Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jigsaw

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Jigsaw

Příspěvekod u2la v 26 úno 2011 17:23

Holčička už je na cestě, tak zakládám její vlastní stránku už v adoptovaných, abych pak mohla co nejrychleji hodit info, až bude doma...
Jitula + vipetí holky Záhir a Gárcia + adopťačka Jiggy + kotí trio Píďa, Naty a Weny + morčecí duet Machu a Piccu
u2la

Re: Jigsaw

Příspěvekod Verda v 26 úno 2011 19:15

Moc se těšíme na zprávy z domova! Jiggy je nádherná :)
Verda

Příspěvekod u2la v 26 úno 2011 20:48

Tak holčička už je doma. Jen nevím, jak vkládat obrázky, tak to bude zatím bez :-) S vipetkama jsme udělali setkání venku, holek si moc nevšímala a tak jsme šli domů. U dvěří nás hned vítaly kočky, na ty se nějak nehrnula, ale to bylo asi jen proto, že byla ze všeho vyjevená. Bytem jsme ji provedli na vodítku a s náhubkem, kočky raději zavřeli do kuchyně, kde budou následující dny, než si je Jiggy trochu okouká. Mladší vipetka je OK, starší hází na Jiggy ksichty a jednou i chňapla, ale to bylo hlavně kvůli náhubku, který se jí na Jiggy nelíbí. Jinak holčička pořád pochoduje po bytě, zrychleně dýchá, pořád by pila, ale dáváme jen po troškách. Smrdí jako tchoř, ale mám obavu dnes koupat, aby toho na ni nebylo moc a taky ještě půjdeme venčit do zimy, tak to asi necháme na zítra. Zubního kamene má tolik, že má zuby celé šedožluté, takže to bude asi jedna z prvních věcí, co se bude muset pořešit u veterináře. Nevím co jiného zatím napsat, uvidíme spíš v noci a zítra, takže zase podám aktuální info :-)
Jitula + vipetí holky Záhir a Gárcia + adopťačka Jiggy + kotí trio Píďa, Naty a Weny + morčecí duet Machu a Piccu
u2la

Příspěvekod Luci P. v 26 úno 2011 20:52

Vítej doma holčičko :41:
Luci P.

Příspěvekod Monča v 26 úno 2011 20:59

Přejeme Jiggušce hodně štěstí v novém domově! Až se trochu zaklimatizuje a uklidní, bude to v pořádku a ona bude šťastná, že má svoji rodinku a svůj gaučík. "1"-()
Monča

Příspěvekod Liba v 26 úno 2011 21:43

Přeji moc štěstí a pohodičky!!!!!
Liba

Příspěvekod Zuzík v 27 úno 2011 01:47

také přejeme hodně štěstí holčině. Však ona se uklidní. Musí toho být na ní moc, ale jak pozná, že je doma, bude v poho. Už se těším na nové zprávy.
Zuzka, Luďěk, dětičky Ben a Anička, číči Zrzek, Sisa, Minie a Buclík a zlatíčko Tommy s bláznivým Aminem + sem tam nějaké to psisko navíc
Zuzík

Příspěvekod Rosťa-OV v 27 úno 2011 08:17

tak vám taky gratuluji k novému adopťákovi Jigy :41: nějaké rady esi můžu : OKOUPAT A HNED BEZ MILOSTI , použít nějaký dobrý kvalitní šampon na pesany s nějakým olejem proti lupům,ty určitě po koupání nějaké budou - vlasní skušenost....pozor na uši a oči a čumák při koupání !!!!při první kontrole u veta domluvit sundat ten zubní kámen,může se stát že se ji pak nějaké zuby rozviklají a budou muset ven,tak nějak se to stalo i u Sabroška,přišel o přední zuby mezi čpičákama - ty sou pro psa nedůležité,jen si s nima podává potravu,hlavní sou řezáky po stranách a vzadu,o ty by přijít neměla,na ty pozor..... :68: ono se jí pak po vyčistění kamene bude i líp baštit !
tak to myslím stačí a víc chytrého už dělat nebudu ... :109:
Rosťa-OV

Příspěvekod u2la v 27 úno 2011 08:48

Tak podávám ranní info :-) Noc byla docela dobrá, sice bylo hodně chození a občas kňourání, ale mohlo to být mnohem horší a tak jsme rádi za to, co bylo. Nad ránem objevila vipetí hračky, tak s nimi začala hrát a ráno, když jsem vyšla z ložnice (spala jsem s miminkem zvlášť), tak mě vítala, vyskakovala a vrtěla ocasem. To mi připomíná, že asi zajdu za sousedama pod námi a řeknu, že máme nového pejska a že v následujících dnech bude asi trochu živo :65: Jiggy je docela stíhačka (máme ji pořád za zadkem) a taky divizna (pořád načuhuje z okna). Když jsme v jiném pokoji, tak kňourá, ale to asi většina adopťáků ze začátku, takže to bude taky určitě lepší. Ráno jsme vykoupali, tak už není smraďoška... Byla u toho moc hodná a klidná a po sprše mi přijde, že je i klidnější a tolik nefuní. Asi jí to osvěžení udělalo dobře. Doma se zatím nevyčůrala, vše zvládá venku, ale ne moc často. Čůrá tak po 4 hodinách, když se jde dřív, tak se třeba při venčení vůbec nevyčůrá. Kakala zatím jen jednou, ale průjem nebyl. Na kočky se zatím nehrne, ale myslím, že jakmile by měla možnost, tak by se hrnula, tak dáváme velká pozor. Morčata jsme odklidili, protože u těch byla hodně zbystřená :-) Ráno jsme taky představili naše miminko... přišlo mi, že se na něj dívala spíš jako na zvířátko, takže tady dávám tuplem pozor. Píšu to tady bez ladu a skladu, jak mě co napadne, tak to moc nedává smysl, ale vše píšu jen v rychlosti, tak nad tím nemám moc čas přemýšlet. Na vkládání fotek jsem asi marná, mám jich už spoustu, ale nemám čas pročíst na fóru jak na to, tak foto bude až později.
u2la

Příspěvekod lenny80 v 27 úno 2011 08:55

To je super ""5-() , tak hlavně pozor na miminko a na kočičky!
Lenka, Davídek, ovčanda Ebby, čivavák Ben a kočičanda Miška
lenny80

Další

Zpět na Adoptovaní