Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

GILLY

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: GILLY

Příspěvekod sima v 08 kvě 2009 08:54

Dobrý den,

s manželem uvažujeme o adoptování pejska (fenky).
Chtěla jsem se zeptat jak je to s tou kastrací. Myslela jsem, že všichni pejsci při předání jsou kastrovaní, ale dočetla jsem se že Gill zatím kastrovaná není?

Děkuji za odpověď

Simona
sima

Příspěvekod tereyska v 08 kvě 2009 11:22

Dobrý den Simonko,

jsem ráda, že máte zájem pomoci a přemýšlíte o adopci. Ano všichni psi jsou katsrováni před transpotrem - to je podmínka, u Gill, která měla být původně u mě - tudíž bych vše zařídila já než by šla k nové rodině, nastali komlikace s krvácením a zjistilo se kastrace neproběhla v pořádku a musí se dát vše do pořádku, jelikož si novou rodinku našla již na sraze, domluvila jsem se s Jankou, která chtěla Gilly už už u sebe - a chápu ji :) , že vše vyřeší ona sama se svým veterinářem.
Poukd by sjte měla více otázek neváhejte a jsme na emailu: adopce.chrtu@email.cz - zodpovím popřípadě další otázky ohledně adopce, podmínek atd. nebo na tel.: 736 236800

s pozdravem Tereza Šťastná
tereyska

Příspěvekod Janka v 13 kvě 2009 08:47

Gilly nám přestává hárat a na příští týden jsme objednáni k doktorovi, aby jí prohlídnul a mohla se konečně objednat kastrace. Teda zažívat toto hárání každý půlrok, tak bych se asi zbláznila. Začíná být klid, ale pan Luis nám osmutněl, že jako s Gilly nic.
Gillinka je taková hračička, trošku mi připomíná štěně, je moc milá. A taky je strašně mrštná, je jak ještěrka, pořád sebou šije a nebo s ní šijou všichni čerti :D
Doma to zvládá úplně v pohodě a s čůráním to taky začíná chápat. Ale jak už jsem psala, jen na trávu a při venčení na vodítku, ale venku na dlažbu ani náhodou.
Janka

Příspěvekod Jana v 13 kvě 2009 08:53

:63: Tak Janko hlavně,že jste to hárání přežili všichni. Já si to fakt neumím představit mít háravku doma,nám stačí,že teď hárá půl sídliště a furt hlídkujem u baráků jako policajti a čekáme kdy která ta voňavá holka vyleze. Měla bych si nechat platit za ostrahu objektů :78: . Jinak držíme palce,aby operace proběhla v pořádku a už jste měli klid a pohodu.
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Předchozí

Zpět na Adoptovaní