Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

JERRY - ( delta king )

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

JERRY - ( delta king )

Příspěvekod tereyska v 10 dub 2009 19:06

Mluvilila jsem dnes s paní Kubešovou a Jerry se má dobře :) ..

Obrázek

vložila jsme zde jedno foto a třeba se dozíme více ..děkujeme :)
tereyska

Re: JERRY - ( delta king )

Příspěvekod Rosťa-OV v 10 dub 2009 19:35

Ale to mně nějak moc dobře neuspokojuje ! Má se dobře - je takové běžné slovo a moc toho neříká. Jerryho sem venčil,když přijel s irska. Byl dost pohublý a hodně vyplašený a nějak vůbec nechtěl komunikovat. Měl ale krásný výraz v očích a jemnou srst,i když byl trochu šmudla. Takový fajný pesek to byl a já ho nemohl vzít domů... :cry: Nějaké nové foto nemají ?
Rosťa-OV

Příspěvekod tereyska v 10 dub 2009 20:06

Rosťo.. buďte prosím trochu ohleduplný k lidem, kteří stále neví o situaci a neví že ani nějaké stránky máme, že vzniklo toto OS, neví co se vše stalo kolem adopce ..atd. S paní se mi podařilo spojit a jsem ráda, že mi odpověděla na email a taky že jsem mnou mluvila telefonicky když jsem jí zavolala.. taky mě mohla poslat někam. Vše jsem jí poslala informace a stránky - v klidu si je přečte - udělá svůj názor a uvidíme a také ví o sraze :) . Uvažuje o něm.., ale jelikož Jerry má panickou hrůzu s dětí a ještě se nepodařilo to úplně zmírnit a také zatím neví zda-li bude mít volno v práci.
jinak já Jerryho venčila pravidelně, než se našla panička, veřte že bych ho také ráda viděla a věděla o něm víc. Tak vydržme..
děkuji
tereyska

Příspěvekod Návštěvník v 12 dub 2009 10:29

Ano,budme trpělivý,třeba panička přijde časem mezi nás a něco nového nám o Jerrym napíše. ;) Když koukám na tu fotku,vidim našeho Goldíka.áš Goldík je taky plachej,ale dětí se nebojí,ale chlapů jo :cry: jen on sám ví proč :(
Návštěvník

Příspěvekod jerryho panička v 15 dub 2009 23:07

Abych Vám odpověděla, dřív, než se stihnu zaregistrovat, jako odpověď Vám co se zajímate o Jerryho:

děkuju všem, kteří si kdysi našli čas na venčení mého Jerryho, četla jsem příspěvky a docela mne to dojalo, je hezké, že na Jeryho někdo myslí a vzpomene si po takové době, já zase myslím na pejsky, kteří byli s Jerrynem v psím hotelu, když jsem si ho brala..doufám, že je třeba ještě někdy uvidím.
Tahle fotka Jerryho v posteli s mým přítelem je opravdu hodně stará, vznikla krátce po době co jsme si ho vzali. Na fotce jsou mu vidět žebra, což už dneska není - k dnešnímu dni přibral 10 kilo, dostal se na váhu nějakých 30 kg, kterou si drží už od začátku prosince. První 2 měsíce ho trápil silný průjem, chvilku nám trvalo než jsme s panem veterinářem přišli na to, že je to zřejmě alergie na kuřecí a hovězí maso a od té doby prakticky ze dne na den se všechno granulkami s rybou zlepšilo. Je to dočasné řešení, Eucanuba - veterinary diets není nejlevnější a ani primárně k dlouhodobému užívání, což vidím jako větší problém než cena, která se vždycky nějak zvládne. Ale zatím ho nechci vystavovat dalšímu testování změnami ve stravě i když nad tím pořád dumám, dokonce jsem doopravdy našla knížku Zdravá psí kuchařka nebo jak se ta knížka jmenuje...:-)Zkrátka hledám to nejlepší. Jerry je pořád vystresovaný z dětí takže trochu zoufale shaním kontakt na dobrého psího psychologa protože se to jeví jako opravdu velký problém.
Jinak poslední info o Jerrym je, že dostal k Velikoncům nafukovací pískací prasátko pro psy a jenom lituju, že jsem neměla po ruce kameru, protože se mu směju ještě doteď jak si s ním hrál a smál se mu. Naposledy jsem ho takhle viděla blbnout jedině s živým pejskem u nás na návštěvě. Má teď taky za sebou sváteční venčení na poli na volno - byl hodnej a přiběhl na první zavolání.
jerryho panička

Příspěvekod Magda v 16 dub 2009 10:01

Hezký den, jsme rádi, že se Jerrymu daří, Terezka Vám určitě písne odkaz na paní, která se zabývá psími dušičkami, naše Abbey je v pohodě, ale před dětmi se schovává, a cizí chlapy taky nemusí. Tak ho za nás všechny pohlaďte, a popřemýšlejte, jestli byste se za námi nepřijeli podívat do Doks, bude nás tam spousta, lidiček i pejsků.
Magda

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 16 dub 2009 12:52

Taky jsem si na Jerryho mnohokrát vzpomněla. Už jen proto, že je to bráška Kittynky, která byla u nás.
Jsou to naprosto rozdílné povahy, i když to jsou sourozenci.
Ať se Jerrymu daří pořád takhle krásně a pohodově a ještě spoustu pískacích prasátek, co mu vykouzlí úsměv na tlamičce :D
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod tereyska v 16 dub 2009 13:13

Zdravím a děkuji že jste nám napsala, v emailu máte více info ..
a tady dám také odkaz na MVdr.Žertovou , přopomínám, že neordinuje jen v Brně, ale jezdí kam je třeba..
také sem do Prahy a Plzně, kde má pravidelné ordinační hodiny, nejdříve také musíte vyplnit dotazník, který je na jejich stránkách aby se na Vás mohla připravit :) . Dotazníky jsou dva , jeden pro Vás a druhý pro vašeho veta.. však na webu je o tom více. Nám pomohla, poradila a já tady vyváděla psí kusy pak :lol:

http://www.chovani.info/

MVDr. Hana Žertová | mobil: 602 175 465 | poruchy@chovani.info | www.chovani.info | Veterinární klinika: Fillova 14, Brno - Lesná

krásný den..
tereyska

Příspěvekod Rosťa-OV v 07 čer 2009 19:50

s dovolením tady dám jednu fotečku Jerryho,těsně po příjezdu do Prahy loni v září - byl dost vyplašený a vystrašený...
páničci by mohli o něm něco napsat...jak se má ,atd...

Obrázek
Rosťa-OV

Příspěvekod tereyska v 07 čer 2009 21:19

.. zkusím jim písnout během příštího týdne jo ? :113:
tereyska

Další

Zpět na Adoptovaní