Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

HOPÍK

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: HOPÍK

Příspěvekod Verda v 12 črc 2012 10:13

S tou ropucou to fakt není sranda... psala mi to Romča, Devlí jí snědl a pak musel být na infuzích...
Verda

Příspěvekod Vipetka v 16 lis 2012 20:27

Zdravíme od vipetů, tady je Hopík!
Dlouho jsme nepsali, ale máme se jedním slovem dobře {5;14} Zdraví slouží, trávení taky, postel páníčků je jeden velký pelech /§:1)
Jenom nás zlobí blešky, nosí je domů kocouři. Tak pánčička nakoupila různé pičifuky - v první fázi jsme se rozhodli pro cestu přírodní a na blechy máme sprej s nimbovým olejem, šampon pro psy s nimbou a kocouři speicální spoty. Naši páníčci provedli velký grunt a vzali to od podlahy, včetně matrací, všechny skuliny a škvíry, všechno ložní prádlo, deky a polštáře pánčička vyprala na 60 s desinfekční aviváží, a zítra jsme na řadě my pesani - máme koupací den ""-3() To zlijeme půl baráku, ale užíváme si pak "výpečky" u krbových kamen, sálavé teplo milujeme, přeci jen jsme už starší hoši... {5;35}

Přikládám dvě fotky, na gauči je Ruddy, Amigo a Felix. Na druhé je Felix - teď mu byl rok a jak vidíte, tak paniččino pozdní dítko pěkně prospívá, hlavně v pase
Přílohy

PA219859.JPG
PA219859.JPG (66.88 KiB) Zobrazeno 3180 krát

PB169867.JPG
PB169867.JPG (73.68 KiB) Zobrazeno 3180 krát
Vipetka

Příspěvekod Johnka v 16 lis 2012 20:47

Vipet je krásný,všem to sluší.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Vipetka v 30 led 2013 19:09

Ahoj všem, tady je Hopík a jeho zpravodajství {5;1}

Já už budu TŘI roky doma!!!! To to uteklo!!!!
Máme se dobře, i když všichni dvounožci měli pravou chřipku a padlo to na ně během JEDNOHO dne.... {5;19} To byl cvrkot, z baráku se stal jeden velký psí pelech, my jsme samozřejmě poctivě zahřívali pánečky, zapojili se i kocouři, poctivě jsme tunelovali a prděli do peřin /§:1) Pánečci se živili zázvorem, medem a chleby se sádlem se syrovou cibulí, puch tu byl jako v nějaké zemjance, ale nakonec se zmátořili. Já půjdu hned začátkem února na očkování, to se pokaždé těším, mě to na veterině baví, hlavně obtěžuji sestřičky-píchačky. {5;26}

Bohužel, mám i jednu smutnou zprávu: našeho 15ti letého kocoura Mikeše Velikého Prvního zřejmě ranila malá mrtvička......během jednoho večera při válení doma, mu ochrnula přední tlapka počínaje od lopatky dolů. Nic nebolí, tlapku si nechá prohmatat, nikde neskáče, ven už nechodí, stalo se mu to ve spánku, tlapka prostě visí a ovládat jde tak z 20% procent, kdy se o ní jen tak lehce opírá......Stav je to zřejmě nezvratný, je mu krásných 15 let.... /6§:) Ale baští s chutí a na záchůdek si dojde a vyprazdňuje se, bolesti nemá, když spí, můžeme mu cvrnkat do packy a NIC necítí......to je prostě běh života......Kéž by s námi ještě byl, kéž by mu jaro dalo více sil.... "1"-()

Přikládám nějaké fotky, jak si hovíme:
Přílohy

P1159937.JPG
P1159937.JPG (48.3 KiB) Zobrazeno 3129 krát

P1219946.JPG
P1219946.JPG (51.85 KiB) Zobrazeno 3129 krát

PC269910.JPG
PC269910.JPG (53.17 KiB) Zobrazeno 3129 krát
Vipetka

Příspěvekod Vipetka v 31 pro 2014 16:09

Ahoj Vám všem v posledním dnu v roce, tady je Hopík!
Dnes se stala zvláštní věc, ale panička je v tom naprosto nevinně......prostě se dnes dopoledne "vokotila" a máme dvojčátka - HOLKY KOČKY !!!!!! /6§:) /6§:)

ŽENSKÝ do baráku!!!!!

Dopoledne přišla s prosíkem sousedka, celá oteklá, oči jako králík, že pořídili vnoučkovi dvě koťátka, ale celá rodina postihla alergie a nejde to ani s práškama.......A jestli bychom nechtěli aspoň jednu.....Co mohla pánčička dělat?! Přece nerozdělí 3 měsíční sestřičky?!

Tož máme Maru (Maru je sice japonské mužské jméno, podle nejslavnějšího kocoura YT) a Maggie!
Maru je černá s rezavým - želvovinová, je pěkně rostlá, má velikou hlavičku a hustý kožich, bude z ní veliká kočka.
Maggie (podle herečky Maggie Smith, co hraje v Panství Downton prababičku) je světle mouratá smíchaná s rezavou. Ta je drobnější, ale více mazlivá.

Zítra je nafotíme. No, tak poprvé v životě má prý pánčička samičky......doufám, že nás nebudou sekýrovat.
Tak vlastně Kryšpín a Felix dostali nečekaně družky, ale zatím těžká ignorace.

/§:9)

Se stejně nedám, jsem svobodný mládenec! {5;23}
Vipetka

Příspěvekod Lidka v 31 pro 2014 17:20

Zdravíme Hopíka a slečny kočičky, aspoň budete mít doma veselo :-D :-D :-D !!!
Máte dobré srdce a zachránili jste živé tvorečky - jste hodní :8: ...
Co by si bez vás počaly holky... A Hopík je suprovej, bude mít kamarády a parádní smečku :-).
Přejeme krásného Silvestra a Šťastný Nový rok, ať je vše jen lepší a máme radost z maličkostí ....
((7:))
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod jitka v 31 pro 2014 18:29

Já ještě prozradím, že panička má přání k 50tinám adobtovanou fenečku. Pár měsíců si ještě počká, ale já už se těším až bude jezdit na návštěvy si pohrát. Máme tu teď na pár dní sestřičku Vudu z Prahy tak je veselo. Malej Cashel má co dělat je rovnat. /§:5) {5;35}
jitka

Příspěvekod Jana v 31 pro 2014 21:06

Tak zdravím Hopíka a celou smečku,

tak až teď jsem pochopila jak je to s těma novejma přírůstkama do rodinky :113: co mě napsala panička.
Nějak jsem nemohla pochopit kde se vzaly koťátka tak zničeho nic, když nebyl nikdo v očekávání! Tak od sousedů no to bude zase radosti doma. Jen si ty holky užijte a připravujte se na tu vytouženou holku až časem bude už se taky těším až se na ni půjdeme podívat. Tak už aby ty narozeniny byly a novej člen rodinky zase přibyl.

Tak se mějte a hodně zdraví všem dobrým lidem a všem zvířátkům-kamarádům {5;32}
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Předchozí

Zpět na Adoptovaní