Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

GILLY

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: GILLY

Příspěvekod Janka v 06 kvě 2009 07:49

Dneska jsou chlupáčové poprvé sami doma. Gilly je odděleně a po dvou hodinách budeme jezdit a venčit. Včera jsem odešla na hodinu pryč a poprděla se doma, pak jsem odešla na další hodinu pryč a to se zasejc počůrala, chudinka asi strachy. Co dělali chlapci to nevím. Není mi moc z toho dobře a mám špatný pocit, ale musím chodit do práce a mateřskou mi v práci nechtějí dát :roll:
Taky jsem zvědavá jestli bude něco likvidovat a jaké škody budu sčítat, ani nechci pomyslet....
Nejvíc mi je líto pana Luise, páč na něj furt hulákáme ať nechá Gilly v klidu, má chudák choutky :?
Jsem to ale macecha :cry:
Jinak si myslím, že Gill bude pěkná šibalka, úplně jí to kouká z očí, ta nám ještě ukáže :evil:
Janka

Příspěvekod Lucky v 06 kvě 2009 08:02

Tak snad to bude dobré, Janko, ono je toho na ně moc - nový přírůstek a do toho to hárání, věřím, že z toho mají trochu zmatek. Držíme palečky, ať plyšáci moc nevyvádějí a dejte vědět, jak to dopadlo. Zdravíme. :-)
Lucky

Příspěvekod Janka v 06 kvě 2009 20:02

Zprávy z domova:
První den máme za sebou a nic tak zvláštního se nestalo, až na jeden bobek a malou loužičku :?
Chodili jsme každé dvě hodiny domů a jen jednou byla nehoda. Jinak pokaždé se venku vzorně vyčůrala, ale čeho jsme si všimly je, že Gilly nechce čůrat na dlažbu ale jen na trávník :evil: co mě moc nevyhovuje, protože pak to oba přečůrávaj a mě pak z toho mini trávníku nic nezbyde :roll: ale co mám dělat, hlavně že se vyčůrá...
Jinak pan Luis se nechce hnout od Gilly a pořád píská jak papiňák, trošku na nervy a představa, že na kastraci jde Gill až za měsíc... :roll: asi se ze mě stane psycho :roll:
Hondo Gilly pořád ignoruje a dělá jako že tady není a že ho vůbec ta krasavice nezajímá, ale má to výhodu, Hondo spí v obýváku a tak máme jedno místo v posteli volné:D
Přijde mi, že nejlíp co se týče psychyky je na tom Gilly, ta má všechny na háku a pořád se jen vyvaluje a vše šibalsky pozoruje...
Jo abych nezapoměla, kluci jsou pravý gentlemani, vždy když jdou ze schodů nechají Gilly jít jako první a až pak jdou oni a to je co říct, protože do teď se předháněli, kdo z nich bude u dveří první :idea:
Janka

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 06 kvě 2009 20:39

No jo, to oni na čurání radši ten trávníček, naši psi taky vyhledávají travnatý plochy.
To je sranda, jak kluky Gilly postavila do latě :lol:
Posíláme všem pozdravy, podrbání pro Gilly a oba gentlemany a pevný nervy se zamilovaným panem Luisem :D
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod Vlasta.Plzeň v 07 kvě 2009 20:25

Posílám Vám jednu momentku co jsem cvaknul na Mácháči, je to vaše Gilly. Tady mě pěkně zapózovala.
Moc Vás zdravíme z Plzně
Vlasta, Mirka + Brandy a Goldie
Obrázek
Vlasta.Plzeň

Příspěvekod tereyska v 07 kvě 2009 20:49

tyjooo :P nádhera modelka. zdravíme taky :103:
tereyska

Příspěvekod Rosťa-OV v 07 kvě 2009 20:52

ale to je šumná ďevucha :113:
Rosťa-OV

Příspěvekod Janka v 07 kvě 2009 21:53

Teda, ta je krásná, fotka i Gilly :P Já moc děkuju. Musím taky něco nafotit :39:
Janka

Příspěvekod Martin Kalenda v 07 kvě 2009 23:27

Janko Gilly je prostě úžasná :105: já ti fakt záviděla,tak máme Wallyho,je jí podobný :67: doufám,že se pak někdy sejdeme a seznámíme je :21:

Andrea
Kalendovi,Sofie a Wally

http://www.steel-edge.cz
Martin Kalenda

Příspěvekod Vlasta.Plzeň v 08 kvě 2009 07:15

Omlouvám se, ale došlo k malému tech. problému na rajčeti kam nahrávám moje fotky. Dnes ráno při zakládání nového alba a třídění fotek se mě fotka z Gilly někam ztratila, proto jsem fotku z Gilly musel nahrát znova.
Janko kdyby jste chtěla fotku v původní velikosti bez zmenšení, mohu Vám ji poslat na Váš email.
Všechny Vás moc zdravíme.
Vlasta, Mirka + Brandy a Goldie
Obrázek
Vlasta.Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní