Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Jigsaw

Zde se dozvíte vše o adoptovaných pejscích v ČR. Zadejte profil svého pejska.

Re: Jigsaw

Příspěvekod Zuzana v 10 říj 2011 16:25

Tak u mě to bylo asi obdobné jako u Magdy a Verdy... :18:
Super zpráva, to se budete mít a užívat si ""5-()
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod u2la v 10 říj 2011 16:29

To jo, hlavně pejsci to budou mít super. Na zahradě se postaví kotec, tam tři boudy se slámou a bude :-D Takto tuto zprávu totiž bere většina lidí v okolí, myslí si, že dům kupujeme proto, aby psi a kočky mohli být konečně jen venku :-D Asi všichni chrtaři si toto dokážou představit :-) Těžko se ostatním vysvětluje, že stežejní tam stále bude velká postel a pořádný pelech před krbem :-)
Jitula + vipetí holky Záhir a Gárcia + adopťačka Jiggy + kotí trio Píďa, Naty a Weny + morčecí duet Machu a Piccu
u2la

Příspěvekod Zuzana v 10 říj 2011 16:50

Jj, hlavně velká postel, gauč a pelechy, aby si měli kam hajnout, až se proběhnou na zahradě :D
Zuzana, Bedříšek, Jenny a náš páníček Michal
Zuzana

Příspěvekod wild owl v 13 říj 2011 12:43

:113: :D
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Martina.vac v 13 říj 2011 13:28

Tak vidím, že jsme tady všichni podobně "ulítlí"!!! :D My koupili chatu (já ji chtěla kupovat už dávno, ale pořád jsme se nějak doma nemohli s mým chlapem k tomu rozhoupat, ale teď to byl ráz na ráz), aby se měla chrtiska kde pořádně vyběhat {5;34} {5;34} a já nemusela kontrolovat počůrané květiny naší babičky... Musím konstatovat, že mám skvělýho chlapa! Pořád něco vymejšlím, napřed nevěřícně kouká, lapá po dechu a pak mi se vším pomáhá. :8:
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

Příspěvekod u2la v 18 říj 2011 13:11

Tak si Jiggy na sebe zase vydělala :shock: ... Poslouchám, co to slyším za zvuk... jakoby někdo chroupal uzené vepřové ucho... Divné, pravím sama sobě, nic takového jsem nikomu nedala... Jdu po zvuku, až dojdu k pelechu, kde Jiggut spokojeně chřoupe moje hodinky za 2,5tisíce. Nemám ve zvyku si tak drahé věci kupovat, toto byla výjimka... Řekla jsem, že jí to strhnu ze žrádla - takže to máme 2,5tis. hodinky, 500Kč novej ovladač od DVD, 2tis. za mobil, 3,5tis za vysavač (kupodivu se na rozkousání chrtem nevztahuje záruka), 1tis. stojací lampa, nějaké drobné za 12 roztrhaných polštářů, dál už moje pamět naštěstí nesahá... Takže nám to pěkně vychází, že drahá Jiguttýna nebude následující rok žrát :-D
Jitula + vipetí holky Záhir a Gárcia + adopťačka Jiggy + kotí trio Píďa, Naty a Weny + morčecí duet Machu a Piccu
u2la

Příspěvekod Verda v 18 říj 2011 17:59

Drahá chrtice!!! co víc si přát než pevnou trpělivost :)
Verda

Příspěvekod u2la v 18 říj 2011 20:25

Pevnou trpělivost tu já mám :-) Já jakýkoliv prohřešek jen chladně okomentuju ve stylu... " ty seš ale vůl". Holt v chrtím světě se spousta lidských věcí jeví neužitečnými :-)
u2la

Příspěvekod jitul v 18 říj 2011 20:36

No a já se dnes rozčilovala nad rozkousanou paměťovkou :-) ale ona byla na skříňce, tak jsem nepochopila, jak se někomu z nich (Cynthy nebo Mišák) mohla zalíbit tak titěrná a plochá věc, že jim stálo za to na skříňku skočit a paměťovku rozkousat :-)
Třeba když jsem na stole nechala dva náramky, tak si taky k zniční vybrali ten výrazně dražší :-)
Mají hodně rádi všechno nové, třeba teď máme nové schodiště a zábradlí v chodbě, kterého si dřív ani nevšimli...teď už započali hlodací práce...
Celkové likvidace původně bytu a nyní domu jdou i u nás do desetitisíců...drazí pejsci, velmi :14: :21:
jitul

Příspěvekod west v 19 říj 2011 07:19

Mě štěně afgánka exíka zpracovalo interiér vozu - řadící páku, madlo ruční brzdy, pás spolujezdce a se zoubky a drápky se potkaly i hliníkové doplňky v interiéru. Auto bylo rok staré..... :-)

O něco později, když k nám přišel jen o trochu starší labrador, zlikvidovali kluci matrace, konferenční stolek, skříň na chodbě a dokázali otlouct i všechny dostupné rohy zdí.

Auto prošlo servisem, byt rekonstrukcí a výměnou všeho poničeného a oni pak dostali rozum :-)
west

PředchozíDalší

Zpět na Adoptovaní