Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

GILLY

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

GILLY

Příspěvekod Janka v 03 kvě 2009 18:35

Ahoj ahoj,
tak jak už někteří vědí, naše rodina má dalšího člena a to Gilly. Bylo to absolutně neplánované, ale co už. Gilly je moc milá fenečka a tak je naše. Už máme i veterinu za sebou a krevní testy dopadly dobře a má za sebou i sono, játra, ledviny, prostě vše je v pořádku. Za měsíc jdeme na další kontrolu a budeme objednávat kastraci. Pan doktor nám kastraci hned nedoporučil a tak budeme čekat. Zatím se moc neprojevuje, pořád spí, ale po transporu a srazu je to pochopitelné. Ovšem postel a gauč pochopila ihned. Nechce papat, ale to se časem taky srovná. Je moc milá a je to taková naše křehulinka.
Bála jsem se co mamka moje řekne a tak jsem si vymyslela verzi, že je u nás Gilly dočastně než se jí najde páníček. Mamka se jen tak nenechá obelhat a hlavně mě zná, takže to hned prokoukla a tak jsem vyklopila jak to doopravdy je a že Gilly patří k nám a nikdy a nikomu jí nedáme.
DSC_0354.JPG
Janka

Re: GILLY

Příspěvekod Martin Kalenda v 03 kvě 2009 19:34

to je super,že je Gilly v pořádku :P jo a s mamkou to bylo vymyšlený dobře.ale je vidět že tě zná :lol:
tak přeji hodně štěstí s Gilly a ať jí kluci moc nezlobí.

Andrea
Kalendovi,Sofie a Wally

http://www.steel-edge.cz
Martin Kalenda

Příspěvekod Magda v 03 kvě 2009 19:48

Janko to je nádherná fotka, ty fakt fotíš úžasně, popasujem tě na vrchního fotografa. :lol:
Gill je zlatíčková a u vás doma bude stastná.
Magda

Příspěvekod Lenka Č v 03 kvě 2009 19:58

zdravíme krásnou Gillyj,je dobře,že vám u veta všechno dobře dopadlo,nás to s Brunem teprve čeká.Bruno zase nemá problém papat,ale zase mu neříká nic gauč(leží nejradši na koberci)a se schodama se taky nějak zatim nekamarádí,snad časem.Zatím se mnějte hezky ;)
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod tereyska v 03 kvě 2009 20:47

zdravím zdravím a jsem ráda, že jste dobře dojeli, krásná fotka :) .. mě "trochu" chybí Gill jak jsem jí tu vše nachystala, ale jsem opravdu ráda, že bude u Vás ..tam se bude mít báječně a bude už napořád doma :) s vetem fajn a uvidíte co za měsíc. zdravím i chlapi a ať jsou na Gill hodní ;)
tereyska

Příspěvekod Janka v 04 kvě 2009 09:53

Tak mi to nedalo a raději jsem na pár dní zůstala doma. Zatím pořád všichni spí. Noc u nás vypadala následovně. Byla jsem donucena odejít z naší ložnice, protože tam bylo jaksi plno. Když jsem si odnesla peřiny do obýváků, chlupáči se odebrali za mnou. Teď se všichni válí v ložnici a já nemůžu ani zastlat. No měli by se nějak domluvit kde kdo bude spát, kurňa :evil:

jen z úsměvem můžu říct, že jsme asi přišli o ložnici

DSC_0007.JPG

pan Luis se od Gilly nehne a je strašně nešťasný

DSC_0001.JPG

krásenka Gilly

DSC_0005.JPG
Janka

Příspěvekod Marcela v 04 kvě 2009 13:11

Janko-krásné fotky a je fajn,že je Gilly v pořádku.Přeji s pejskama jenom radosti a s mamkou jsi to sfoukla super. Já doma bojuji o Snouwyho tak drž palce ať to vyjde.
Marcela

Příspěvekod Návštěvník v 04 kvě 2009 13:21

Milá Janko, je to u vás doma prostě Ú Ž A S N É.. docela vám závidím.. když vidím, jak Hannah památky Prahy ani moc nezajímají, co má práce než přečte všechnu poštu od psů, feťáků a bezdomovců...
Moc držím palce, zdravím a milujte se...
Marta s Hannah

PS. Foto pošlu emailem, neumím dát sem.
Návštěvník

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 04 kvě 2009 13:25

Tak na tohle se krásně kouká. Asi budete muset koupit ještě jednu postel, myslím :D
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod Kateřina v 04 kvě 2009 15:54

Sodoma gomora :lol: :lol: Gratuluju k dalšímu pejskovi. Už jste asi taky propadla kouzlu těch žíhanejch že jo :mrgreen: Jinak moc krásné fotky...
Kateřina

Další

Zpět na Adoptovaní