Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

VINNIE - pes 2009

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: VINNIE - pes 2009

Příspěvekod KrisMar11 v 09 říj 2015 06:42

Teda, tihle broučkové mají tedy taky velice těžký život :-) Krásné fotky - je z nich cítit pohoda a spokojenost. Juchůůůůů, hned mam hezčí den, když si takhle pěkně počtu.

Všechny vás zdravíme :103:
Tommy a jeho smečka
KrisMar11

Příspěvekod jitsvejdikova v 25 lis 2015 11:31

Ahoj všichni, Lidka se ptala, kde jsme všichni, tak já se hlásím, že už jsme doma z chalupy, všichni čtyři. Klukům se to první den moc nezamlouvalo, stáli u dveří a naříkali, jako kdybych je řezala žiletkou. Ani lehnout , ani pohladit, nechtěli nic. Trvalo to asi hoďku a potom si znovu všechno prošmejdili a byl klid. Teď už jsou v pohodě.O prázdninách jsem jim dovolila se mnou vařit, a teď při každém zarachocení hrnce se bleskurychle zvednou a letí do kuchyně, aby jim něco neuniklo.Jasně že vždycky něco vyloudí, ale o to snad jde .Majky je v pořádku a na těch svých skoro 10 let nemá problémy a to jsem teda fakt šťastná. No a 6letý Venoušek je taky OK. Už ho úplně v klidu pouštíme ke všem pejskům, kteří o to stojí a já jsem v klidu, že nic nevyvede. To loni , to byl fičák...Chodíme na strašně dlouhý procházky, kluci si užijou, já si vyčistím hlavu od školy a jsme všichni spokojení.Jinak jsem na foru skoro každý den, aby mě něco neuniklo, jenom jsem asi pohodlná se připojit.A s tím je konec. Budu pilná pišula ja ko moje kámoška Lidka.A basta. zdravíme z Třebíče Jitka a Majky s Venouškem {5;35} {5;35}
jitsvejdikova

Příspěvekod Lidka v 25 lis 2015 22:43

Výborně, výborně !!! paní učitelko !!! Píši Vám velkou jedničku s hvězdičkou !!! :3:
Jste učenlivá, starostlivá, veselá a hlavně Vaše kombinace humoru a charakterových vlastností je prostě nepřekonatelná !!! :-D...
Škoda,že už mám dospělé děti, hned bych ti je s láskou svěřila do třídy !!! :78:
S Vinýskem máte krásné výsledky a Majky je pašák - distinguovaný elegán...
Jituš mám radost, že jsi se s klukama ozvala ""5-() .
Pohlaď je za ouškama a těším se, až je zase pomačkáme všechny dohromady... :57:
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod jitsvejdikova v 27 lis 2015 10:17

Zdravím z chladné Třebíče. Kluci už musí nosit kabátky a Viný ho bytostně nesnáší. Jakmile ho vezmu do ruky tak začne vydávat prapodivné zvuky, zní to jako jdi s tím do háje nádhero.A venku se ho snaží za každou cenu zbavit. Otírá se o každou zídku a každý strom. Někdy se směju nahlas jako cvok, protože se tak krásně vzteká, je to takový psí komik. Na fotkách je víc než Majky, ale to proto, že je vděčnější objekt, ne že bych Majkyho zanedbávala, to pro vyjasnění.Pokusím se na kameru zachytit to jeho vztekání, bude to bomba. Držte palce. J,M,V. {5;23}
jitsvejdikova

Příspěvekod KrisMar11 v 27 lis 2015 11:09

:-D To jsem zvědavá na video, jestli se zadaří, protože náš kluk si sice vyšlapuje vesele, ale pak přijde chvíle, kdy se přihrbí, zvedne hlavinu a začne tak divně poskakovat a prdíznou dotírá na mě, tak že by byl schopej mě porazit :-D Vždycky mi přijde namachrovanej a směju se mu jak pominutá.... Tak že vás vidim v živých barvách :-D

Upřímně, nejsou ty naše čtyřnohý děti tima, kdo nás rozesmějí nejčastěji???

Mějte se moc hezky :67:
Tommy a jeho smečka
KrisMar11

Příspěvekod jitsvejdikova v 27 lis 2015 12:07

No to máte pravdu.Ale někdy mě do smíchu až tak není. Venoušek po návratu z chalupy odmítal spát na pelíšku, cpe se jenom na sedačku. Přes den nám to nevadí a v noci spal v obýváku sám. Majkynek poslušně u pánečkovi postele.V posleních pár nocích se mu asi zastesklo a cpal se za náma. Dostal k mé posteli svůj noční pelíšek a poslušně si lehl a já jsem byla spokojená, že jsme zase všichni spolu. Jenomže Venoušek čeká až se zhasne, chvilku počká a jako peříčko hodí svých 36 kg na postel vedle mě. Většinou mě přilehne deku, takže se nemám čím přikrýt, spokojeně poprďává a spinká.Chvilku to vydržím a pak ho nohama posunu k Štefanovi, ten taky chvilku vydrží a posílá mě ho nazpět.Šoupeme s ním v noci jako s balíkem, jemu to zdá se nevadí, hlavně že je na posteli.Já jsem ráno jak po kůzlatech, Štefan brblá co se to zase naučil a jedinej vyspinkanej do růžova je Venoušek.Tak, a teď co je na tom k smíchu!!!!!!! Ahoj Jitka {5;19}
jitsvejdikova

Příspěvekod Jitka N. v 27 lis 2015 13:52

K smíchu je to, že si to necháte líbit :roll:
Najednou se mu nechce na pelíšek, no tak si zase pomaloučku omotám paničku kolem prstíčku.
A hele, ono to jde!!
To známe, taky jsme ve střehu, co miláčkové "nevymyslí" :shock:
Jitka a "černá zlatíčka" Rino a Moro
Jitka N.

Příspěvekod Lidka v 27 lis 2015 18:24

Když Vinýsek je maminčin :-D a vždycky si ji chlapeček drží u sebe...Majkynek je zase víc taťkův a ten je přece chlap, tak on je taky tak trochu chlapskej :-)..takže neremcá a ducne si vedle páníčka na pelíšek a je prostě vedle chlapa !!!
Ale Vinnie je prdelína maminčina (tak jako byl Vojtíšek :8: )...navíc i při nabídce zaznělo, že je to fenka s pindíkem :-D !!! tak co ??? No, ale jak ho znám...tak fenka on je, když je majetnický se svými milými chlebodárci...to je fakt miláček a chce hladit a hladit a moc miluje...jako holka...ale naopak, kdyby měl nějaký malý vetřelec v podobě např. zajíce nebo kočky vniknout na jeho území (zahradu), tak nezná bratra a je to šelma !!!... všechno střeží, je rychlý a taky divoký, s kořistí se dlouho nepáře...:-),dává najevo svou sílu a je opravdu přímočarý a jede si po svém...no a teď se zeptejme jak to je..někdy fenka s pindíkem-miláček mazlící...a jindy ostrý hlídač, který nesnese cizího vetřelce na svém pozemku...takže se to vyrovnává a není to ani máslo, ani žádnej zabiják, je to Vinnie tak trochu americký stafoord a zároveň něžný, chytrý lord...udělali jste s ním Jituš moře práce, protože je kultivovaný a už i pejsky bere v pohodě, bylo toho na jeho povahu moc toho nového vnímání a koukej!!! u maminky na posteli je mu jako v nebi - je chytrý a zkouší, takže jak mu dovolíš, tak to bude. A ty si sama rozhodneš, jak ti některé věci třeba vadí, nebo až tak moc ne. A to ty umíš paní učitelko, už jsi ho naučila a odnaučila hodně věcí, a je zlatíčko ...S Táňou spí Harry taky každý den a jim to nevadí....s náma nespal ani Maldiny ani Tajgy nespí...takže jak každý chce a jak to svému pejskovi dovolí, tak si to zařídí...
Pokud to nechceš, tak ho třeba 5x za noc vrať k posteli na pelíšek a dodrž to a buď důsledná a on rychle pochopí, že jeho místečko je vedle postele. My jsme to tak udělali s každým psem asi 3x a zabralo to, a spí vedle na pelíšku a máme klid my i on...Důrazně s nataženým prstem směrem k pelíšku a "NA MÍSTO",musela jsem i vstát a nasadit mu obojek a za kroužek ho stáhnout do pelíšku, aby pochopi ze začátku co po něm chci a šlo to tak rychle, že za dva dny už se sám dekoval na svoje...dodržet a nepolevit a uvidíš, jak to jde, musíš vždy vyhrát ty, ne on...a jde to rychle, oni jsou velmi, velmi chytří, akorát zkouší, co vydržíme...:-)
A jestli se rozhodneš tak, nebo tak, je to jen tvoje věc, každopádně ti držím palce jako blázen a těším se, až zase napíšeš - zasmála jsem ...to prostě nemá chybu :-)... :57:
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Návštěvník v 27 lis 2015 20:26

No, já jsem to spíš psala jako forek, nechtěla jsem si ztěžovat. Kdyby mě to tak moc vadilo, umím si poradit rychle.A taky se to neděje každý den.Jitka
Návštěvník

Příspěvekod jitsvejdikova v 28 lis 2015 10:50

Ahoj, on na tu postel neleze každý den, to bych nevydržela.Jenom jsem chtěla říct, že je mazanej a vynalézavej. ""-()
jitsvejdikova

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní