listopadu tak to bude zase slziček štěstí ...už teď je zase okukuju a těším se, jak někdo bude šťastný :-) a hlavně hafani, kteří přijedou vyjukaní a nejistí ...,ale to se vše změní, jak si je vyhlídnou jejich noví páníčci a budou prožívat tak krásný život, jaký mají ti naši pejsci, všichni, co jsme si je vzali a dali jim svou náruč ...moc jim to všem přeji ... {5;32} {5;32} {5;32}
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Předchozí

Zpět na Adoptovaní