Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

GILLY

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: GILLY

Příspěvekod pupulu v 04 kvě 2009 18:13

Nádhera!! :D Super zprávy ,Gill je krásná a je fajn,že jste se jí ujali-nežárlí kluci? ;)
pupulu

Příspěvekod tereyska v 04 kvě 2009 19:10

jjo je to krásné ty fotečky, hlavně, že se pesani vyspí že :lol:
Jani doporučuji chodit spát hodně brzy a zabrat uzemí :lol: fotečky posílám Deidre které už mám.
tereyska

Příspěvekod Lucky v 04 kvě 2009 19:57

Milá Gilly,
že máš milé páníčky, to už víme, takže nezbývá než popřát, ať se Ti s panem Luisem a Honďákem dobře bydlí a... ta postel se opravdu nějak scvrkla. ;)
Lucky

Příspěvekod Janka v 04 kvě 2009 20:26

Jste opravdu všichni moc milý, ty vaše příspěvky mě tak těší....
A jak to u nás chodí?
Hondo začal trochec zlobit a jak jsem do dnes psala, že Hondo je maximálně čistotný, tak co je u nás Gilly, vše je jinak. Začal nám to tady Hondo občůrávat, podle mě z trucu :cry: :cry: Gilly zatím nic neprovedla, ale já si raději nic nenamlouvám, protože je tady jen pár hodin. Jo ukradla vařečku a poprala se z polštářem, když na ní hupsnul pan Luis. No ze vzteku ten polštář začala mordovat :o
Pan Luis pořád naříká, protože jdou na něj choutky jak Gilly hárá a my pořád po něm jdeme a nic mu nechcem dopřát :roll:
teď jsme přišli z procházky, zatím si zvykáme na nový způsob venčení . Koupila jsem vodítko s dvěma karabinama a na jedné je Gilly a na druhé Hondo. Pan Luis chodí zvlášť na vodítku. Řeknu vám, že to není žádná prdel, ty draky udržet. Si snad časem zvyknem.
Taky jsem jim řekla, že večer před spaním bude losování, kdo s kym a kde bude spát, tak jsem zvědavá jak se domluví, ale zkusim to, co radila Terezka, zalehnout dřív. Ale teď jsou nasáčkovaný všichni v ložnici, tak mám stejně zatím smůlu.

Dnes jsem koupila Gillynce deku a ona, že jí je to jedno, že postel je postel a ať si na ní lehne pan Luis
DSC_0011.JPG

Hondo se moc Gilly nevšímá, ale Gilly se jen tak nedá a přišla se k němu natahnout, že ať se už nezlobí a že není žádný vetřelec
DSC_0014.JPG
Janka

Příspěvekod tereyska v 04 kvě 2009 20:45

jsou to nádherné fotky :) a Hondo si určitě zvykne za chvíli na Gill a přestane trucovat žárlivec ;)
Jinak tedy ještě doporučuji možná zavřít ložnici a aby tam nemohli a pak rychle nenápadně odejít a zalehnout :lol: . nebo je na něco vylákat na dobroty ven a pak zalehnout..
Jinak proti té vůni je myslím i nějaký přípravem pro hárajíci fenečky, tedy spíše pro psy .. zeptaám se veta zítra.. je to něco aby jim taky nevoněli, sprej nebo tak něco, teď bych kecala..
když nebudeš doma zkus jí dát psí kalhotky ;) ale to se jí asi nebude líbit. Tak až proběhne u veta zákrok bude to zas lepší.
Jinak z venčením držím pěsti :) , věřím, že to není žádná prdel, mě stačilo venčit dva, a uf.
tereyska

Příspěvekod Janka v 04 kvě 2009 20:49

Dnes jsem jí koupila hárácí kalhotky páč ty moje jsou jí velký :lol: se nedivim :lol:
Je to kočka v těch kalhotkách a panu Luisovi se v nich líbí ještě víc :D
Janka

Příspěvekod Lenka Č v 05 kvě 2009 14:39

:lol: :lol: :lol:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pupulu v 05 kvě 2009 18:46

Jejda háravka.to známe je to psycho a nic nepomůže-ani sprej ne.U nás se v období hárání musí smečka dělit.Hárací gaťe jsou nutnost jako 1.pomoc proti nekastrovaným jedincům v domácnosti.Tak vám přejeme hodně štěstí,ať se Hondík uklidní.Má vás teprve krátce a asi se bojí,že o vás díky Gill zase přijde-chůďa malá.Moc vám držíme tlapičky. ;)
pupulu

GILLY

Příspěvekod R횹a v 06 kvě 2009 06:07

Možná místo deky pro Gill koupíte novou postel pro sebe. :) Hezké fotky.Přejeme spoustu hezkých zážitků se smečkou. :)
R횹a

Příspěvekod Jana v 06 kvě 2009 07:04

;) Tak musím říct, že si fakt neumím představit jak to doma zvládnete s hárovkou a Panem Louisem,stačilo mně jak se náš Agir okolo Gillinky ochomejtal na srazu a nevím jak bych je doma uhlídala. No Hondo se snad srovná až zjistí,že je u Vás pořád doma a nikam ho nedáte. Prdelek malej ani se mu nedivím,že je nejistej vždyť to je je najednou velká smečka! Teda přeju Vám pevný nervy a ať to do kastrace přežijete všichni ve zdraví! :P
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní