Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jigsaw

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Jigsaw

Příspěvekod westička v 03 dub 2013 12:59

Myslím, že příště si to slepička rozmyslí :D
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod u2la v 03 dub 2013 13:11

Manžel se mě snažil přesvědčit, abychom koupili párek kačen indických běžců, aby nám ze zahrady vyžrali takové ty obří slimáky. Já tvrdila, že jeden pár potřebuje až 700m2, tudíž by museli raisovat po celé zahradě... On se mi snažil namluvit, že si pejsci zvyknou jako na kočky a nebudou je lovit... Tak jsme se společně podívali z okna na tu hromadu peří, co po slepici zůstalo a znovu jsem se ho zeptala, zda si opravdu myslí, že se ti ptáci s pejsánkama sžijí :-D No... už uznal, že by to museli být buď hodně vydatní běžci nebo by jich muselo být tak 100 kusů, aby nám ve finále zbyla aspoň jedna kačena :-)
Jitula + vipetí holky Záhir a Gárcia + adopťačka Jiggy + kotí trio Píďa, Naty a Weny + morčecí duet Machu a Piccu
u2la

Příspěvekod Dáša Trojáková v 03 dub 2013 15:53

{5;24} ťukám tisíckrát, že nám slepice ani jiná havěť nevadí... ale stačilo vidět, jak jeden es nahání slepici a z křoví jsou vidět jet létající péra :-D
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod akras v 04 dub 2013 04:38

{5;24} to by opravdu musely být hooodně rychlí běžci {5;24}
Ale tedy krásnou narozeninovou párty si Jiggy udělala, jen je krapet smutné, že si jí musela uspořádat sama {5;24}
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Verda v 04 dub 2013 08:17

teda!!! je vidět, že jí lovecký pud pěkně ožil!!
Verda

Příspěvekod u2la v 12 dub 2013 17:02

tak dnes po dlóóóúhé době jsem měla synáčka pryč... Dělala jsem svíčkovou na zítra a když už jsem tak byla sama, tak jsem si k tomu dala 3 decky vína. Pejci byli vyvenčení, tak jsem vypustila kuřice na zahradu, aby daly trochu toho zeleného, které jim už ve výběhu neroste. Pak zaklepal soused, že chce půjčit holbovku na dřevo, holky ho nadšeně vítaly, a tak jsem je nechala vyběhnout ven, ať si ji soused užije. Pak jsem dobrých deset minut dohledávala všechny součástky na hoblovku a když to tak nosíme do auta, tak si ve svém ovíněném stavu uvědomuju, že už tak čvrt hodiny na zahradě soužívá pět slepic a tři psi :shock: . Nikdo si nikoho nevšímal, jen slepice Apač se zdála být po poslední příhodě lehce nervní, ale nic... Naprosto to nechápu a přiznám se, že představa, jak v podnapilém stavu zvládám vraždu pěti slepic třemi psy, je děsivá :-) Každopádně dnes se to obešlo bez krve a začínám si tak říkat, jestli by na té zahradě přeci jen nemohli být ti indičtí běžci :-D
Jitula + vipetí holky Záhir a Gárcia + adopťačka Jiggy + kotí trio Píďa, Naty a Weny + morčecí duet Machu a Piccu
u2la

Příspěvekod Verda v 13 dub 2013 06:37

{5;24}
Verda

Příspěvekod Lidka v 13 dub 2013 10:32

"4"-() {5;24} .
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod u2la v 27 lis 2014 07:31

Po hodne dlouhe dobe podavam info o Jiggy. Ma se moc dobre, spokojene si uziva sveho chrtiho duchodu a zatim to vypada, ze se tesi i dobremu zdravotnimu stavu. Pripojuji odkaz na par novych fotek, album je sice venovane nasemu novemu prirustku, ale i ona je na nich dobre videt :) http://nerizenestrely.rajce.idnes.cz/Dali/
u2la

Příspěvekod Verda v 28 lis 2014 09:09

přírustek je překrásný!
Verda

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní