Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Feora - nyní Dj Fífa

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Feora - nyní Dj Fífa

Příspěvekod tereyska v 03 kvě 2009 21:20

Tak Dj Fífa s paničkou bydlí kousek ode mě - dvě stanice vlakem tak, že už plánujeme co provedem :)
Jinak dojeli dobře a zvádli koupel, Dj Fífa rád vše okusuje, tak že Sandra má co hlídat, s kocourkem zatím se pozdravil očucháním, ale Čurin z toho prý vůbec nemá radost ..otočil a dokráčel do koupelny kde řve před vanou a rozčiluje se ;) snad to přenese přes srdce.
tereyska

Re: Feora - nyní Dj Fífa

Příspěvekod Sandra.a v 04 kvě 2009 15:13

Táák,hlásíme se po prvním dni doma. Kocour je stále uklizen a to neznámo kde, odmítá komunikovat, je uražen a zrazen, snad ho to časem přejde :? První cesta po zběžném očuchání vedla do koupelny, což byl nadlidský výkon, dostat gumového třicetikilového psa do vany není pro jednu osobu zrovna jednoduché, natož ho pak vyndat zase ven, ale zvládli jsme to. 8-) Pak začlo testování terénu, bílý chlupatý polštář-návnada-rozškubat a vůbec veškeré zařízení je třeba otestovat a to nejlépe zubama, používáme povel nesmíš!, který je samozřejmě respektován pouze do doby, než se otočí panička zády nebo zmizí na půl minuty do jiné místnosti :lol: . K přivolání nám slouží zatím gumové pískaci něco, zabírá to téměř spolehlivě, protože na jméno neslyší ani na jedno, ale začíná pomalu reagovat na "Fíí", zřejmě chápe, že se na něho mluví. Pak máme ty zvukové projevy... Ale už mám fígl-stačí zapnout televizi, chvíli kouká co to je a pak usne. ;) To by se mohlo hodit u výuky chrt sám doma... Jinak máme trochu problém s čůráním doma, tak nevím, ven chodíme každé cca 4 hodiny a stejně nevydrží, ale to se snad poddá. Jinak jsme dnes poprvé v práci a je to profík, poctivě pracuje na dece... A to samozřejmě na nejblbějším místě, které si mohl vybrat. :lol: :lol: :lol: Hned jak budu mít pohromadě nějaké fotky, tak je dodám.
Sandra.a

Příspěvekod Magda v 04 kvě 2009 18:05

Fífa se to vše určitě naučí, je také možné, že je nastydlý, nebylo by to poprvé kdy měl pejsek zánět močových cest. Určitě s ním zajděte na vyšetření, a dejte mu čas, těšíme se na fotečky z nového domova, a až se najde uražený kocour :lol:
Magda

Příspěvekod pupulu v 04 kvě 2009 18:17

držíme všechny tlapky ať se Fífa vše naučí a dělá radost! ;)
pupulu

Příspěvekod Lucky v 04 kvě 2009 18:46

Zdravíme Fífu i paničku. :)
A kocourovi podrbání, (ze zkušenosti) věřím, že zvědavost zvítězí nad uražeností. ;)
Lucky

Příspěvekod Lenka Č v 04 kvě 2009 19:52

My se taky připojujeme s pozdravy,když jsme si skoro před rokem přivezli Goldíka,měli jsme stejný problém,museli jsme s Goldíkem každé dvě hodiny jinak to nevydržel,až potom po vyšetření vet zjistil,že má vysoké hodnoty u ledvin,přeléčili jsme antiboitikama a zlepšilo se to.Tak držíme palečky ;)
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Janka v 04 kvě 2009 20:00

DJ FÍFA :D :D :D : to je roztomilý :D
Úplně si dovedu představit to koupání, pač když koupeme Honda, tak je to o život a to jak jeho tak náš. Moc se těším na fotky jak se Fífa zabydluje.
Tak Vás všechny moc zdravíme a přejeme veselé zážitky :D
Janka

