Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Triona

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Triona

Příspěvekod Vlasta v 08 zář 2010 00:55

MAGDI TAK ZAS TY MEJLI CO JSEM KVŮLI NIM JSEM PŘESTALA CHODIT. nO CO BYCH VLASTNĚ CHTĚLA,KDYŽ JSEM SI DOVOLILA VZÍT DALŠÍHO VOŘECHA!

Rozšířené hledání
Filtruj příchozí poštu
12
--------------------------------------------------------------------------------

Napiš email Napiš sms Doručené Odeslané Rozepsané Spam a viry Koš Editace složek

Adresář

Nastavení

--------------------------------------------------------------------------------
Předchozí Následující Od: RehakovaL@szdc.cz
Předmět: Nestačím se divit
Datum: 3.9. 2010, 13:20 - před 5 dny

Další akce ...----------------------------Přesun do složky: Odeslané-----------------------------Označ email: Jako nepřečtený Červenou barvou Modrou barvou Zelenou barvou Zrušit označení-----------------------------Přidat všechny příjemceZobraz hlavičkuUložit celou zprávu

Dobrý den,

zrovna jsem si přečetla Váš příspěvek, sice starší, ale strašný – diskuze k Luscii Mirič.

Absolutně nechápu jak se můžete této stvůry nečestné zastávat.

Průkaz původu ne nedílnou součástí psa (pakliže je s PP) a tudíž ho má chovatel předat společně se štěnětem

a jestli si ho založíte jako záložku do knížky nebo půjdete se psem na výstavu je jen Vaše věc. Je to asi jako kdyby jste si koupila auto, které sice nemá propadlou technickou prohlídku ale techniček by jste k němu nedostala.

Takové jednání akorát nahrává tomuto druhu podvodníků – vám prodá štěně za cenu zvířete s pp a pp prodá někomu jinému (též za cenu štěněte) k nějakému bezpapírákovi, kterého na základě podvodně získaného PP třeba uchovní

a kam pak spěje chov čistokrevných psů ? Pak si někdo koupí zvíře z podobného spojení a nestačí se divit co mu

doma vyroste a podvodný chovatel počítá s tím, že si nový majitel vypiplané štěňátko stejně nechá. Některá štěňata

ale skončí v útulku nebo na ulici, to je ale zase věc jiná.

A jestli jste se p. Mirič přiznala že jste neskušený chovatel – tak to zas byla voda na její mlýn. Navíc sestouplá nebo nesestouplá karlátka u psů jsou již plně k poznání v případě předání štěněte – tedy jestli si ho berete ve věku určeném chovatelským řádem a né si ho nechat strčit v šesti nedělích, aby se o něj chovatelka nemusela starat, krmit, očkovat atd.

Takže pěkné soužití s bezpapírovým vořechem .

S pozdravem

Leona
Vlasta,Děti,Tizzy,Ketty,Míša
Vlasta

Příspěvekod Petra v 08 zář 2010 07:08

Vlasti, jste skvělá a za Anýse Vám děkuji. Záchrana takového pejska je moc důležitá věc, ale zodpovědnost nového pána, který ho má pak již napořád je pro psa obrovský dar. Dík "1"-()
Petra

Příspěvekod Magda v 08 zář 2010 08:17

Vlasto, nevěnujte tomu pozornost, nevím co k tomu pisatelku vede, holt někteří lidé mají potřebu se takto vyjadřovat.

Ad. Leona
Leono, nevím co vás vede ke psaní takových mejlů, jak vidím máte forum načtené, já se nemíním vracet k příspěvkům Vlasty, které jsme si věřím doufám provždy vysvětlili, a už vůbec nemíním rozebírat co kdy kdo řekl. Ano souhlasím s Vámi, že je mnoho nezoodpovědných množitelů, ale nerozumím tomu, proč to píšete Vlastě? Co vás k tomu vede? Vlasta se ujala několika těhle jak píšete "vořechů". Má ráda psy, a nemá výstavní ambice, tak co je na tom špatného? Že ti psi neskončili v útulku, nebo u dalších nezoodpovědných majitelů, kterých známe desítky? Že se zastávala LM, je její věc, a ačkoliv já na to mám jiný názor, nekamenuju ji, a nepíšu ji mejly, je to jen a jen její věc. Pro mě, je důležité, že Vlasta má skvěle vedené sportovně nadané děti, věnuje se svým několika "vořechům" a že má trošku svérázné myšlenky? Každý jsme nějaký.
A každý děláme to co cítíme, že je potřeba dělat, a věřte, že proti takovým množitelům bojujeme, jak se dá, ale to vy jistě vidíte, z našeho fora, když jste našla Vlasty staré příspěvky :P
Magda

Příspěvekod pzlkovanova v 08 zář 2010 08:33

Vlasti, prďte na to :) ---- lidé jsou takoví a když se někdo rozčílí a potřebuje někde ufouknout páru, tak si třeba vybere úplně nesprávného člověka :?
Každopádně se nenechte odradit od příspěvků na fórum - moc rádi si čteme, že se mají pejsci u vás dobře !!! {5;13}
Ještě jednou díky za Anýzka a posíláme pozdravy celé smečce a dětičkám :103:
pzlkovanova

