Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jack

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Jack

Příspěvekod tereyska v 31 bře 2009 23:05

Jack si vede velice dobře s paní Christi, nejraději se mazlí spolu a chodí na procházky podél nřehu řeky. chtěli by se teké přijet ba sraz, ale paní jde na operaci 16.dubna a bude déle v neschoponosti. Ale možná by mohla přijet její kamarádka s Jackem , tak uvidíme .. jsem ve spojení :)
jinak tento víkend by měla přijít i nějaká fotečka od Christi tak se snad povede a budem se těšit ..

Christi :)
tereyska

Re: Jack

Příspěvekod Dona v 01 dub 2009 08:22

A to je ten novej, co byl u Jablůňky, zbarvením podobný Ferdovi od Králíků?
Dona

Příspěvekod Magda v 01 dub 2009 08:45

Je to Žíhaný Jack, přijel v září, a byl u Jablůňky, a je nádherný, ale neměl rád malý pejsky, už se moc těšíme na foto.
Magda

Příspěvekod jablůňka v 01 dub 2009 08:50

Tak zaplať bůh,že je na světě!!!!!!! :P Posílám mu obří podrbání,strašně moc sem na něj myslela,byla to moje tajná láska. :roll: Musím přiznat,že sem teď uronila ze štěstí slzu. :cry:
jablůňka

Příspěvekod Dona v 01 dub 2009 09:14

Tak hurá!!! že je na světě.
Dona

Příspěvekod tereyska v 15 dub 2009 14:35

tak dnes jsem si psala s Christi a mám i fotečku :)

Obrázek

Jinak stále neví jestli se s Jackem připojí k našemu srazu v květnu neb jde na operaci a bude v neschopnosti ještě i v květnu a to bude doma s Jackem si odpočívat, možná by mohl přijel její kamarád, kterého poprosila, ale zatím nenní jisto, taky záleží jetli bude moci a to se dozvím snad koncem tohoto týdne, tak jsem jí popřála hlavně ať je vše v pořádku a daří se jim. :)
tereyska

Příspěvekod jablůňka v 15 dub 2009 18:00

Tak předně chci paní Christi popřát zdravíčko a rychlou rekonvalescenci.A moc děkuju za fotečku,sem ráda,že je Jack v dobrých rukách a konečně jsou o něm nějaké zprávy. :)
jablůňka

Příspěvekod tereyska v 01 zář 2009 20:58

Obrázek

http://picasaweb.google.com/tereyska/Dr ... 2645277346

tak Christi mi psala a poslala novou fotečku :)
mají se dobře :) spolu
hned se ptala na nějaké to setkání, tož jsem jí napsla, že jsou hned dvě v září a že doufáme, že je tam oba uvidíme ... tak jsme zvědaví jesti přijedou a kam, uvidíme co napíše zpět :)
tereyska

Příspěvekod pzlkovanova v 01 zář 2009 21:02

Jé.. to je ta paní, kterou jsem s jejím greyem potkala v Riegrových sadech.. hned jsem jí říkala, že bude nějaký sraz, tak jsem ráda, že se ozvala :113:
pzlkovanova

Příspěvekod tereyska v 01 zář 2009 21:12

.. no já jsem tak denně a ještě jem ji tam nepotkala ;) , ale znám ji z předání Jacka :) , jen by mohl taky přibrat jsem jí písala :65:
tereyska

Další

Zpět na Adoptovaní