Příspěvekod Sandra.a v 05 kvě 2009 13:31

Toho DJ si vysloužil tím svým mixováním zvukových projevů, to umí skvěle. :lol: Jinak kocour se rozhodl bydlet pod vanou a vychází, jen když nejsme doma, takže jsem mu tam nacpala aspoň ručník a přesunula mu tam mističky, ještě že je ten byt průchozí dokola a všude dveře, že se nemusejí zatím potkávat. Pan Dj se večer po příchodu domů rozhodl ulovit potkana v kleci-to má za následek velké pokroky, naučil se po důrazném několikanásobném nesmíš zůstat stát na prahu dveří a jen mlsně koukat na tu malou návnadičku, takže už víme, že když se řekne nesmíš, je třeba poslechnout paničku, protože je pak odměněn pohlazením a pochvalou. Dál už umíme venku ignorovat po oslovení jménem pejsky a to i ty docela malé, bílé a chlupaté, jen se koukne, mlsně olízne a pokračuje svou cestou. A největší pokrok máme a to jsem pyšná na sebe a hlavně na Fífu, po třech dnech víme co je to "místečko" a hlavně jdeme okamžitě poslušně na pelíšek nebo v práci gauč.
Dnes se Fífánek v práci jen rozhlídl a mazal hned do kanceláře hlídat vleže na gauči hajzlpapír, je to těžká práce, už třikrát musel změnit polohu... :lol: :lol: Taky přijeli z pivovaru se zbožím, tak jsem ho musela zamknout v kanclu, asi tak na dvacet minut, jediná reakce byla, že se posadil, protože ho vzbudilo odemykání. 8-) Jo a ráno než jsem si oblíkla kalhoty, tak se vyčůral na koberec, opět, a pak měl radost, že půjdem ven, musím mu vysvětlit, že je třeba to dělat obráceně-nejdřív radost, pak čůrání. :lol:
Jinak musím říct, že je Fífa hrozně chápavý a učenlivý, každého vítá a nosí mu hračku, je to úžasnej pes a až se vychytají ty mouchy, tak to bude dokonalost sama. Taky děkuji všem za držení palců a přeji všem též hodně štěstí s výchovou a radosti s těmi našimi adopťáky.
Sandra.a

Příspěvekod Jana v 06 kvě 2009 07:53

:lol: Docela mě Fifa mile překvapil jak rychle otestoval televizní vysílání - je pouze k tomu,aby u toho člověk usnul :lol: :lol: :lol: ! Jen si neumím představit tahání gumového a mokrého psa do vany a z vany,to musel být nadlidský výkon. A jak pracuje v práci je fakt dobrej :D Mějte se hezky a zdravíme kocourka.
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Sandra.a v 11 kvě 2009 18:41

Tak se zase hlásíme, Fífa samozřejmě zdraví z gauče, kde tráví 90 procent času a to doma i v práci. :lol: Tak musím vám nahlásit, že mám psa flegmatika. Můžu ho klíďo kdekoliv přivázat, například u obchodu, pošty atd. a Fíček tam bez jediného hlesnutí nebo protestu s jelitozním výrazem sleduje dění města. Když jdu pryč bez něho, tak se sice hrne ke dveřím, ale když ho nechám doma, neděje se nic, většinou ho najdu na zádech ležícího na gauči. :25: Jinak sežrat může cokoliv a nic mu to nedělá, teda, ne že bych mu něco špatného dávala, ale on se občas někde obslouží sám... Srst už máme krásnou a lupy se odporoučeli samy od sebe. Jinak Čurin /§:8) už se občas ukáže, ale jen na záchod, nebo provokovat, naplánuje si únikovou trasu, připlíží se ke spícímu Fífanovi, vyskočí, zasyčí a zdrhne. Pak sedí v koupelně na pračce :65: a s výrazem zadostiučinění a sleduje jak ho Fíkus zmateně hledá.
Taky se mi podařilo udělat pár fotek, tak je pošlu Terezce, jestli bude tak hodná a dá je sem, až bude mít chvilku, protože já jsem hrozný střevo. No jsou jen z telefonu, tak tam snad bude něco vidět. :63:
Sandra.a

Další

Zpět na Adoptovaní