Příspěvekod L + L v 08 zář 2010 10:02

Vlasto, z toho si nic nedělej. Kdo nic nedělá, nic nezkazí a má klid. I my se občas setkáváme s různými názory, protože co člověk, to nějaká zkušenost a z toho vlastní názor. Nad některými kroutíme hlavou, ale pramení většinou z toho, že se o určitou problematiku hlouběji nezajímají a reagují pouze v momentálním citovém rozpoložení nějaké informace, která v prvním okamžiku vyvolává soucit a nutnost rychlé pomoci. Pokud se o věc začnou zajímat, seznámí se s více argumenty, informacemi a dopady, většinou mění názor. Pokud bude nutné, můžeme na toto téma otevřít nové forum diskuse - myslím si, že to nepatří do topíčku Triony.
Jak čtu zaslaný meil, domnívám se, že vůbec není myšlený proti Tobě, ale proti paní Miričové - což je pro nás už uzavřená kapitola.
Kdyby se Lena více zajímala o adopce chrtů a osobně Tě znala a informovala se, co se vlastně v posledních dnech dělo a jakým způsobem ses k situaci postavila a pomohla zachránit Anýzka, myslím, že by takový meil ani nenapsala, spíš by Ti poděkovala a ocenila velmi odpovědný a lidský přístup ke zvířatům.
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Jana v 08 zář 2010 10:10

Tak fotky jsou nádherný a je vidět,že se mají pejsci dobře a jsou spokojený. Jste Vlasto fakt dobrá,že během pár dní vypadá Anys jako jinej pes. Držíme palce,aby se celá smečka dala dohromady a měli jste se dobře. A na blbé kecy vůbec nereagujte,proč si otravovat život a je to stejně zbytečné. Já si furt myslím,že tady jde lidem hlavně o pejsky a to je to hlavní. A co bylo bylo a je nutné koukat dopředu ono je stejně starostí a problémů docela dost a ani se nemusíme vrtat v dávné minulosti.
Mějte se celá rodinko dobře a hodně síly a radosti Vám všem. ""4-()
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Lenka Č v 08 zář 2010 19:33

Vlasti,na takový mejly vůbec nereagujte a nic si z toho nedělejte.Já si vůbec nemyslim,že Beník je vořech,je krásnej a je to pan chrt a když koukam na fotky,když byl malinkej ""9-() asi bych ho samou láskou umuchlovala :3:(ještě jsem neviděla vořecha s PP) A na Anýzkovi je vidět,že je konečně spokojenej a šťastnej a to co mu chybělo,jste mu dala vy,anýzek konečně našel to svoje doma,a to je moc dobře :11: mějte se s celou smečkou moc krásně :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Vlasta v 09 zář 2010 10:33

zdravím všechny! Moc vám děkuji za podporu a na mejli už od ní nereaguji,dost jsem nad tímpřemýšlela a přišla jsem na to,že až dokáže s polovyny to co já tak at mně napadá nebo poučuje.Tím se nechci schválit to né,ale kdo to co to vladtně je???? Je to podle mně člověk který zuří závistivý u pc že třeba nedokázal to co já!

Ted veřejně přiznám svůj pocit,když mi L+L zavolali krz Anýzka......... nejdříve jsem nevěděla proč se mně ptaj na bena a když mi vysvětlili oč jde fuj já mněla takovej vstek,že jsem se normlně klepala.Kamarádka co stála v tu chvíli ve dle mně mi řekla,že se mně v tu chvíli bála jak jsem začala hnusně koukat a jaká byla reakce to víte pomalu jsem byla schopná L+L vynadat že mi nezavolali dříve a že ho chtěj vést někam do časné péče. Hned jak mi řekli Vlasti mi vám ho dovezem tak jsem se hned uklidnila a byla celá na něj natěšená.

Magdi za včerejší telefonát se moc omlouvám,že jsem to položila,ale Anýsek si zrovna tu chvíli chtěl hrát s pejsem,ale protože toho pejska mnělastaší paní na vodítku a neznala ho tak se dost bála,Trionu a Míšu zná tak jich si nevšímala ale Anýzka se bála,ale po vysvětlení hned se uklidnila a nechala je at si hrajou. No co kdybi s toho stresu třeba dostala infarkt já bych se asi zbláznila.Jak ho tu pejskaři poznaj tak to bude v pohodě a nebudou se ho bát. Jinak venčíme bez vodítka jak jsem říkala, dnes ráno jsem přišla na to,že jak ho vypustím tak už ho jen tak nechytím,když nepříjde on sám musím mu otevřít zadní vchodové dveře a on tam vběhne sám.
Vlasta,Děti,Tizzy,Ketty,Míša
Vlasta

Příspěvekod Vlasta v 09 zář 2010 10:54

raní venčení no nevím kdo ko tam vlastně hlídal {5;15}
Přílohy

si vás ohlídám.jpg
Si vás pišně ohlídám jsem namyšlenej chlap
si vás ohlídám.jpg (61.61 KiB) Zobrazeno 1070 krát

kam ty tam já.jpg
Kam jdeš ty tam i já
kam ty tam já.jpg (81.4 KiB) Zobrazeno 1070 krát