Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jack

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Jack

Příspěvekod pzlkovanova v 01 zář 2009 21:21

Jo jo.. on byl ještě mnohem mnohem hubenější než Tajgy.. a takový hodně vystrašený a měl vykulená očíčka.. Tajgoš byl oproti němu strašně v pohodě.. asi něco jako Goldík, ten má ty kukadla taky pořád takový ustrašený :109:
pzlkovanova

Příspěvekod tereyska v 01 zář 2009 21:25

ano on byl trošku plašánek, pamatuji si ho, plachého, prďolu, ale když jsem měla v ruce mandarinku byl jako beránek :) a nebyl až tak hubený ale. no uvidíme co Christi napíše :)
tereyska

Příspěvekod Girlie v 01 zář 2009 21:28

Je krásný a možná, že je to taková dlouhonohá žížala jako Pride. Do té Marci může taky rvát horem dolem a holka si pořád drží linii. Nepřibere ani po žemlovce.
Girlie

Příspěvekod Dona v 02 zář 2009 07:21

NO, taky vidím, že mu na té fotce leze celý hřbet. Jablunka asi zapoměla paní Jacka předat i s receptama na pořádný ňaminy :21: ale jak říká Girlie, na Pride jsem na Mácháči koukala taky jako kdyby právě přijela, ale přitom má jistě dokonalou péči. Když byla Dona ještě jedináček, taky si jen z misky zobla a zbytek nechala. Když však přibyl Lery...no, asi víte co dělá "konkurence u mysek" ...a když jsem teď přešla na syrový maso, tak hádejte, kdo má najednou první snědeno a chodí okukovat obě misky, zda tam něco nezbylo :24:
Dona

Předchozí

Zpět na Adoptovaní