Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

MISTY - fena 2010

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: MISTY - fena 2010

Příspěvekod Zuzana v 29 črc 2014 06:17

{5;24}
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod Lada.s v 25 srp 2014 16:49

Acho jo tak bohužel musíme napsat i trochu méně veselé zprávy. No ve zkratce - přesně před tydnem na nás při venčeni vyjel staford od dementního souseda co ho taky kolem baráku pouští na volno, když moc dobře ví že ta jeho fena nesnáší feny. Šel rovnou po krku, ale naštěstí se trefil přímo do koženého obojku,a pak si ji majitel hned odchytil. Krve by se ve mě nedořezal, ale zázrakem ani škrábanec. Misty teda zakvičela jak čuník při porážce, a chudina se z toho strachy pokákla :( Takže rešíme problém že střídavě, někdy ano někdy ne se zasekne u schodů za dveřma a nechce vůbec jít ven. Je to docela problém, když ráno musím vyvenčit a jít do práce. Přitom o víkendu šla několikrát v pohodě a venku byla taky úplně v klidu. Doma nevypadá nijak vystresovaně, háže záda atd klasika. Ale jak vyleze za dveře tak stop a ani krok. Už jsem bezradný a většinou nepomáhá ani nalákat na pamlsek, Navíc dneska ráno byla v koupelně srajda, nejspíš ji něco v noci chytlo a než se ozvala tak to bylo venku. Takže doufám že zase získá svoji sebedůvěru a přestane se bát. Fakt super mít vystresovaného pejska kvůli deb*ilovi (pardon) sousedovi :cry:
Lada.s

Příspěvekod kvetamama v 25 srp 2014 19:19

Ajajaj, jeden blbec s neukázněným psem a člověk má zajištěnou práci s napravováním na několik měsíců :-( .
kvetamama

Příspěvekod Lidka v 25 srp 2014 19:57

Mistynko a paničko to je mi líto, fakt jeden namachrovanej frajer se staforďákem si zahojil ego a nehledí za sebe na následky....fakt někteří lidi jsou tupci !!!
Takovej pes může vyjet i na dítě, když se mu něco nelíbí nebo něco vycítí, co mu nejde pod nos....
Já bych takový páníčky hodila do trenek na běžeckou dráhu a za zadkem jim vypustila taky pořádnýho trhače...
aby si zažili ten pocit strachu...taky by se pos....
Takoví majitelé dělají ostudu a špatné jméno ostatním pejskařům...nemají psa pro radost, ale pro ukazování, pozor teď jdu já a vy se klepejte strachy, kdy ten můj bojovník zaútočí...dávají tak na odiv své ego - přes psa !!!
Chudáci....
Ach jo, Mistynko...víme, jak je zdlouhavá a pracná náprava vrátit zas pejskovi důvěru a zbavit ho strachu...
Náš ťulda je pejsek s úplně pokřiveným sebevědomím a stále na něm pracujeme a pomáháme mu, ale když jdu ze dveří, tak první jdu já a pak pes, protože je velký,šedý a přece jenom může vzbudit strach...,tak proto nechci, aby byly nějaké potíže, jak s dětmi, které by se mohly vylekat, nebo s lidmi v domě...a žijeme tady v klidu a podařilo se nám svým chováním a vedením psa sousedy přesvědčit, že jsme tady my páníčci takového velkého psa od toho, aby jsme druhé neohrožovali a nestresovali je a v domě se všemi sousedy nemáme žádný problém... je to jen v nás v lidech ....
no ale bohužel jsou i tací, kterým stres a útok na druhého snad dělá dobře, když nepředvídá následky a nechá
psa na volno, a ještě k tomu když je útočník....fakt mě to štve...
taková nadřazenost a sobeckost...
Mistynko a páníčci musíte bojovat s křehkou a poraněnou duší znovu od začátku... a vy to dáte...protože máte srdíčko... :-). My s naším ťuldou mu dáváme důvěru každým dnem a i když po kapičkách, ale jsou vidět úspěchy...
držíme vám palce ať to bez velkých probémů překlenete a bude zase dobře...
hodně štěstí... :54: :54: :54: .
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Johnka v 25 srp 2014 20:27

To když čtu,tak mám zase takový vztek. Chudák Místy. Já se také pohádala s debilem,který chodí se stafordem na volno a smál se mi do očí,že pes venčí mě a ať si ho vychovám a může chodit také na volno. Jsou to fakt hovada a já se nedivím,že toto plemeno lidé nemají rádi,můžou za to ale jejich dementní páníčci. Já hned volám policii, těší mě alespoň to,že bude dotyčný o pár korun lehčí. Snad se Vám už nic zlého nepřihodí.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Jitka N. v 25 srp 2014 20:55

Ahoj,
zkuste při vycházení z domu, když se zasekne, hodit náladu: co je?co blbneš? dyť jsem tu já! tak jdem
dívejte se dopředu,kam chcete jít, ne na ní, dejte jí možnost vás pozorovat, jak jste neohrožený, nepřemlouvejte, to šéf nedělá, ten jde, ostatní ho následují
psice je velmi citlivá na Vaši náladu, když dokážete být nad věcí, až ironický, tím jí dodáte sebedůvěry
lítost atd. je tady k ničemu
když půjdete ven s obavou, vycítí to, a bude se bát taky
kdyby náhodou mělo dojít k setkání, tak Misty radši pusťte, ať může utéct

to zvládnete, nebojte

Jitka

p.s. ten staford za to nemůže , byl po staletí šlechtěn na psí zápasy, ale ten páníček je vůl, že jí pouští bez koše
Jitka a "černá zlatíčka" Rino a Moro
Jitka N.

Příspěvekod L + L v 26 srp 2014 07:46

Četl jsem diskuzi na FB, kde Vám někteří dobře radí - že Misty jako většina psů reaguje na Vaše pocity a reakce. T.zn. - když jste smutná, veselá, naštvaná - nebo máte sama strach, přenáší to na sebe. Především tedy překonejte strach Vy sama a ukažte Misty, že jste pro ní oporou. Jednejte, jako by se nic vážného nestalo a ona se nemusí ničeho bát.. Že se nemusí bát, protože jste s ní... Ostatní je otázkou času.
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Nikola.Mull v 26 srp 2014 10:53

Ano na fb už padlo hodně rad, nemá cenu je opakovat jen bych dodala, že to, že pes cítí jak se cítíte vy dodává to, že to vidí! Ani si to člověk neuvědomuje, ale naše postavení těla, rukou či výraz v obličeji vysílá signály, které pes vyhodnocuje a podle toho se chová. To jen aby jste se marně nesnažili ukázat Misty jak jste v pohodě, když jí ale budete ukazovat tělem že ne. Věřím, že to společně zvládnete, zkoušet vyjít z baráku jen tak když nechce zajít domu a za chvilku zkusit znova (když vám to čas dovolí :D ). Někdy mi Urla nechce do schodů, protože chce prostě zrovna pozorovat co se kde děje a nechce domu. Tak někdy pomůže že na těch schodech stojim a místo přemlouvání jen čekám, dám tomu minutku navíc, jsem uplně v klidu a ona to pak vzdá a schody vyleze, lepší než rozčilování nebo strachování z toho co bude jak jí vynesu když nechce atd.. :-) hodně štěští P.S.: ještě že jí ta potvora chytla za ten obojek! Nechci ani domyslet co by se stalo, kousnout vedle..
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Jana.V v 26 srp 2014 20:49

Díky všem :) je pravda, že ze mě to asi hodně cítila. Dneska jsem se opravdu snažila. Bylo to lepší a uvidíme jak to půjde dál.
To co by se stalo, když by to bylo o kousek vedle raději nepřemýšlím :-( A nejhorší na tom je, že pana inteligenta takhle můžem potkat kdykoliv! Tak snad bude zase dobře mometálně doufám, že se potkáme s nějakým chrtem v Brně ať se madam proběhne {5;34} chudák malá izolovaná bez chrtího parťáka. Druhý chrt prý nebude říkal páneček :13: Pane Lacina nepotřebujete nějaký dočas? Potřebuji názorně ukázat, že dva chrti se nám sem v poho vlezou :113: Jana
Jana.V

Příspěvekod L + L v 26 srp 2014 21:39

Jéje, to jste hodná.... Teď právě ne, ale 4.10. přijede deset nových adopťáčků a určitě se najde dočásek, když budete chtít a nám pomůžete :-) Mrkněte:
http://www.adopcechrtuforum.cz/viewforum.php?f=98

""9-()
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní