Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

CHARLY - fena 2009

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: CHARLY - fena 2009

Příspěvekod westička v 06 bře 2014 19:15

My jsme se potkaly včera na veterině, Cherry je nádherná a má úžasnej kožíšek, tak jsem slečně říkala, že si užije, až bude línat {5;24}
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod Zuzana v 06 bře 2014 19:23

To určitě, po zimě jezdí se strašnými kožichy, jsou jak medvídci. Naše Jenny, když přijela, tak byla taky strašně huňatá, a jak jsem ji vyčesávala, tak jsem jí chlupáky schovávala, a když jsem je nakonec zvážila, tak to bylo 1,2kg chlupů. Má se na co paní/slečna těšit :D
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod Lidka v 06 bře 2014 22:35

Jo,jo, přijedou medvídci a za půl roku jsou z nich krásní lesklí ,vyhlazení opravdoví chrti :-).
Náš jako chrt ani moc nevypadal, když přijel :-D, Máme taky modráska, který byl huňatý a něco mezi ohařem
a chrtem-tak vypadal...Jak vylínal, tak je hladký,lesklý,rýsují se mu svaly a jsou vidět jizvičky z předešlých oděrků,které jsme ani netušili,že má :-). Ať huňatý, nebo holý, pro nás neskutečně krásný !!!! :-).
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Nikola.Mull v 07 bře 2014 09:13

Mám stejnou zkušenost :-) akorát Rhyna přijela z Irska, tak měla tenkrát kožíšek celkem normální, jen měla hodně lupy a ta srst byla matná, ale nebyl to ten zimní kennelovej. Melody co přijela z Anglie z útulku, ta chudák vypadala jak psí bezdomovec, měla tu kennelovou ale hodně moc a jen na některých místech jen takové ty ostrůvky a nešlo to ani vyčesat, jak to měla hustý a hnědý, prostě ošklivý, a to přijela v létě. A Urla, přesně jak tu popisujete, krásný celohuňatý medvídek, s těma chlupama jí přidali na každou stranu 2cm do tloušťky a pak to začalo, to línání všeho najednou, věřim že taky zhubla pak o nějaký to kilíčko. A teď už má lesklejší srst bez podsady a je hubeňour :-)
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Zuzana v 07 bře 2014 10:34

Nejde o to dokud jsou, ale v jakým prostředí tam jsou... Jenny je taky z Irska a byla jak méďa ;)
Zuzana

Příspěvekod Zuzana v 07 bře 2014 10:35

pardon...hned 2 chyby :oops: nejde o to, odkud....
Zuzana

Příspěvekod Nikola.Mull v 07 bře 2014 18:12

já jsem tím nechtěla říct že z Irska jezdí takový a z Anglie makový :-) jen jsem psala že jsme měli 3 typy :D
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Cherry v 05 dub 2014 20:52

Ahojda všichni...
Tak Cherrynka je naprosto užasná!!! Čivavek ani kočiček si nevšímá! Smečka ji zatím nepřijala, ale začíná ji tolerovat, takže to je snad na dobré cestě.
Chodí se mnou každý den do práce a celou moji dlouhou prac.dobu prospí za recepcí... Dost často jí závidím! :D
Jinak teď začíná línat.. Docela mě mrzí, že už nebude tím plyšovým méďou... :(
Cherry

Příspěvekod Lidka v 05 dub 2014 22:31

Ahojky krásná modrá Charlynko a paničko samozřejmě také :-) !!!
Jsi modrá, jako já a tak na tebe po očku koukám a těším se, až napíšeš. Je dobře, že jsi se tak krásně zabydlela a hlavně !!!!, že vaše láska navzájem rozkvétá. Jaké začátky, myslím citové - takový celý společný život...
moc vám držíme palce, ať se zamilujete úúúúúplně nadoraz!!! :-D, protože pak je ten společný život úžasný :-).
Mějte se krásně a zase napiště, jak se vám daří.
Maldini - modrostříbrný "kluk" :3: .
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Nikola.Mull v 06 dub 2014 18:58

To je dobře, že se máte fajn, jsou to naši miláčkové :8:
Nikola.Mull

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní